• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    VFISA
    VFISA --- ---
    i kdyz meli rozpocet cca 1/100 SW tak dostali za efekty cenu. byl clanek v PIXELu
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    mno já si Chani představoval trošku víc "poušťně", sice to asi nedokážu přesně vysvětlit, ale prostě tak :)

    ale jinak mě ta minisérie celkem zklamala jako celek, hlavně po trikový stránce, páč na jednadvacátý století mi to přišlo trošku amatérský, ale asi neměli takovej rozpočet jako třeba Star Wars ...možná kdyby se to udělalo trikově ala Zeman (Ukradená vzducholoď, Cesta do pravěku atd.), zkrátka že by si to na nic nehrálo, že by to bylo možná lepší :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MARTIK: Dyt ja nic nerikam :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    ANNIE: chani v mini neni spatna.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    tak jo no...koukam, ze panu je presila a nema cenu o (nejen) fremenskych prednostech Kodetovy diskutovat ;)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Ale Irulan z proslovu od Lynche je celkem sikovna. Ale to je fakt asi jedina. V mini se na kobiety koukalo lip. I Jessica, puska jedna, byla celkem sympaticka :)

    Ovsem uplne nejlepsi je Liet Kynes, neboli Karel Dobry, znamy to cesky herec hlavne z Ceske Sody. "Rabi, copak byste chtel?" :)))))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ANNIE: pche...Bára Kodetová jako Chani byla sexy...a seděla mi tam...na tu mi nesahéééj ;o)) A pak tedy ještě Alia z Dětí...hm, když tak přemejšlím, tak na kočky to má minisérie vs. Lynch 2 : 1 :o)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    chani ... b. kodetova ... myslim ze byla dostatecne vostra, jako prava fremenka :)

    ... leto byl dobry, i stilgar ... problem byl spise s thufirem, herec pripominal strejdu z hospody nez zdatneho assasina ...
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    S tema BeneGeseritankama souhlasim....hrozne se mi libila ta kombinace vyholeny hlavy a barokne strizenych cernych satu....treba scena kdy Paul prochazi zkouskou Gom Dzabarem, je uzasne vytvarne udelana

    Ted me jeste napada, ze mi na miniserii hrozne vadila Chani,ktere urcite nebylo 17 a taky postradala ty fremensky vysuseny tvary...spis naopak :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Miniserie Deti Duny mela krasnou vypravu. Teda pokud se tim mysli treba interier toho sidla, ktery obyvali.

    Lynchova Duna je celkem fajn, ale par veci mu neodpustim. Treba ornitoptera vypada jako krabice od bot. Leto se mi od zacatku hrube nelibil, pritom Prochnow byl v Ponorce celkem charizmaticky. Nektere herecke vykony mi prisli jako z telenovely, jine byly zase dost dobre. U nekterych scen mi beha mraz po zadech ("cisari, jdeme si pro tebe"), u jinych se pokazde musim smat - treba bitva mezi Harkoneny a Atreidy, kde Raban porad jen jeci a haze cizi vojaky kolem sebe, nebo kde Gurney hrdinne vybiha do boje a svira pri tom v ruce mopslika :))
    Z obsazeni se mi hodne libil: Paul, Jessica, H. G. Mohiamova, Imperator, Liet Kynes, Gurney, Thufir, Feyd, Baron, Raban.
    Opravdu nesnesu: Leto, Stilgar.
    No a vyborne vystihli treba BeneGesertianky a Gildu.

    (sorry if sem moc zkomolil jmena)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ROBAS: Jak sexualni....vychovny ;)

    Jinak ja nedavno cetla Bozskeho imperatora a skoro u me aspiruje na druhy nejoblibenejsi dil hned po jednicce...Nejmin zazivne na me asi pusobila dvojka...prisla mi bez deje
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Nastavovana rozhodne ne
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    EXCITE: no mně se třeba Kacíři a Kapitula líbili skoro stejně jako "jednička"...rozhodně to nebyla nastavovaná kaše, a pokud jo, tak celkem chutná ;-)
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Ale psal, dalsich pet. Jen predehry uz jsou od jinych autoru.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    K anketam, cetl jsem pouze prvni dil, kter mne uplne uchvatil.... a nechtel jsem si kazit dojem nejakou nastavovanou kasi..:) mam pocit,ze to ani nepsal sam F.Herbert, coz?
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ANNIE: zase mi sem do toho netahejte sexualni praktiky ;D
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    to i v knize imho :))
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    SATAI: :) celou dobu jsem mela pocit, ze by potreboval par na zadek
    SATAI
    SATAI --- ---
    ANNIE: "fracek", to je presne to slovo, co jsem hledal
    VFISA
    VFISA --- ---
    ok. shodnem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam