• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    MISON
    MISON --- ---
    nebo telefoni seznam ;)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TRIPRD: v tom pripade doporucuju "Encyclopædia Britannica" :)
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    A me je to jedno.
    Ja ctu fsechno.
    Sem pismenkovej zavislik.
    Duna ma hodne pismenek.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    V predehrach ducha Duny sezrali pisecni pstruzi :) Byla to fakt demence a jsem rad, ze jsem je radeji ani nedocetl...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ULRIK: copak bys rád? klidně skeptik buď, já jsem taky...

    nevím, co není od Franty Herba... mi příjde jako káva bez kofeinu... tedy, chutná to skoro stejně, ale prostě to "něco" tomu chybí... nicméně furt lepší, než rozporkou do koulí....
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    kdo nechce číst...tak ať nečte...každýho věc...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Já si ty předehry pravděpodobně nikdy nepřečtu...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    WHITESCORPIO: Nejsem, netrpím tím, že bych myslel, že všichni budou mít stejný názor jako já. (byť ten můj je správný:)))
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ulrik> a jsi konsternovan ze vsichni tvuj nazor nesdili :) ... dame anketu
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    WHITESCORPIO: "hosi myslim v predehrach dokazali ze umi" Cožeto?:) Osobně považuji předehry za vskutku solidní literární odpad.
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    annie> frank to neni ale to v poradku, lepe najit vlastni cestu nez kopirovat styl f.h., a to ze je to muselo stat dost energie, je myslim bez debaty ... asi zbytecny se do toho nutit pokud nevyhovuje, pribeh a forma, ale mluvit o dokonalem pohrbeni, to jsou silna slova ... osobne jsem mel od hochu bichli vzdy za chvilku predctenou, a zustal mi potom prijemny pocit ze svet duny zije dal ...
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Ja jsem presne opacneho nazoru a to, ze chlapci dokonale ducha Duny pohrbili...ale na to se fakt asi kazdej diva jinak...
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    do poznamek bych asi nesel, hosi myslim v predehrach dokazali ze umi, takze velmi rad sahnu po necem co ma hlavu a patu ;) ...

    ... ted jsem se zacetl do stvoritele boha od f.h., a dle meho velmi dobre cteni
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ULRIK: :D ja prave doufala, ze to v nejlepsim budou jen ty poznamky...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    MISON: Dej blbci poznámky, dopíše Dunu... ;))
    MISON
    MISON --- ---
    ULRIK: Klíííííííd (c) básníci :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Ach můj bože...nechci být skeptik, ale...
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    je to konzistentní příběh založen na Frankových poznámkách a zbyték páni domysleli...u ná to vydává Baronet někdy v červnu.
    a již brzo bude i 8.díl
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    SAJMONDEE: jak to vlastne vypada? Je to konzistentni pribeh nebo jen ty Herbertovy poznamky?
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    to už tu sedmičku konečně napsali? no paráda...tak až to u nás vyjde, tak to sem napište, já to nějak nesleduju :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam