• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Co názor, to svět:-) ...mým favoritem je bezesporu Kapitula.-)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    uhm
    ABSOLOM
    ABSOLOM --- ---
    ja cetl vsechny predehry ,a pak sem to cetl az po bozskeho imperatora duny ale ty dily uz me celkem nudily ..predehry duna a spasitel mi prisly asi nejlepsi
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tady je nejaky flame? Ze sem ho nepotkal...:-) Aha, tak to jeste pockam na dalsi dil a celkove reference, stejne toho mam ted moc:-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    GOBERS: DUNE itself...
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... dle ankety nazory 50/50 ... zbytecny flame
    PORSENA
    PORSENA --- ---
    WIPER: a niekedy ani nie pekne, iba tuctove
    WIPER
    WIPER --- ---
    VODNIK: tak uz to vyslo?? Diky za info, bezim okamzite koupit ;) Prestoze sdilim vseobecnou skepsi a averzi vuci Brianovi jak zprasil ty predehry, tak ta posledni Cesta k Duně byla vylozene povedena. Mozna precijenom chytnul trochu stylu sveho otce a hlavne doufam ze mel na posledni dil dost kostry od sveho otce uz napsane, aby to jenom zkompiloval dohromady.;) Brianovi naprosto unika schopnost zakomponovat do knihy neco presahove, to co jeho otec umel bravurne. Zatimco Duny od F.H. jsou filosoficke dilo, Predehry od B.H. jsou jen pekna tuctova scifka. Tak uz se tesim...
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Předehry nejsou nic moc, ale Lovci Duny jsou skutečně povedení. Vyplatí se přečíst, jsem zvědav jak to v závěrečném dílu "rozseknou"
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUADDIB: Oranzsko-katolickou...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ULRIK: tak nějak sdílím pocity, ale z povinnosti si to přečtu, až to bude někde k zapůjčení... :)

    (doma mám papírovou vlastně jenom "BIBLI")
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Já ti nevím, už Předehry mne otrávily, další výplody jsem nečetl a když jsem zjistil, že si dovolili dopsat i závěr, zhrozil jsem se...jedna věc je dělat si fantaskní storky z doby před, druhá dokončit "velký plán"...
    Kdybys mi pls poslal do pošty jak to majstři dořešili, byl bych vděčný, osobně to nehodlám číst, ani považovat za legitimní ukončení. Dík:)
    DR_K
    DR_K --- ---
    tak uz vim, ze existuje, od V. Volhejnove ;) a ted, mel by ho nekdo v e-book?
    DR_K
    DR_K --- ---
    nevite nekdo, zda existuje jiny preklad spasitele duny, nez ta silenost od dvojice bojar-jakubcova?
    VANAPRASTHA
    VANAPRASTHA --- ---
    TRIPRD: :-))
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    SAMIEL: Mam ji rozectenou. Jsem na strane 4. Predpokladana prognoza geneze pokracovani na stranu 5 se limitne blizi pravdepodobnosti vyskytu oslonu ve stratosfere prekryvajici vzdusny vysostny prostor CR.
    Mezi jednotlivymi kapitolami se regeneruji skifistickym brakem.
    MISON
    MISON --- ---
    nebo telefoni seznam ;)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TRIPRD: v tom pripade doporucuju "Encyclopædia Britannica" :)
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    A me je to jedno.
    Ja ctu fsechno.
    Sem pismenkovej zavislik.
    Duna ma hodne pismenek.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    V predehrach ducha Duny sezrali pisecni pstruzi :) Byla to fakt demence a jsem rad, ze jsem je radeji ani nedocetl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam