• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    ANKETA! Jak hodnotite pokracovani a predehry sagy duna z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona ?

    Pokus o prelozeni BG litanie:

    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it pass over me and through me. And whan it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain."

    "Nesmim se bat. Strach zabiji mysleni. Strach je mala smrt prinasejici naproste vyhlazeni. Budu svemu strachu celit. Dovolim mu, aby prosel preze mne a skrze mne. A az projde, pohlednu vnitrnim zrakem na jeho cestu. Kde byl strach, nic nezustane. Zustanu pouze ja ."
    rozbalit záhlaví
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: STRANGERD --- --- 1:19:13 22.3.2007 --- [00:17 :: pošta]
    nevim proc, ale teprve ted jsem si uvedomil jakej ma jessie vlastne nick


    jestli chceš lhát, prosím, ale nauč se to nejprve pořádně, zlato...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: omyl, ja ho dekodoval ihned, ovsem az ted sem si uvedomil, co je to vlastne za zhuverilost
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: proč bych to měla vysvětlovat? my business... Tobě slouží ke cti, že jsi dekódoval můj nick až poté, cos mě mohl "tech par let" sledovat... ;oDDDD

    pác a pusu, jestli se večer zastavíš v crossu, ozvi se. Ráda poznám nozicku aka strangerda ;oD
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: jako proc? imho spis to prave kvuli tomu dava vetsi smysl... sice se mi to nelibi, ale de facto, v dosti perverznim pohledu na vec, se to k tobe hodi; kazdej proste vidi tvuj pristup sama k sobe (nebo tvyho internetovyho ja) - neprilis realistickej
    JESSIEATREIDES: fyzicka krasa asi taky duvod nebude co? :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: ja te vubec neznam a sem za to rad, ale jessieatreides sem za tech par let uz poznal az dost. stale si myslim, ze o ot nejde.
    JESSIEATREIDES: tak to potom jo, ona historie a nahoda umej bejt pekne ironicky svine :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIPER: jinak tvoje poznamka o tom, ktery postave se kdo podoba, je docela vtipna. jako bys nevedel o neuveritelny stylizovanosti a archetypalnosti vsech postav, ktera opravdu neumoznuje s nima srovnavat absolutne zadny realny osoby :))
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: navíc jsem k tomu nicku přišla před docela dlouhou dobou a nevymyslela jsem si ho já sama, nýbrž mi tak nějak přischnul...

    konec ot
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: ne, že by na tom záleželo, ale máš odvahu říct, že mě znáš? neřekla bych...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIPER: mno, ze je to tady tema informativnima prispevkama fakt preplneny, skoro to nestiham cist... muj prispevek nespadal do kategorie osobni vylevy a cinty, nybrz do kategorie komentare k dune. proste jsem si vzpomel na vlastnosti jessicy atreides a docela me sokovalo, ze nekdo, kdo neustale do nekoho prudi, ma blby cinty, nema zadny sebeovladani a uroven a je absolutne nesnasenlivej a dost casto i hloupej (tedy absolutni opak jessicy) si troufne jeji jmeno dat... kdybych si dal jmeno dalajlama, taky bych se asi nedivil, kdyby do me za to nekdo keroval :) ale jinak, jestli mas naky podnetny tema k debate, rad se pripojim, mrzi me ze je tu tak mrtvo, kdyz je na dune je toho tolik k reseni
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    WIPER: děkuji, náčelníku, že ses mě zastal ;oD
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Ehm, to jako, že tam má Jessie? A má proboha být? Ať tam má třeba MUADDIBJEDEBIL. Fakt není nad to řešit "důležité" věci...
    WIPER
    WIPER --- ---
    LONESTAR, STRANGERD: : no teda to je velkych pismen... poslys ty tu Dunu nejak zeres co? I kdyz s ID JESSIE v ledcem nazorove nesouhlasim, rekl bych ze v archetypu mysli otevrene, emancipovane a moudre zeny/matky ma bliz nez treba Vy k libovolne jine postave v Dune. Snad leda krome scumbag harkonenu ;-)

    Tak drzte v tomhle klubu hubu, nejsem zvedavy na osobni vylevy a cinty. Radeji ukazte jestli jste schopni alespon souvisleho odstavce prispevku s nejakou informacni hodnotou na tema Duna. Coz jsem prevne presvedcen zrovna JESIE dokaze i kdyz ji vzbudime o pulnoci.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    WIPER: urážka Ctihodné matky Jessicy Atreides, matky vévody Paula Muad´Diba...

    STRANGERD: to mě napadlo už dávno... ta ironie :-(
    WIPER
    WIPER --- ---
    STRANGERD: to jsem nepochopil, ci urazka?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    nevim proc, ale teprve ted jsem si uvedomil jakej ma jessie vlastne nick a udelalo se mi z toho fakt hodne zle... nejhorsi urazka, kterou nesmeje fakt nic, smutny az k placi.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    JESSIEATREIDES: pročpak? :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    FACEDANCER: naivní představa...
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    VODNIK: jestli jsi nekdy neco takoveho hodnotil tak uz mas aspon trochu soucit s zenami rodickami
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Porodce? Jako že tam porodí?
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    WIPER: mno na duna conu bude mozne tuto knihu vyhrat v nektere ze soutezi

    jinak bych potreboval sehnat jednoho az dva porodce jelikoz fanklub FH planuje autorskou soutez jenze ji nema kdo hodnotit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam