• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    jako ja nepiju jenom nejaky mrnavy pivovary samozrejme ze piju i normalni piva ale treba zlatak breznak kruso atd. mi fakt nechutnaj chutna mi treba starobrno (sorry), radegast, nekdy i staropramen... a v rakousku se z tech velkejch da pit skoro vsechno (myslim ze je to tim ze to varej silnejsi. ty cesky desitky jsou vetsinou strasny
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    njn jestli dostali za úkol ve škole udělat něco pro lepší méno zlatopramenu, je to ztráta času, měli místo studentů oslovit spíš sládka :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KRYSTOFF: ja myslim, ze chtela zpetnou vazbu na Zlatopramen, tak ji dostala. I to, ze Zlatopramen lidi, co se zajimaj o piva nezajimaj je informace.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ja mam nejradeji pivo ktery ma zajimavou chut je necim jedinecny rad zkousim novy druhy a neznamy znacky a k pivum typu zlatopramen fakt nemam co rict protoze me nezajimaj. myslim ze v tomhle klubu se toho o zlatopramenu moc nedozvis protoze lidi tady maj spis moje tendence. lidi co pijou zlatouse se myslim o pivo moc nezajimaj a do tohodle klubu nechodej, podobne jako ja se treba nezajimam o to ktery vino je dobry a ktery neni, je mi to jedno jaky mi nalejou, a do klubu o vine nechodim.. jestli se zajimas i o jiny piva muzu toho sepsat i vic...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RUSALKA: zlatopramen = heineken, v každém druhu balení je něco jiného (dle informace z výroby), ale pokaždý, pokud nejni zrovna hnusný, tak je to nezajmavý europivo
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Hoj pivním spolupříznivcům .)
    Do školy dělám nějaký projekt a potřebovala bych k němu pár vašich postřehů.
    Který pivo máte nejraději, a jak ho vnímáte/často pijete/čím vás zaujalo (soutěže, promo akce, události). A vaše postřehy k pivu Zlatopramen. Taky jestli vám chutná/nechutná/neutrální postoj. Cokoliv.


    Pokud máte minutku, do pošty pls .) Díky moc a pivu zdar!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    jo tak skvelejch piv z malejch pivovaru tu maj az kam. ale ty ceny! bezne 200-300 Kc za 0,5L. treba tohle mam moc rad: http://www.ratebeer.com/beer/aegir-sumbel-porter/74840/

    jinak bezna piva ze supermarketu jsou hodne slaba. neuveritelna diskrepance mezi temi lepsimy a obycejnymi pivy.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    je to prostě mnichov, málo hořký, chuťově nevýrazný. Norsko závidim :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: je to tak hrozny? vzpominam, ze jsem neco podobnyho pil na sumave a ze chutnalo moc. jinak vymena by byla tezka, jsem ted dlouhodobe v norsku
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    vyměním za pivo, mám jich ještě cca 15

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pozor, dnes jsem navštívil únětice a výčep je uzavřen z důvodu rekonstrukce, pivo je možno koupit v pet u větnamců kousek výš v obchodě u zastávky. Měli i velký sklo
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem ho načal a vylil, po otevření se vyvalil obrovskej závan plástve (zjevně to přírodně identické aroma), chuť dost kávová, ale ani hořká ani moc sladká, jen ten pocit jak to sedá na patro, jako když pijete levnou limošku plnou umělýho sladidla. za tohle by jim měli odebrat jakýkoliv gastronomický povolení, budovu strhnout, zaorat a vzniklej plac posolit
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem cestou z lyžovačky koupil petku ležáku a medovýho piva z vrchlabí, asi nedoporučuju, ležák naprosto nevýraznej, ani chuť ani vůně a na medovym (který si nechám nejdřív na zejtra) píšou, že v něm je dianer 500 a med obsahuje jen název asi :(
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    LA_PIOVRA: jo ejly mam nejradsi. a predloni na podzim jsem od nich mel neco jako pivni beaujolais, z letosniho chmele, a to byl naprosty luxus
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SHAGA: dam mu teda jeste sanci:)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    LA_PIOVRA: Libovolnou IPU, tedy Raptora a Zlatou raketu (obojí vynikající), APA je také dobrá (California), dost mi chutnal Námořník (už ani nevím, co to bylo), Černá raketa taky potěší.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KRYSTOFF: ktery od Matusky doporucujes? Ja mel psenicny a moc me nenadchlo. U psenicnejch u me naprosto bezkonkurencne kraluje Herold.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    muj TOP2011:
    Velky pivovary: Chotěboř, Polička, Holba, AT: Hirter+Zwettler, GER: Neumarkter Lammsbräu

    Maly pivovary:Kocour, Matuška, Parník, 1516 (Wien)

    Weissbiery: Weihenstephaner, Kuchlbauer


    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    A ještě ke jménu piva. Václav si někdo v létě nechal registrovat, takže se museli přejmenovat, nejdřív na Vaška (pivní akce v Jeseníku vloni v srpnu) a teď používaj Kvasslav.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    SAMMAEL: Přesně tak. Dneska zkusim polotmavýho Kvasslava. Moc tomu nevěřim. Přímo tam v Loučný nad Desnou je to fajn, jak pivo i ta hospoda, ale v petkách nic moc.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam