• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: jen to ne !!! :)


    KOUDY: ale prdlajs, jakypak ja jsem fotograf ? ... vzdyt ani na digital poradne nefotim ..!!!
    EDA
    EDA --- ---
    ZABIAS: náhledy jsou právě zmenšeniny, proto to jsou náhledy :-) aby měly jeden 5-10kB a stránka se nenačítala tejden...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FOGH: no spis skoda ze sme nezvladly udelat skupinovku to me trosku stve ale ja mel fakt hroznou kocovinu divim se ze sem vubec neco vyfotil
    FOGH
    FOGH --- ---
    ZABIAS: tajne jsem doufal, ze me nikdo nezachytil a ty mi takhle zkazis radost... :]

    EDA: No tak treba ja... ja s focenim vubec zacal teprve ted v zari :)


    Jinak ceka tady nekdo na penize z Canon cash-back? Ja jsem zadost posilal uz v pulce cervence, ale zatim stale nic...
    Status: We have received your submission and it is being processed.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele klucka ja chci tu galerku an nastenku .. kdo umi ty kody ??? aby se nemusely delat zmenseniny (nahledy zvlast ale vse se to bralo zjedne dks ...) napiste tam par fotek at se to pak jen kopiruje

    pls pls pls dks :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXIK: no ja doufam ze pujdes..jako zacatecnik se rad neco naucim od profika :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: usporadej nejakej ty !!!!! i s FIFI :D
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    KOUDY: nahodou nekecam, jestli mne FIFI nebude chtit pustit, tak na tebe spoleham "Sawyere" !!! :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: nevim kdo ti brani
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    drzim se stolu nebudu nic komentovat sory

    jo CODE rikal ze vypadaj jak stetky a ja na to no dyt to taky chci .... skoda ze sem ji CODE nenechal ty puncochy to by bylo jeste vic srackovejch kecu :D
    EDA
    EDA --- ---
    LEXIK: uvozovky ti to zkazily, to je fakt :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXIK: ty tak kecas :DD
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Rad bych se prosim zucastnil pristiho "workshopu" ... doufam, ze budu moci a ze mne manzelka pusti ..! :) Jsem takovy skoro zacatecnik, tak doufam, ze mne snad mezi sebe pustite.
    Dekuji.
    CODE
    CODE --- ---
    MACHALIK: Prise prijd a porad/pomoz ... misto toho poucovani.

    Po netu je kazdej hrdina, ale aby nekdo poradil nebo pomohl ... to jsem videl jenom tam a VSEM za to velmi dekuji.

    MACHALIK: A tohle nebyla zadna profi nachystana akce ale prima setkani par lidi, co si to chteli vyzkouset. Takze viz vyse ...
    EDA
    EDA --- ---
    MACHALIK: To ono právě nebylo :-) Začti se do toho ještě jednou a zjistíš, že se pár kluků s foťákama domluvilo na čtvrtou u metra, jeden z nich taky sehnal nějaké holčiny, a báječně si užili odpoledne :-) Vyšlo vlastně všechno, akorát postkatastrofično bylo operativně nahrazeno podzimním romantickým zabarvením a účastníkům to bylo tak nějak jedno :-)
    EDA
    EDA --- ---
    jo, taky bych si mohl dát občas refresh :-)
    ROENICK: Nojo, přesně tak :-) Vsadím se třeba, že tam byl určitě nějakej fotograf, kterej poprvé fotil modelku :-) (já bych byl) No a určitě je rád, že už ví co a jak, jak to chodí, co si tak přinese a udělá modelka a co je na fotografovi a podobně...
    Ty se taky motáš kolem modelů, že jo? :-) Já taky a proto nám nejspíš Máchalíkův dotaz přišel tak blbej, ještě blbější než ostatním :-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak to jo, s tímhle přístupem jsem nepočítal...
    Já jenom že teda kdybych donesl z nějaké dopředu naplánované a jakožeprofesionálně nachystané akce s předchystanejma koc tohle, tak asi nevylezu na světlo. Ale zjevně od workshopu čekám něco diametrálně jinýho. Tak hlavně že vás to baví. A přece jenom, zkuste příště ty koc nafotit tak, aby vypadaly aspoň trochu míň jako štětky...
    EDA
    EDA --- ---
    Ale no ták, vždyť se jenom ptal, ne?? Stačí slušně odpovědět ;-) Takže: Ano, kluci jsou s výsledkem workshopu, tj. s tím ,že se sešli, seznámili, pokecali, pobavili atd., a i pár fotek, na jejichž výsledku až tak moc nesejde (taky to byl první ws, těžko se dá čekat, že bude někdo za jedno odpoledne od foťáku borcem), určitě spokojeni :-) Po dvacátém ws bude určitě vidět i zlepšení a rutina a nové nápady a chutě do práce nebo zábavy nebo tvůrčího procesu, jak to kdo pojímá... Škoda že jsem tam nebyl :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me je teda uplne jedno jestli budu fotit karluv most..kozy..picky..zadky..zensky...listecky..broucky..oblohy..kaminky..zvizatka..etc...
    fotim proto..abych se to naucil a protoze me to bavi...nehodlam svy fotky nekde prodavat atp :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    MACHALIK: no na tom myslim ani tak nezalezi, proto to tu je aby byly ty fotky cim dal lepsi..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam