• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    miniserie: nééééé
    Lynch: potom, co jsem viděla Lynchovu Dunu, jsem si přečetla Herberta a od té doby na Dunu nedám dopustit :), je fakt, že film jsem moc nepobrala, ale donutilo mě to přečíst si knihu a pak už ani film nebyl problém :)
    minisérie: nééééé
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    brrr :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    v sobotuna cd1 davaj to novejsi zpracovani z roku 2000 .. zatim prvni dil v 16:10 ..
    MASHARA
    MASHARA --- ---
    nevite prosiim, kde bych sehnala paty dil Kaciri duny? zacinam se uplne hrozit ze je vsude vyprodan :(
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    zmena staranek duna-conu con.dune.cz
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Mno, tak sem Deti duny dokoukal... neni to spatny, navic prvni dil defacto kopiruje spasitele duny, ale totalne mi nasrali s tou pstruzi kuzi.... oni mu ji naplacaj na pravou ruku, a v tu chvili ma veskery schopnosti a navic prezije i pisecnou bouri :-/ sice se mu v prubehu konce z pravy ruky rozrusta na ramena a pak asi posleze na zbytek tela, ale stejne :-(
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    myslim, ze deti duny se hodne povedli ... mimochodem ze serie ma nejoblibenejsi kniha ... dal jsem si je na halmarku trikrat za sebou ... a tez i trochu poplakal kdyz paul umiral
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    tak mensi propagace ktera by se mela rozjet mezi vsemi obdivovateli Duny a franak Herberta pripravujeme duna con v ramci Festivalu fantazie
    podivej te se na stranky, pripadne se zapojte jako prednasejici nebo jen tak napiste par pripominek

    vsem predem dekuji
    CORIM
    CORIM --- ---
    SAMIEL: Ale v cechach obavam se ne. A jestli to jsou nebo nejsou vyhozene penize nejsem s to odhadnout. Mne se miniserie libila. A to pokracovani ma slusnou sanci, ze se mi bude libit taky ...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Jako, mě se docela TV líbila, ale že bych to kupoval...to radši počkám až to zas budou dávat :o)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    CORIM: Urcite se to na dvd sehnat da. Ale jsou to, imho, vyhozene penize.
    CORIM
    CORIM --- ---
    ROBAS: Hm :(
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ne, jako DVD rip
    CORIM
    CORIM --- ---
    ROBAS: Na DVD?
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ja mam napriklad Deti duny ;)
    CORIM
    CORIM --- ---
    Mozna mne tu vsichni budou povazovat za kacire, ale mne se ta "miniserie" libila. Resp. jeji prvni dil - Duna. Ma to pak jeste nejake pokracovani? Da se to sehnat na DVD?

    Jo jinak Lynchovu Dunu jsem (pravdepodobne) videl v obou verzich a je - mirne receno zmatecna - skoda ze neni ta 5 hodinova verze - treba by byla smysluplnejsi.
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    WIPER: hurrra!!
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Mluvi o Dune vesmes jako o prohre. Docela by me zajimalo, co by dneska tocil za filmy, kdyby Duna dosahla uspechu dejme tomu Hvezdnych valek. Ostatne, Lynch ji dal prednost pred Lucasovou nabidkou rezie Return Of The Jedi.
    RASCAL
    RASCAL --- ---
    ja nekde cetl, ze sam Lynch povazuje Dunu za asi nejhorsi film co natocil, pochybuju ze by se k ni chtel jeste vracet, ale za tu petihodinovou nesestihanou verzi bych byl taky radosti bez sebe..
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    WIPER: Myslel jsem tim, "kez by si Lynch nasel cas". Ja samozrejme director's cut tezko vyrobim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam