• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ULRIK: a co teprve takový nozicka errrr strangerd... on kvůli nyxu chodí dokonce za školu ;oD
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Mmmm, a teď si všichni roztrháme občanky. já vím, proč ten nyx mám rád:)))))
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MUADDIB: říká člověk, který se se mnou bavil jedinkrát na téma czechtek (a celou dobu tvrdil "víc jste jim měli nařezat, víc...") ;oDDDD Nesnáší mě hlavně proto, že jsem mu tvrdila, že jeho pohled na věc je vzhledem k tomu, jak rád se o víkendech převléká za vojáka, poněkud zkreslený...

    Tento klub vypadal, že chcípá, ale dnes je zde docela legrace...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    MUADDIB: Což je mi jedno, ať do ní "kéruje" za názory a třeba se i přidám, ale za nick je strašná hovadina :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ULRIK: :) tjn... :)

    ULRIK: což nic nemění na faktu, že ID JESSIEATREIDES, nebo alespoň, její virtuální entita se nedá nazvat prototypem "dobrého člověka"
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    STRANGERD: nevim proc, ale teprve ted jsem si uvedomil jakej ma jessie vlastne nick a udelalo se mi z toho fakt hodne zle... nejhorsi urazka, kterou nesmeje fakt nic, smutny az k placi.

    Třeba tady?:)

    Aha, soudem založeným na faktech myslíš třeba ja te vubec neznam a sem za to rad, ale jessieatreides sem za tech par let uz poznal az dost?? :) Doufám, že nechceš jít na práva, tam by tě s touhle logikou asi nevzali:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ULRIK: kde sem napsal ze mi ublizila? jen mi to prijde smutny a trochu i komicky. a existuje rozdil mezi invektivama a soudem zalozenym na faktech :))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    STRANGERD: Ne, ty se vyjadřuješ k tomu, jak moc ti ublížilo, že má tenhle nick a to je vše. A je mi vcelku jedno, že je to dáma (a sotva je v nesnázích), spíš mě okouzluje tvoje pitomost:)

    nevim, proc se do toho michas s osobnima invektivama Haha, zkus se podívat zpět cos napsal, obávám se, že kázat o invektivách můžeš ty jako poslední:)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ULRIK: je to klučina před maturou...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ULRIK: za tejden mi bude dvanact strejdo! moje duvody proc sem tohle vyvolal jsou asi tri, ty jsi ten spravnej netrefil, k psychologovi se nechystam a navic jsi ot. ja se vyjadruju o postave duny v komparaci s jejim pravym opakem, kterej se bohuzel jmenuje jinak. prijde mi to zajimavy a nevim, proc se do toho michas s osobnima invektivama. ale libi se mi, jak jsi odhodlan chranit damu v nesnazich :)
    JESSIEATREIDES: to je ten rozdil mezi tim uvedomit si odkaz a uvedomit si vyznam toho odkazu :P
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    STRANGERD: Prosímtě, věcná, kolik ti je?

    Protože bych nečekal, že kdokoliv nad 20 dokáže mlít takovéhle kraviny a zároveň být schopný přečíst Dunu (život je samé překvapení).

    Pokud trpíš platonickou láskou ke knižní postavě a cítíš, že ti někdo sáhl na modlu a kvůli tomu se chováš takhle, doporučuji navštívit psychologa.

    Opravdu pubertální výlevy tohohle typu fyzicka krasa asi taky duvod nebude co? :D ... kazdej proste vidi tvuj pristup sama k sobe (nebo tvyho internetovyho ja) - neprilis realistickej ... a dost casto i hloupej (tedy absolutni opak jessicy jsou živoucím důkazem toho, že ani tak nejde o to, jak si kdo říká, ale jak se chová.

    (a podotýkám, že ID JESSIEATREIDES neznám a klidně ji zbuzeruju až bude někde říkat něco s čím nesouhlasím)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: STRANGERD --- --- 1:19:13 22.3.2007 --- [00:17 :: pošta]
    nevim proc, ale teprve ted jsem si uvedomil jakej ma jessie vlastne nick


    jestli chceš lhát, prosím, ale nauč se to nejprve pořádně, zlato...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: omyl, ja ho dekodoval ihned, ovsem az ted sem si uvedomil, co je to vlastne za zhuverilost
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: proč bych to měla vysvětlovat? my business... Tobě slouží ke cti, že jsi dekódoval můj nick až poté, cos mě mohl "tech par let" sledovat... ;oDDDD

    pác a pusu, jestli se večer zastavíš v crossu, ozvi se. Ráda poznám nozicku aka strangerda ;oD
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: jako proc? imho spis to prave kvuli tomu dava vetsi smysl... sice se mi to nelibi, ale de facto, v dosti perverznim pohledu na vec, se to k tobe hodi; kazdej proste vidi tvuj pristup sama k sobe (nebo tvyho internetovyho ja) - neprilis realistickej
    JESSIEATREIDES: fyzicka krasa asi taky duvod nebude co? :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: ja te vubec neznam a sem za to rad, ale jessieatreides sem za tech par let uz poznal az dost. stale si myslim, ze o ot nejde.
    JESSIEATREIDES: tak to potom jo, ona historie a nahoda umej bejt pekne ironicky svine :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIPER: jinak tvoje poznamka o tom, ktery postave se kdo podoba, je docela vtipna. jako bys nevedel o neuveritelny stylizovanosti a archetypalnosti vsech postav, ktera opravdu neumoznuje s nima srovnavat absolutne zadny realny osoby :))
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: navíc jsem k tomu nicku přišla před docela dlouhou dobou a nevymyslela jsem si ho já sama, nýbrž mi tak nějak přischnul...

    konec ot
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    STRANGERD: ne, že by na tom záleželo, ale máš odvahu říct, že mě znáš? neřekla bych...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam