• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    ANKETA! Jak hodnotite pokracovani a predehry sagy duna z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona ?

    Pokus o prelozeni BG litanie:

    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it pass over me and through me. And whan it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain."

    "Nesmim se bat. Strach zabiji mysleni. Strach je mala smrt prinasejici naproste vyhlazeni. Budu svemu strachu celit. Dovolim mu, aby prosel preze mne a skrze mne. A az projde, pohlednu vnitrnim zrakem na jeho cestu. Kde byl strach, nic nezustane. Zustanu pouze ja ."
    rozbalit záhlaví
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    COSMIC_MONCHI: to je chyba... ta je velmi dobrá ;)
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    sem posledni Dunu nedocetl... jsem prelouskal vsechny, az na tu posledni....
    FEARGUS
    FEARGUS --- ---
    WHITESCORPIO: To sem bohuzel propas :(.. asi sem u ty hruzy usnul..
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    Tak jsem včera dočetla poslední díl Duny, který mi ještě zbýval. Bylo to úžasný, četla sem až do tří hodin do rána.
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    a co alia v treningove mistnosti ? :)) ... btw. posledni byl nejlepsi ... trochu jsem si pobrecel kdyz se paul padl k zemi ...
    FEARGUS
    FEARGUS --- ---
    Jediny, co se mi libilo na miniserii, je fakt ze v palaci imperatora Shaddama maj hodiny z pražskyho orloje, fakt ulet..
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Jo ze vsech zfilmovanych dun se mi asi nejvic libil prvni dil Children of Dune, tedy Spasitel Duny. Nadherne interiery, krasny zluto-oranzovy look, a konecne dosti presvedcivy vykon A. Newmana, jako Paula MuadDiba. Skvely dil.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    SMRQ
    SMRQ --- ---
    hmm...
    televizní duna mi nepřišla zas tak špatná... jen to dabování:( dost kazí dojem.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    no, já se domnívám, že anglicky už to je asi ....hmm..docela dlouho
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    jsou to hol měkký mesři ;)
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ...teda těm to trvá než to napíšou..:)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    No rozhodně ne.. .protože nedávno vyšel teprve druhej díl, takže ted si tak minimálně 3/4 roku počkáme, bych řekl ;)
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ...čistě náhodou netušíte někdo jestli už vyšla ta Bitva o Corrin (nebo jak se má jmenovat ten třetí díl džihádu)?...resp. kdy má asi tak vyjít...
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    Co řešit: TA planeta Arrakis
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    miniserie: nééééé
    Lynch: potom, co jsem viděla Lynchovu Dunu, jsem si přečetla Herberta a od té doby na Dunu nedám dopustit :), je fakt, že film jsem moc nepobrala, ale donutilo mě to přečíst si knihu a pak už ani film nebyl problém :)
    minisérie: nééééé
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    brrr :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    v sobotuna cd1 davaj to novejsi zpracovani z roku 2000 .. zatim prvni dil v 16:10 ..
    MASHARA
    MASHARA --- ---
    nevite prosiim, kde bych sehnala paty dil Kaciri duny? zacinam se uplne hrozit ze je vsude vyprodan :(
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    zmena staranek duna-conu con.dune.cz
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Mno, tak sem Deti duny dokoukal... neni to spatny, navic prvni dil defacto kopiruje spasitele duny, ale totalne mi nasrali s tou pstruzi kuzi.... oni mu ji naplacaj na pravou ruku, a v tu chvili ma veskery schopnosti a navic prezije i pisecnou bouri :-/ sice se mu v prubehu konce z pravy ruky rozrusta na ramena a pak asi posleze na zbytek tela, ale stejne :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam