• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no vzhled celkem ušel, ale ta chuť byla jak ze samejch éček, sice to mělo trošku nádech "jakože dobrý pivo" ale přišlo mi jako kdyby měl někdo představu jak to má chutnat a sadu malý chemik. Možná to zbytečně kritizuju, měl jsem jen petku která mě odradila
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    X_RATED_IDIOT: aha...no a bližší pohled? Prostě hnus?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    GULDUR: měli jsme petku, více viz.:
    X_RATED_IDIOT: :))
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    X_RATED_IDIOT: jo vidíš...chutnal jste někdo Taschku? Já totiž ještě neměl tu čest, ale vzhledem k osobnosti majitele se i produktu obávám...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no hlavně nezapomeňte na taschenberg, když už tam jste: přišel vylil odešel :))
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    A ty ceny sou legrační... Pivo je sladovější a sladší. Pšenice "s citrónem nebo bez" je spíš jako witbier než weissbier.

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Dnešní nadílka Starokladna "vňútri": dešťovka, 12, 14 polotm., 17, pšenice, bramborůfka. ...a polívčička už byla.

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    X_RATED_IDIOT: Open špílka auf nerez! Und ty nálepky s bleskem na kotlech, "Kdo se připlíží, dostane bombu!" Notypyčo (to bylo ytalsky :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    samodomo technologie u žabáka
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak trochu telegraficky: krmelín u hodže, dobrá 13 polotmavá (dost světlá), medový na mě sladký, seděli jsme venku na docela vydyzajnovaný zahrádce, sudy prej stáčí.
    Skřečoňský žabák http://www.skreconskyzabak.cz/pivo.htm je rodinnej domek, pivo se vaří jen do petek a soudků, přišli jsme v zavírací den, pán zrovna vařil, ale stejně si na nás trochu času udělal, ukázal nám technologie, natočil nám i světlou 11 a tmavou 13, světlá byla asi to nejlepší za ten den, prej za měsíc bude mít IPU.
    Biovar/hobit taková palírna pro intoše, měli jsme světlou 11 quásek, kunětický hejkal 10 a polotmavou 13, nic z toho nebylo sice špatný, ale až tak nezaujalo.
    Zámeckej pivovar zábřeh pikard byl dobrej, reda ALE mi nějak neutkvěl, jako ejl to moc nechutnalo, interiér byl takovej ten pjeknej pro cizince a tak.
    No a cestou zpět oběd a malá desítka v kolibě pivovaru u tří králů v prostějově, interiér taky trochu přehnanej, na to, že je to zabodlý do sídliště, desítka ovšem překvapivě hořká, dvanáctku piju teď, neni špatná, ale neni moc výrazná, po domluvě stáčej i sudy, petky maj litr a dva, měli nějaký ovocný nesmysle a wajs
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo krmelín vlastně
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a jedu se podívat na bohumín, biovar a ještě něco u staříče
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    stavil sem se na oběd ve svatováclavském v olmesu, je to asi v centru, takže je to celkem vyhezkaný, ceny jídla jsou tomu úměrný, pivo je celkem za normál, maj světlý12, 10, tmavý 13 a wajs 13. Petky budou mít snad za měsíc, sudy naplněj po domluvě
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já jel v sobotu kolem tramvají a všiml sem si toho, tak zjišťuju...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    X_RATED_IDIOT: tam jsem byla, ale že se to jmenuje tak blbě, to jsem si nevšimla...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    my používáme tuhle androidí aplikaci a už se nám taky nevyplatilo, že neověřujeme jinde, ale jinak je vcelku dobrá, především pro plánování výletů.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.novosvetsky.pivovary&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImN6Lm5vdm9zdmV0c2t5LnBpdm92YXJ5Il0
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ta je dobrá, vozim sebou vydání z roku 2010 a budu muset asi koupit novou, dost toho přibylo. Brožurka je dobrá spíš k tomu, že jsou tam adresy, popisky bejvaj takový vágní a vzhledem k tomu, že se to připravuje dlouho atd. a ty pivovárky jsou často ve vývinu, je informační hodnota nižší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam