• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Sice zahrat podle Lynche musi byt dost tezke a nezvladne to kazdy, ale prece jen si myslim, ze by vyborny herec mel zvadat hrat i podle nekoho jineho...cimz ale nechci McLachlana nijak snizovat. Nikde jiny by Paula, Jefrreyho Baumonta a Coopera proste hrat nemoh (u Paula budiz dukazem ten fracek z miniserie:)
    VFISA
    VFISA --- ---
    rezijni vedeni mozna, ale ja bych spis rek ze proste byl dobrej uz jenom kvuli tomu ze dokazal zahrat presne podle lynche. to kazdy nedokaze. myslim ze hral stejne dobre v dune, blue velvetovi i v twin. twin se proste zazralo vic do lidi protoze to je proste bomba.
    VFISA
    VFISA --- ---
    pokud nepocitame sex ve meste.......
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    to sice jo, ale jsou to taky jedine role, kde byl dobry, nebo kde byl vlastne vubec videt...spis mam pocit, ze to bylo jen rezijnim vedenim a ze stin Coopera se mu nikdy uz asi prekrocit nepodari
    VFISA
    VFISA --- ---
    no myslim je lachlan je obecne vzborny herec. treba twin peaks nebo blue velvet.. proste lynchuv dvorni herec.
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    jj, paul je presnej :))
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Me se tam Prochnow proste nehodi.....ale to nic nemeni na tom, ze Paula si proste jinak nez jako Kyla McLachlana nepredstavim
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Muj Leto vzdycky byval na pul cesty mezi tim ve filmu (prilis vousaty) a ve hre od Crya (prilis stary). Nicmene Prochnow hraje vevodu skvele. Co se vypravy a predevsim obsazeni tyce, nedokazu Lynchovi vytknout nic.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Ja si leta predstavovala podobne jako ve filmu vypada imperator...imho byl ten herec vypadal na leta moc mlade
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    mne se na lynchove dune libi vyprava. Skoro vsechno ztvarnil ve filmu tak, jak jsem si predstavoval, kdyz jsem cetl knihu - snad jen Leta jsem si predstavoval jinak...
    VFISA
    VFISA --- ---
    jj.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    chtelo by to...nebo stahnout...ale ta lenost, ta lenost
    VFISA
    VFISA --- ---
    dvd..
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    jojo...i kdyz Lynch treba uplne nerespektuje predlohu (napr. zatky na srdci), ale udajne to Herbert osobne schvalil...jen skoda toho brutalniho sestrihu a v mym pripade i desivyho dabingu...mam kazetu nekdy ze zacatku 90. let
    VFISA
    VFISA --- ---
    presne. lynch je lynch. takovy surreal a expres. nadhera. pokazdy kdyz se na to kouknes tak objevis novy detail a mas jiny pocit..
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Me se Lynch taky libi vic...Videla jsem ho, jeste nez sem vubec znala knizku a nadchl me tak,ze jsem to pak precetla vsechno najednou:)
    ad miniserie...prvni byla des. Deti Duny mi uz tak spatny neprisly,ale na Lynchovu atmosferu to porad jeste nema
    VFISA
    VFISA --- ---
    no ja myslim ze miniserie je tak zabava na vecer,no.
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    od Lynche je v pohode... ta miniserie je priserna ;)
    VFISA
    VFISA --- ---
    jak se paci? ja ji totiz mam rad, ale znam dost lidi co na ni nadavaj jak to zprznil.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    co s ni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam