• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    MASOO: ale dokopeš :)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    crysknife arena fight
    MASOO
    MASOO --- ---
    to nebude jednoduchy...

    bude to tady
    [ Mystický Les...aneb spáč se musí probudit / festival / 28.8.2009 / CR - Stredocesky kraj - Rekreacni stredisko Brdy - Vesin (okres Pribram) ]
    a teda nepujde jen o dunu, bude to spis vizualne inspirovane...

    no a to synchro...obavam se, ze k tomuhle je nedokopu....
    ale dekuju moc, pokracujte
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    MASOO: asi bych spíš viděl nějaký ten fremenský rituál, třeba pohřeb - odevzdání vody kmenu
    WIPER
    WIPER --- ---
    MASOO: me okamzite napadlo: dokonale synchronisovany tanec tvarovych tanecniku. V Dune zajati TT tanci vystoupeni ve kterem vsechny ohromuji dokonale synchro. pohyby a tim se predstavuji vsichni jednu a tutez osobu a pripadne behem tance se meni vsichni tanecnici do jine osoby.

    Mohlo by to byt efektni, kdyz se oblecte se vsichni do stejneho kostymu a naliceni. A budete delat vsechny pohyby synchronisovane, pripadne osove, ci stredove soumerne. Vyhoda ze jako tvarovy tanecnici si muzete vybrat uplne libovolny kostym a predstavovat uplne cokoliv :)

    BTW: pridavam se k dotazu TYRAEL, take bych se chtel pripadne zucastnit "akce inspirova dunou" :-)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    MASOO: Modré oči, písek, melanž, fremeni, nekončící vesmír, Litanie proti strachu, Atreidovský orel. Moc. Věčnost. Imperátor.

    A zeptám se: která akce? Chci se přidat, pokud je to veřejné.
    MASOO
    MASOO --- ---
    zdravim,
    mam dotaz: v srpnu budeme vystupovat na akci, ktera bude inspirovana dunou, my tam budeme delat ohnivou show a ja bych po vas chtela vedet, jak hlavni veci si predstavite, kdyz se rekne DUNA.
    diky
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    SAJMONDEE: souhlasim jen bych A zmenil na R a TREIDES na UM
    a bude to presne
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    tsss Dunari..:-) VIVAT ATREIDES
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    DUNAR_: tss, jaká sestra? Můžeš mi důvěrně říkat kormidelníku :-)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    DUNAR_: zatím jsem v žádném nechyběl
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Bad guys? Pfffr...já jim fandil, stvoření Tleilaxu jou budoucnost!!!
    Bad guys...chrm...:)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SHALLOWDAYDREAM: rozhodne tam neni voditko o zadnejch zasranejch robotech, ktery kazdeho jenom otravuji... snad kazdyho napadlo, ze hlavni bad-guys budou tvarovi tanecnici a ne zadny kokotsky roboti, ktery si tam urcite vymyslel anderson, protoze do kazdy hard-core sci-fi, ktery se anderson snazi psat, patri fura robotu (cim vic, tim lip)
    SHALLOWDAYDREAM
    SHALLOWDAYDREAM --- ---
    no rumours zni, ze Brian nasel Bozskeho Imeratora a Kacire Duny po svem otci, ktere meli zvyrazneny nejake pasaze (voditka k pokracovani Kapituly), ale tezko rict, neprijde mi ze by text z techto dvou knih daval nejake voditko, jak to Frank vlastne myslel s pokracovanim....
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SHALLOWDAYDREAM: já nevím, když píšu knihu, tak si svoje poznámky snad nepodtrhuju, abych věděl, jak to chci vlastně zakončit ne?

    Každopádně s tím, že příběhů z DUNY není nikdy dost, s tím souhlasím...
    SHALLOWDAYDREAM
    SHALLOWDAYDREAM --- ---
    Historie Duny je naprosto zbytecna trilogie, v kazde knizce je par dobrych kapitol, ktere jsou zajimave, vznalezani zakrivovani prostoru apod.
    konec mi prisel hrozne uspechanej, y to jak se z nomadu stali fremeni (taky strasne na rychlo, ze zubozenych najednou krveziznivymi zabijaky)
    Predehry Duny byly celkem fajn, ale dali by se smrsknout do dvou velmi dobre a do jedne vyborne knihy. Pokracovani Duny prijemne prekvapilo. Lovci Duny sice byli ''o nicem'', jenom se porad utikalo, ale byo to ctive a napinave, Pisecni Cervy jsou docela dustojnym zakoncenim Duny.
    Paula Duny si URCITE prectu at si Sajmondee rika co chce, pribehu z Dune Worldu neni nikdy dost:-))
    Jsem v tom sam nebo mate pocit ze nas Brian taha za fusekli? Verim tomu ze vazne nasli disketu a zapisky Franka a Imperatora s Kacirema s podtrhanymi castmi, ale vazne takhle Frank chtel zakoncit sagu? Proc nepredlozili dukaz (napr. naskenovanou sranku z poznamek, kde je opravdu zmineno o strojich a pod.), i kdyz Frank asi nebyl tak polopaticky....
    MISON
    MISON --- ---
    tak sup sup !

    vsichni hlas pro DUNU :)

    http://www.ceskatelevize.cz/program/knihamehosrdce/knihy/
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    JANCHOR: neboj..tam se to rojezde zvlastnim zpusobem. nech se prekvapit.
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    SAJMONDEE: Dam si vetsi pozor.

    Kazdopadne docteno, slza v oku zamacknuta, ke God Emperor vzhlizeno se zvedavymi obavami :)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    JANCHOR: tak sorry. to jeste nevis, jak to nakonec vsechno dopadne s Duncanem. radsi ani necti moje starsi prispevky ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam