• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    A kdyby chtěl někdo cestovat po Zélandu, toto se mude hodit: mapa pivovarů. Kacíře prosím o umístění na nástěnku.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak od soboty máme další pivní tečku na mapě:

    Únětický pivovar | Únětický pivovar
    http://www.unetickypivovar.cz
    MISO
    MISO --- ---
    prosim vas, kde v Prahe zohnat tieto piva od pivovaru Cerna Hora? potrebujem tri lahvace na degustaciu. Pivni klub na Florenci?

    Tas -výčepní pivo
    Moravské Sklepní -nefiltrované výčepní pivo
    Kern -polotmavé výčepní pivo
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Máš ho tam...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Přihoď pls na nástěnku ten beněnské nové mini..

    Domácí pivovar a restaurace Magistr
    Domácí pivovar a restaurace Magistr
    http://www.pivovarmagistr.cz/

    Ještě snad brzy přibude další.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zajímavý, zvědavost...! :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    CH_IN_A: jojo to je přesně vono, prej je to někde u tý maríny, no sem teda zvědavej, co budou vařit a v jakejch cenovejch relacích, předpokládám, že vodu vemou z vltavy a budou jí chemit jako prase
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    X_RATED_IDIOT: vsim jsem si, ze u reky, jak jsou novostavby "prague marina", tak v tom arealu je rozdelana hospoda s pivovarem - alespon tak to hlasa cedule :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    rikam, ze jsem to mel na svatbe pod vlivem, v extra krasny hospode (u veverku nekde u unetic, unesli jsme tam nevestu...), k tomu domaci orechovice.

    ad negne ø, vybornej pivovar, delaj hrozne moc ruznejch piv (naposled jsem mel ovesny ale), moc si nedovedu predstavit jak to vozej v sudech z norska. to urcite vyrabi pokoutne staropramen

    kdysi tu na nyxu byval mod "jsem na sracky/serte na me". chybi mi
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    MILHAUZ: negne ø maj na čepu v zubatym psovi, nepletu-li se
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: btw borůvka mi moc nesedí, ta chuť mi přijde dost umělá, maj jí v merendě lahvovou v lednici furt
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    kámoš dneska v práci jen tak bokem zmínil, že jeho kámoš má stavební firmu a pro nějakýho snad anglána staví v holeškách hospodu s pivovavarem, máte někdo nějaký seriózní info?
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    me ta boruvka taky celkem chutnala, kdyz jsem ji pil naposled, ale mel jsem pravda jen jednu. a uz je to pres rok, tak nevim

    do rozmanitosti se tesim! ted jsem v norsku pil skvele veci od negne ø a jinych malych pivovaru, tesim se, ze ochutnam ruzne ulitle veci!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    CH_IN_A: nezbývá, než ti gratulovat. Jsi první osoba, o které vím, že jí ML chutná :)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    MILHAUZ: V pivní rozmanitosti celkem pravidelně nakupuju, mám to víceméně při cestě z práce domů. Klady: levnější matuška než ve zlejch časech, příjemný majitelé, celkem slušnej repertoár německejch piv, zápory: slabší zastoupení anglosaský produkce, brewdog jen občas (nicméně je-li zlevněnej, je zlevněnej víc než ve zlejch časech, kupoval jsem i 5AM saint za 20). Celkově dobrý, jsem rád že to tu máme.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    poslednich par dni jsem mel moznost pit boruvkove pivo z cerne hory a fakt me chutna - nikdy bych nerek, ze nekdy bude - oproti tem ovocnym pivum z pivovarskeho domu, ktere me fakt nechutnaji...tohle predevsim boruvkove voni - lehce - jinak chutna "normalne"
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: zátky normálně po 10-15 korunách koupíš, takže ho normálně vyflusni ven, vypláchni sud, nech si znova stočit. Někde kde soudky stáčejí, mají rovnou i zátky. Pokud ale stáčí přímo z pípy, bude to případ od případu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam