• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    MILHAUZ: Je to tam malý, neútulný, design uplně o ničem, připadáš si tam jak v nějaký garáži. Navíc bez obsluhy. Pozitivum asi jedině to pivo.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    VOJTA01: proc to tam neni dobry? taky se tam chystam
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hurá, zítra je konečně ten svátek pivařů, svatý pivalemtýn :))
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    KRYSTOFF: Zubatej pes funguje, ale moc dobrý to tam neni.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    funguje este 100 piv? a je to tam dobry?
    a funguje este zubatej pes? a je to tam dobry?
    ENPE
    ENPE --- ---
    CH_IN_A: Souterrain, Bělehradská 82.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    nevite, jestli nekde kolem (tak v okruhu 1km) IP Pavlova toci kacov?
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    HVJ3R: Erdinger nealko potkavam v Bille (Praha Hlavni nadrazi i Vodickova) a Bernarda Jantara jsem tam, myslim, zahlidnul taky.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    SAMMAEL: peknej dokument!

    a propos: byl jste nekdo v posledni dobe u fleku? ma smysl tam vubec jit? respektive lze tam jen tak jit na pivo? preci jen by clovek mel ochutnat takove pivni instituci.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Byl ste někdo na Pivnim palcátu v Táboře?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Tak jeste k nealko pivum... zde doporucovany Bernad Jantar ani Erdinger jsem zatim nezahledl (ale - pravda - pivoteku jsem jeste nenavstivil).
    Nakoupil jsem nekolik znacek, sracky zde nebudu jmenovat (ano, koupil jsem i Bavarii a musel ji vylit :), mohu ale doporucit

    Primator Nealko: http://www.primator.cz/cs/psp_9.html
    a Platan Nealko: http://www.pivo-platan.cz/nase-piva/platan-nealko/
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    SAMMAEL: tohle je (byla) naprostá paráda!!
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    SAMMAEL: Nádhera, už sem myslel, že ten seriál nikdy neuvidim. Tak takhle to tenkrát vypadalo u Plžů. R.I.P. Ať žijí dnešní malé und mikro-pivovary!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    CESKE PIVO - DOKUMENTARNI FILM (1989).avi - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=HPMzAbIR-Ks
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BLEVAJZZ: Nedávno jsem to taky někde zkusil, na nějakym školení malý po obědě a můžu potvrdit nárust kvality!
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    po dlouhe dobe jsem risknul krusovice 12, konkretne v benešove na nadrazce a musim uznat ze se opsavdu zlepsily hořka chuť, slusnej vocas, normalne jsem byl az prekvapenej jak bylo dobry.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Rychtik Naturčik je vod těch Lebkouwiczů nejlepší. Ostatní piva nestojí za nic. Zajeďte se podívat do toho Vysokánskýho Chlumce, ať víte co je to strašidelnej pivovar. Čekám kterej schopnej režisér tam natočí ňákej thriler. Kulisy na to sou... (ale to už je do jinýho auditka)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no já od nich mužu snad jen rychtář natur, to ostatní je celkem nezajmavý, většina těch speciálů je divná, ještě tak ježek 10 nebo ten max bych asi mohl kdybych pil desítku
    HYPNOGEN: zatim není heineken/jako heineken, muže bejt nakonec klidně obojí
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    GULDUR: Hele IMHO je to jen pokus byvalych(opravdu?) plzenskych manazirku jak vydelat ranec. Uz je tocim pres rok a ta kolisava kvalita u vsech pivovaru mne vazne toci. Ted ale mne pomerne bavil Jezek 11°kvasnice..
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: K-brew. není Heineken
    apropos "není" = imho "není takové zlo jako"

    GULDUR: vévoda obyč, démon mi chutnal, princ max podle mě dost slušná desítka s takovou netuctovou chutí (oproti jiným výčepním)
    no a kvasnicového vévodu jsem nikdy neměl.

    GULDUR
    GULDUR --- ---
    X_RATED_IDIOT: pivka tam maj dobrý (až na toho Lobkowicze), některý teda musim regustovatm každopádně máte někdo zkušenost s tím Vysokým Chlumcem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam