• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    ULRIK: Plně souhlasím, to je jediná obálka, která se mi na knížkách o Duně líbí.
    Jinak mám grafické představy úplně jiné.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    ULRIK: nerikam ze je to umelecke dilo, nebo ze bych si to dal jako plakat na stenu, ale je to imho nejlepsi vyzobrazeni Bozskeho Imperatora :)
    MASHARA
    MASHARA --- ---
    obalky od Baronetu zpusobovali dlouho ten pocit ze takovou "sracku" cist nebudu :))) nastesti prevladla zvedavost nad znechucenym estetickym vnimanim :))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ROBAS: ale fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :o)

    jediná co se mi líbí je ta od úplně prvního vydání Duny...:o)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ULRIK: ještě řekni, že se ti libi obalky od Baronetu a skoncil si tady ;D
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    MARTIK: ten cover je pro mě hnusnej, ale já nikdy neměl rád tenhle styl :o)

    Ale to retro...ach...jdu instalovat...:o)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    (ach..)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    a jeste jeden nostalgicky obrazek.. ach..
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    jo uplne sem zapomel pochvalit Aliu v Lynchove verzi.

    a pak sem chtel rict, ze se mi moc libi tenhle cover Emperora:
    WIPER
    WIPER --- ---
    WHITESCORPIO: opravdu dobry link!

    specialne Lynchuv scenar: http://fremen.wz.cz/download/textscenar.zip

    ja si ho jdu prehrat alespon v hlave :-)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    http://fremen.wz.cz/ ... velmi zajimavy download ;)
    VFISA
    VFISA --- ---
    i kdyz meli rozpocet cca 1/100 SW tak dostali za efekty cenu. byl clanek v PIXELu
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    mno já si Chani představoval trošku víc "poušťně", sice to asi nedokážu přesně vysvětlit, ale prostě tak :)

    ale jinak mě ta minisérie celkem zklamala jako celek, hlavně po trikový stránce, páč na jednadvacátý století mi to přišlo trošku amatérský, ale asi neměli takovej rozpočet jako třeba Star Wars ...možná kdyby se to udělalo trikově ala Zeman (Ukradená vzducholoď, Cesta do pravěku atd.), zkrátka že by si to na nic nehrálo, že by to bylo možná lepší :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MARTIK: Dyt ja nic nerikam :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    ANNIE: chani v mini neni spatna.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    tak jo no...koukam, ze panu je presila a nema cenu o (nejen) fremenskych prednostech Kodetovy diskutovat ;)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Ale Irulan z proslovu od Lynche je celkem sikovna. Ale to je fakt asi jedina. V mini se na kobiety koukalo lip. I Jessica, puska jedna, byla celkem sympaticka :)

    Ovsem uplne nejlepsi je Liet Kynes, neboli Karel Dobry, znamy to cesky herec hlavne z Ceske Sody. "Rabi, copak byste chtel?" :)))))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ANNIE: pche...Bára Kodetová jako Chani byla sexy...a seděla mi tam...na tu mi nesahéééj ;o)) A pak tedy ještě Alia z Dětí...hm, když tak přemejšlím, tak na kočky to má minisérie vs. Lynch 2 : 1 :o)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    chani ... b. kodetova ... myslim ze byla dostatecne vostra, jako prava fremenka :)

    ... leto byl dobry, i stilgar ... problem byl spise s thufirem, herec pripominal strejdu z hospody nez zdatneho assasina ...
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    S tema BeneGeseritankama souhlasim....hrozne se mi libila ta kombinace vyholeny hlavy a barokne strizenych cernych satu....treba scena kdy Paul prochazi zkouskou Gom Dzabarem, je uzasne vytvarne udelana

    Ted me jeste napada, ze mi na miniserii hrozne vadila Chani,ktere urcite nebylo 17 a taky postradala ty fremensky vysuseny tvary...spis naopak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam