• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    KALIPH: proti gusru žádnej dišputa. mě teda rozhodně nejvíc obohatí Frank , ale i jeho následovníci maj něco zajímavého do sebe
    MISON
    MISON --- ---
    Tak, pustil sem si k tomu onen vybornej soundtrack z Lynchovy Duny a de se na vec :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SAJMONDEE: Je teda čtu (a studuju) jenom Franka...
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    MISON: to buď a přečti včech 12 knížek..
    MISON
    MISON --- ---
    Tak se jdu pustit do cteni Duny. Jsem zvedavej, protoze sem natesenej ;)
    RADO1
    RADO1 --- ---
    Tak potom som nepochopil pointu...
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    RADO1: To je tak schvalne.
    RADO1
    RADO1 --- ---
    DOGGIE: Eee. vzdialene to pripomina anglictinu, ale anglictina to nie je...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    DOGGIE: nádhera... :)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    :))) ...
    DOGGIE
    DOGGIE --- ---
    (aha,uz se to puvodni nastesti smazlo)
    DOGGIE
    DOGGIE --- ---
    Pardon,hledal jsem tenhle obrazek,jestli uz tu nebyl:)
    http://www.242.vetrov.cz/dunecat.jpg
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BUG: no pokud to bude VLAHÁ (s dlouhým druhým Á), tak to na favorita neukecáš ;-D)))
    BUG
    BUG --- ---
    paaani tady to jede....asi si zmenim nick na VLAHA a pockam az me nekdo sjede za to, ze tim nemyslim vzdusnou vlhkost ale myho favorita:-)
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    Ééééééště. Eště se dohadujte. Se mi to líbilo. Ééééééště.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    RADO1: a dobře děláš...
    RADO1
    RADO1 --- ---
    Az ma zaskocilo, kolko prispevkov. Som myslel, ze budem pol hodinu studovat, ale po 2-3 prispevkov vsetko ostatne preskakujem.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ULRIK: to je naprostá pravda... :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    STRANGERD: sry za eventualni chyby ve spellingu nekterejch slov, nemam u sebe zrovna knihu...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JESSIEATREIDES: jasne, mno, oukej, konec tohohle zajimavyho tematu. kazdej kdo te zna (resp kdo zna jessieatreides .) vi, ze neustale meles nepodlozeny blbosti a prekrucujes fakta, takze ani nemam chut tady tu snusku sragor cos napsala nak opravovat. snad jenom pro ilustraci, o tom skeru si to muze kazdej najit v zalohach klubu legalizatoru a to ne jednou...

    jinak mohlo by bejt zajimavy prepsat nakou scenu z duny s vymenenym chrakaterem jessicy :)) treba hned tu z prvnich, test lidskosti. ctihodna matka se zavira s paulem v mistnosti, dvere se rozrazeji, vbiha jessie a krici "ne, vlastne ja sem to tak vubec nemyslela ze ho mate zkouset, by me ani nenapadlo ze ma bejt kwizatz haderach, nechte ho bejt, on to vlasten ani neni muj syn, ten zrovna odcestoval na prazdniny na geidy primu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam