• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SYKES
    SYKES --- ---
    CODE: kdepak, za deste se daji nafotit uplen neskutecny veci ... namatkou viz [ STQ @ living in love, flying around the globe and taking pictures here and there* ] ... ale mas recht, to bychom asi nezvladli, tazke vhodny indoorek se bude hodit. A to takrka automaticky znamena potrebu stevtylek a blikatek, takze bude sranda :)
    LEXIK: jj, nove a "nezabydlene" podzemni garaze jsou super, nakupni centra jeste lip ... jen kdo by si tam pustil takovou bandu nadsenych amateru? :)))
    LEXIK: predtim jsi nic o velkych blescich nerikal :)) ale furt mam dojem, ze dva male blesky (sb-600 v mem pripade) s destniky (mel jsem) by na polo/portret svou praci odvest mohly. Jen to s nima umet ... nebo myslis, ze to opravdu nejde?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    LEXIK: no to nevim, kde to sezenem, uz vidim jak nas nekdo necha v pet rano v nejaky hotelovy hale fotit :D
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ROENICK: ... nevim, s profikama se nestykam :)))
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    SYKES: STQ si obvykle stavi velke flashe a s nima svetlem modeluje .... vy jste meli velke blesky ????
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    fill in flash na portrety se pouziva celkem dost a i profikama ne?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    neeee .... rozboreny fabriky jsou desne klise !!!! Navrhoval bych spise nejakou moderni architektonicky povedenou stavbu, nebo "shopping" centrum, nebo hotel, nebo neco takoveho .. nekdy, kdyz tam jeste vubec nejsou lidi ... :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ad slecna, oci ji jen hraly a celkove pusobila velmi prijemne a uvolnene a prislo mi, ze se docela bavi tim srumcem co kolem ni byl :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    LEXIK: prasarna ... myslis jako to, co delaji vsichni profici v exterieru kam se jenom kouknes, a abychom pro priklad nechodili daleko, tak treba permanentne porad (ne)oblibeny Staniq, o nemz nepochybujeme, ze praci odvedenou timto stylem/technikou dostava i zaplaceno?

    Ale uznavam, ze odrazka je prijemnejsi a hlavne se s ni lepe pracuje, je hned videt vysledek ... jen k tomu potrebujes moc lidi :) ale priste to zkusim spis tak.
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: druhe kolo asi nekde "indoor" nebot bude hodne prset
    takze mozna nejaka montazni hala, opustena fabrika nebo nedostavena stanice metra?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CODE: ja se ti vubec nedivim :) me stacilo uz videt ty fotky u Sykese na blogu a radsi jsem si pri zapasu zranil kotnik abych netrpel na workshopu :))) ne pujdu moc rad a rad ji poznam :)

    takze kdy planujeme druhe kolo?
    CODE
    CODE --- ---
    LEXIK: Odrazku jsem s sebou ani nemel, bo jsem ja kokot spatne pochopil zamer foceni :(
    nemel jsem ani stativ ani odrazku a cervenal sjem se az tam, kam mi nastesti nebylo videt ,-)
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: buuu ...

    ja z ni byl az tak uneseny, ze si moje kamaradka, co tam fotila s nami, dokonce vsimla ,-)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    CODE: prisvitit si bleskem v protisvetle je jen takova nouzovka a v podstate prasarna ...

    normalne to chce odrazku a z poloprofilu a modelovat si svetlem oblicej podle zameru ... !!!
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CODE: heeej! :) CODE uz priste nejde! :)))
    CODE
    CODE --- ---
    SYKES: hele ja to myslim vazne
    ma krasnej pohled a uzasny oci, navic byla moc mila a pohodova
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: nebud falesne skromnej :))

    //samo ze 80% dela krasny model :))))))
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a to sykes nejcasteji foti uplne jiny modelky, s kridlama nebo kusadlama :) holt talent je talent no :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SYKES: no tak na tyhle fotce mi ten smysl dochazi :) celkem se mi libi, jen bych to trochu shopnul ve tvari
    SYKES
    SYKES --- ---
    heh, zase to neprehanejte chlapci :)))
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: o takove kvalite mohu jen snit ... jsou krasne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam