• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    VFISA
    VFISA --- ---
    a co puvodni duna od lynche??
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ja bych radeji melanzovy kafe... to by musela bejt neuveritelna zalezitost ;)
    PAUL_MUAD_DIB
    PAUL_MUAD_DIB --- ---
    FACEDANCER: Kolik se plati za pullitr? :-)
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    muhehe hlavne dorazte v hojnem poctu uz se na vas tesim, bude snad i sranda a chlast ee melanzove pivo :D teda recept bude urcite a treba ho budem i vyrabet .D
    proste uzasny con plny nesmyslnych zazitku
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    huh... ted jsme si nerozumneli :) ty mas urcite na mysli filmovy festival, ze ? ja zas myslel sraz lidi z http://www.dunaonline.com/uvod.php :))) mno nic...
    navic to mam cele posunute o tyden :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Vary jsou 1. - 9. :o)
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    vary jsou tenhle vikend, con ten dalsi ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    chjooo, musí bejt souběžně s Varama? Jeden z mála Conů kam bych se i kouk...
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    Uz se to blizi... :)

    http://con.dune.cz/
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    mne se libilo, jak prechazeli s jessicou poust a prchali pred cervi... a pak jejich pobyt v sici...
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Mno me se asi nejvic libila pasaz, kdy prijal zpatky Gurneyho Hallecka od paseraku... + samozrejme finalni utok
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    Když zalovím ve své paměti, co mi z jedničky asi uvízlo nejhloubš - tak to bude Paulova zkouška lidskosti a potom konečný útok fremenů a sesazení imperátora.
    SMRQ
    SMRQ --- ---
    první půlka je super, asi od půlky to trochu ztrácelo dech. ale ten zvrat v paulově myšlení a příklon k jakémusi megalomanství a rochnění si v pozici boha (teď to neposuzuji v kontextu s dalšími díly, ale jako samostatné dílko) mně nahánělo hrůzu. tedy velmi silný zážitek. rozhodně nejlepší kus z těch, co jsem četl (první čtyři).
    PAUL_MUAD_DIB
    PAUL_MUAD_DIB --- ---
    Me se libi jak Paul spolu s fremenskou kavalerii prepadne harkonensky palac, umravni imperatora a jeho mluvci pravdy jako male deti a sebere jim hracku (rozumej imperium) :)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... jsem na tom podobne ... nadprumer ... ma oblibena je opetovne setkani hallecka s paulem ...
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    sypu si popel na hlavu ... ta invalidni poll me mrzi :(
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    tak jsem hlasovala: nadprůměr. není to můj úplně nejoblíbenější díl, ale na druhou stranu je to zkrátka klasika a je první. oblíbenou pasáží je setkání paula a jesiky s fremeny a paulova první mrtvola a následný pohřeb
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    WHITESCORPIO: uvidime ;)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... dobre :) ... vecer to odstartuju, ke kazdemu dilu jedna anketa s hodnocenim ... vymena po tydnu ... s vyzvou o obsahlejsi komentar do diskuze ... jestli jsem si nenabeh na vidle :)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    WHITESCORPIO: ujmi sa toho ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam