• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    EDA
    EDA --- ---
    to zní jako dobrý rady :-) Já pořád co mi na těch detailech nohou přišlo divné (i když jako trénink nic proti) :-)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ROENICK: nefot obliceje "sirokacem" bez duvodu, nepouzivej "mastnou portretni predsadaku", a nefot nohy ..! bez jasneho zameru :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jinak ad zabiho modelka - je fakt ze mi pritelka koukla pres rameno (zrovna tam byla v ty bily sukynce) a rekla "tak tam nejdes!" :DDDDD

    jinak mi neprijde fotka http://varial-artworks.com/fotky/vagony/vagony-0009.jpg jako ze by se fotograf snazil aby vypadala jak to popsal Machalik... ale on holt prolitnul par tech divocejsich a takhle do hloubky asi nesel... kdyztak odkaz http://varial-artworks.com/fotky/vagony/ jo?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: ja sem si rikal ze mi to k tobe nejak nepasuje :))) nj taky spis verim manualu a pak nekde zapomenu vysoky ISO, blbou WB nebo tak...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: chybama se clovek uci ..... priste slibuju se vam budu vic venovat ale ja fakt mel hroznou kocku ... jinac ten napad stema zaclonama ... kudla ted me stve ze sem se nezapojil ale ono to fakt neslo :D
    SYKES
    SYKES --- ---
    ROENICK: na sebe, vzdycky na sebe :) tak hezky si pripravim scenu, roztaham pozadi, hodinu diriguju modelku a doma zjistim ze jsem si mel dat fotak na manual, pze jinak "chytra" automatika vse *vylepsi* do nepouzitelna. Skoro. nejhorsi je, ze to prece vim :) Holt praxe je nenahraditelna.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: muck ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ZABIAS: ja ti to fixnu, slibil sem ti to :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    EDA: ne kolem modelek se fakt nemotam, nikdy jsem s zadnou nemluvil natoz je fotil :))) moje modelky jsou spis takovyhle

    FOGH: ja poslal cashback prave nekdy 14.8. coz bylo den pred terminem... a vpoho, uz mam davno prachy na uctu. Mas nakou adresu kde se da stav sledovat a mas tam i kontakt koho urgovat, je i naka češka ktery mas volat...

    LEXIK: :))) u takovyho makra by to bylo krute drahy :)

    SYKES: ale no tak, od tebe jsem na nyxu neslysel krive slovo a najednou idiot? :) to je na zabiho nebo na sebe? :)

    MACHALIK: pristup mas ty spis divnej...konfrontacni...jsi zly! :) ne fakt tady nikdo nemluvil o profi nafoceni kalendare pro Pirelli, ZOMG .)) nebo jsi to tu nekde vycetl? pokud ano, cituj prosim, pokud ne, nepyskuj :)
    EDA
    EDA --- ---
    ZABIAS: ok, you are the boss...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EDA: ne je to otrava scrolovat bude to vic prehlednejsi .... a rychlec si vyberes co chces videt ...
    EDA
    EDA --- ---
    ZABIAS: tak pak je zbytečný zmenšovat fotky do náhledů, přes html nebo css... To už by to tam mohlo být rovnou ve velkém (jen bych sjednotil rozměry, třeba 800px šířka), kdo má rychlý web, má i na myši kolečko :-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EDA: na nahledy jak sou velky bych kaslal kdyz fotka bude mit 40-80K tak je to podle me jedno stejne vetsina znas ma rychlej net takze pohoda no a az tam toho bude tuna tak kdyz si budes chtit prohlizet tak bych pockal .....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ctvrtek pres den bych chtel fotit fotobanku neprida se nekdo ??? tema bude klasika manageri + vizas + co nas napadne s modelem ci modelkama ....


    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: jojo chytrej :D .....

    ne hele co se tyce ty fotky aoblohy na oblohu tam sere pes podle me tam jde o to co se tam deje .... (obic cvak info reportaz) krom toho podle me ten prepal tam naopak dela atmosku no ale jestly vy to vidite jinak noprobnlemo fotografie je subjektivni ....
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: vypaleny obloze pomuze prave poradne svetlo zepredu, proto jsem tam blejskal do destniku ... jenze kdyz je nekdo idiot a nekouka poradne na nahledy - a tak mu nedojde, ze ma blbe nastavenej fotak, a tak je to jaksi zbytecna prace :(((((

    MACHALIK: no hele takhle: byla to prijemna akce a clovek je zas o par zkusenosti ve stylu "jak to priste nedelat" bohatsi ... a to je co se pocita :) ja osobne na vysledky az tak moc nehledim ted :))
    EDA: jo, presne ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CODE: Covece ja sem zjistil ze uz ani "necvakam"..takze kdyz jdu fotit..nafotim treba 50 fotek..a 30 - 40 se mi jich libi..spis se snazim premejslet co fotim..proc to fotim..a jestli se na to kouknu jednou a pak uz nikdy..nebo jestli bych si to mohl vytisknout a dat na zed..visco..takovy ty fotky za ktery se proste clovek nestydi a ma je rad i po letech....ale zatim se ucim no..dlouha cesta je jeste predemno .)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    KOUDY: mam pro tebe spatnou zpravu, jedina zmena pri foceni na film je v tom, ze tech 20 mizernych fotek mas na filmu a ne ve flashce ... ,-)
    CODE
    CODE --- ---
    KOUDY: Tobe vyjde dobra jedna z dvaceti? Grats ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXIK: no prave to te imho dela tim profikem ne? :)..nefotis na dslr jako my amateri....ktery nacvakaj 20 fotek a vyjde dobra jedna...fotis hezky na film a dobrejch je vetsina! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam