• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    No nějaký chlépci s divným přízvukem se ptali jestli nejsme náhodou výcvikový tábor a co že to vlastně ty dědi cvičíme, ale když jsme jim řekli že trénujem mj. assassiny tak dali pokoj :)

    Pořádají se u nás :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Heh a nahodou oddil specialnich emerickych jednotek na potirani terorismu vam tam nenabehl??? :)

    jinak, kde se takovyhle tabory poradaj?
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Robas: Měli jsme tábor kde jsem hráli na dunu :) A takhle jsme vypadlai když jsme se vrátili...jinak nic. :)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    LORD_SHAPER: co to jako má bejt? :-)

    No, rozdíly mezi Lynchem a zbytkem světa se tu už řešili... je to hnus, i když je tam více informací :-) - ted nemyslim Lynche.
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    Je fakt ze Deti Duny som este nevidel, ale ta prva miniseria na motivy knihy Duna... Dost ma tam fascinovalo ako fremeni volne pobiehali bosi po piesku. Ked vezmem do uvahy ako si vazili kazdu kvapocku vody, tak by urcite neriskovali taku brutalnu stratu vlhkosti. Proste robil to niekto kto zjavne nepochopil cely ten svet. A unikali mu detaily... :(
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    \"Nesmim se bat. Strach zabiji mysleni. Strach je mala smrt prinasejici naproste vyhlazeni. Budu svemu strachu celit. Dovolim mu, aby prosel preze mne a skrze mne. A az projde, pohlednu vnitrnim zrakem na jeho cestu. Kde byl strach, nic nezustane. Zustanu pouze ja .\"

    Book, Duna rulez

    Pro usmání, děti duny:
    http://aralie.wz.cz/galerie.php?p_orig=168

    ULRIK
    ULRIK --- ---
    No, Lynch je je takovej filmovější...leč nové jsou zase věrnější knize a to nepoměrně :o) Líběj se mi oba :o)
    JOSE
    JOSE --- ---
    Mam trosku odlisny nazor na ty nove Dune-filmy: pripadaji mi amaterske, hloupe a nevyrazne. Srovnani s Lynchovou perlou proste nesnesou v zadnem aspektu. Kam se podela atmosfera nebo pohlceni dejem? Shit, shit, shit..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    svete div se ;)))

    muj Duncan Idaho byl taky nepochopen... byl jsem pokladan za obdivovatele americkeho statu ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    z mého okolí tam má bejt...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Někdo kdo kdysivá nosil nick Kwisatz se stydět musí ! :o))) (nutno říct, že tehdy nikdo z mého nevěděl co to je)
    TYNWEN
    TYNWEN --- ---
    ULRIK: s toho si nic nedelej ;) nemuzem si pamatovat vsechno, jsme jen lide ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    shit, tak to už mám vážně sklerózu :o(((((

    X let žiju v tomhle bludu :o((((
    TYNWEN
    TYNWEN --- ---
    Ulrik: Pamatujes si to spatne. Kazatele zabiji knezi a to z vetsi casti na vlasntni pest, no a Aliu nezabije Leto.. v knze je to dost podobne jako ve filmu, akorat, ze Baron je vulgarnejsi a Alia se neprobodne v melodramatickem okamziku, ale proste proskoci rozbitym oknem. No, a na filmu mi nevadil ani tak herec Leta, jako spis to ze mu nebylo devet jako v knize. I kdyz byl svym spusobem takhle roztomilejsi ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Takjsem to dokoukal...no nedá se říct, že bych byl nespokojen, leč...:o) No dostat celého Spasitele do jednoho dílu bylo těžké, ale jakž takž se to povedlo, ale Děti Duny do dvou, to už je prakticky nemožné a taky se to pak projevilo. Mylím, že člověk kterej knížku nečetl se nechytal. taky konec je odlišnej od knižního, mám dojem, že Kazetele zabije Alia a ne \"nekdo z davu\" a ji pak zabije Leto a nespáchá sebevraždu. Ale jinak dobrý...a na Aliu se kouká krásně :o)))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    já se kouknu až budu čučet na druhej díl :o)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    kdo hraje Aliu?
    NXS
    NXS --- ---
    Ulrik v druhom dieli si ho uzijes :-((( .
    Alia je OK :-))) aj ked ked sa zacne tulit k baronovy Harkonenovy, tak jej to prilis neprospieva. Skoda len, ze ju viac neodhalili :-))) ked podvadzala Duncana :-))))))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Mno...jako je prapodivnej...já ho teda viděl jen v těch záblescích, ale je takovej...divnej .o(

    Ale ALIa Alia Alia...ááá...zamiloval jsem se! (snad tohle nebude číst má drahá :o))
    NXS
    NXS --- ---
    Ulrik ale zato LETO II to je hruza :-((( podla mojho nazoru (aj ked ako muz a naviac hetero :-)) ) sa mozem mylit, tak vybrali naprosto necharizmaticku osobnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam