• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    VFISA
    VFISA --- ---
    dvd..
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    jojo...i kdyz Lynch treba uplne nerespektuje predlohu (napr. zatky na srdci), ale udajne to Herbert osobne schvalil...jen skoda toho brutalniho sestrihu a v mym pripade i desivyho dabingu...mam kazetu nekdy ze zacatku 90. let
    VFISA
    VFISA --- ---
    presne. lynch je lynch. takovy surreal a expres. nadhera. pokazdy kdyz se na to kouknes tak objevis novy detail a mas jiny pocit..
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Me se Lynch taky libi vic...Videla jsem ho, jeste nez sem vubec znala knizku a nadchl me tak,ze jsem to pak precetla vsechno najednou:)
    ad miniserie...prvni byla des. Deti Duny mi uz tak spatny neprisly,ale na Lynchovu atmosferu to porad jeste nema
    VFISA
    VFISA --- ---
    no ja myslim ze miniserie je tak zabava na vecer,no.
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    od Lynche je v pohode... ta miniserie je priserna ;)
    VFISA
    VFISA --- ---
    jak se paci? ja ji totiz mam rad, ale znam dost lidi co na ni nadavaj jak to zprznil.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    co s ni?
    VFISA
    VFISA --- ---
    a co puvodni duna od lynche??
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ja bych radeji melanzovy kafe... to by musela bejt neuveritelna zalezitost ;)
    PAUL_MUAD_DIB
    PAUL_MUAD_DIB --- ---
    FACEDANCER: Kolik se plati za pullitr? :-)
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    muhehe hlavne dorazte v hojnem poctu uz se na vas tesim, bude snad i sranda a chlast ee melanzove pivo :D teda recept bude urcite a treba ho budem i vyrabet .D
    proste uzasny con plny nesmyslnych zazitku
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    huh... ted jsme si nerozumneli :) ty mas urcite na mysli filmovy festival, ze ? ja zas myslel sraz lidi z http://www.dunaonline.com/uvod.php :))) mno nic...
    navic to mam cele posunute o tyden :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Vary jsou 1. - 9. :o)
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    vary jsou tenhle vikend, con ten dalsi ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    chjooo, musí bejt souběžně s Varama? Jeden z mála Conů kam bych se i kouk...
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    Uz se to blizi... :)

    http://con.dune.cz/
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    mne se libilo, jak prechazeli s jessicou poust a prchali pred cervi... a pak jejich pobyt v sici...
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Mno me se asi nejvic libila pasaz, kdy prijal zpatky Gurneyho Hallecka od paseraku... + samozrejme finalni utok
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    Když zalovím ve své paměti, co mi z jedničky asi uvízlo nejhloubš - tak to bude Paulova zkouška lidskosti a potom konečný útok fremenů a sesazení imperátora.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam