• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Tak jeste k nealko pivum... zde doporucovany Bernad Jantar ani Erdinger jsem zatim nezahledl (ale - pravda - pivoteku jsem jeste nenavstivil).
    Nakoupil jsem nekolik znacek, sracky zde nebudu jmenovat (ano, koupil jsem i Bavarii a musel ji vylit :), mohu ale doporucit

    Primator Nealko: http://www.primator.cz/cs/psp_9.html
    a Platan Nealko: http://www.pivo-platan.cz/nase-piva/platan-nealko/
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    SAMMAEL: tohle je (byla) naprostá paráda!!
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    SAMMAEL: Nádhera, už sem myslel, že ten seriál nikdy neuvidim. Tak takhle to tenkrát vypadalo u Plžů. R.I.P. Ať žijí dnešní malé und mikro-pivovary!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    CESKE PIVO - DOKUMENTARNI FILM (1989).avi - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=HPMzAbIR-Ks
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BLEVAJZZ: Nedávno jsem to taky někde zkusil, na nějakym školení malý po obědě a můžu potvrdit nárust kvality!
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    po dlouhe dobe jsem risknul krusovice 12, konkretne v benešove na nadrazce a musim uznat ze se opsavdu zlepsily hořka chuť, slusnej vocas, normalne jsem byl az prekvapenej jak bylo dobry.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Rychtik Naturčik je vod těch Lebkouwiczů nejlepší. Ostatní piva nestojí za nic. Zajeďte se podívat do toho Vysokánskýho Chlumce, ať víte co je to strašidelnej pivovar. Čekám kterej schopnej režisér tam natočí ňákej thriler. Kulisy na to sou... (ale to už je do jinýho auditka)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no já od nich mužu snad jen rychtář natur, to ostatní je celkem nezajmavý, většina těch speciálů je divná, ještě tak ježek 10 nebo ten max bych asi mohl kdybych pil desítku
    HYPNOGEN: zatim není heineken/jako heineken, muže bejt nakonec klidně obojí
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    GULDUR: Hele IMHO je to jen pokus byvalych(opravdu?) plzenskych manazirku jak vydelat ranec. Uz je tocim pres rok a ta kolisava kvalita u vsech pivovaru mne vazne toci. Ted ale mne pomerne bavil Jezek 11°kvasnice..
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: K-brew. není Heineken
    apropos "není" = imho "není takové zlo jako"

    GULDUR: vévoda obyč, démon mi chutnal, princ max podle mě dost slušná desítka s takovou netuctovou chutí (oproti jiným výčepním)
    no a kvasnicového vévodu jsem nikdy neměl.

    GULDUR
    GULDUR --- ---
    X_RATED_IDIOT: pivka tam maj dobrý (až na toho Lobkowicze), některý teda musim regustovatm každopádně máte někdo zkušenost s tím Vysokým Chlumcem?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak nám přišel z kgb na firmu dopejsek, že od 1.2.2012 měněj název na pivovary lobkowicz, v logu maj: pivovary lobkowicz návrat k tradici, no to sou věci, tak se nám to nějak heinekenizuje čim dál tim víc
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Já myslel, žes dělal na Smíchově...?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: jo, nekde tam jsou moje otisky :P
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    UNDERDOWN: Já jsem nikdy nemluvil o spilce, s tím začal někdo jiný. Ale dík za upřesnění :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    UNDERDOWN: Je to tak, Starobrno vypadá takhle:

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    VOZKA: Nechci ti brát iluze. Heineken = Starobrno nemá spilku, ale ale jakousi místnost s CK tankama (uzavřené cylindricko-kónické nádoby), které urychlují výrobu a které se ve velkých nebo větších pivovarech již běžně používají. To co cejtíš je slad atd., ale při vaření! Navíc "čuchat" spilku je zdraví škodlivé, protože se zde uvolňuje C02.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    lulz! Pivni povoden!
    London Beer Flood - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/London_Beer_Flood
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Pánové nekecejte a zajeďte si čuchnout :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam