• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: pruhonickej park je super - blizko, hafo stromu ... proc ne :)
    ROENICK: od nekdo rikal 10.00-20.00? Jinak z Pruhonic jezdi bus, tazke nejsme vazani na (pripadnych) autech ...
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    EOS: Tá by nebyla špatná- již několik let dumám nad portálovkou zda by se nedalo s nějakou odvážnou slečnou nafotit v Portálovce.
    Mé fotky jsou o ničem ale možná prostory někoho zaujmou a vyzkoušejí se fotky ze světlem

    http://dallila.eland.cz/portalovka/
    EOS
    EOS --- ---
    DALLILA: Co ta Višňovka?
    T_O_M
    T_O_M --- ---
    MURHAAYA: ne, takhle dopadl vagon, když se postavil vedle depa a nechal se tam stát... ;)
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    ZABIAS: No chtěla bych zkusit výpravu do nějaké jeksyně a hledám pořad modelku ktará by měla odvahu na akt :-))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jinac sel bych fotit do pruhonickeho parku ... a pak pripadne dal spis to budejakoze o prachazkach ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: no co bys navrhoval za termin ???


    DALLILA: zkratka neres rekni kam chces zapisu te tam .... :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ZABIAS: to byla dobre minena rada...

    a _zas_ se nestranime protoze minule nam to nevyslo :) a bydlime kousek od sebe.. a to vase od 10 do 20 to je trochu dlouhy tyjo :)
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    ZABIAS: Měla jsem za to, že pokud to je veřejnej klub, můžu svobodně vyjádřit i já svůj názor zlato- já bych ráda na společnou akci pokud bys mě naučil fotit tak jak to umiíš ty- proč prudíš a nesmíříš se i s kritikou? Dík- nechci se tebou hádat ale brát zkušensoti.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: roe nepokousej RO ;)

    SYKES: jiste ze pribalim ja sem zabias ;) pribal taky ee nekam co kousek za pragl ....

    FOGH: dej chvily ....


    ROENICK: ole podte nsami co se zas vy burzousti stranite .....
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    no Koudy dneska koupil makroobjektiv po tom co sem ho masiroval fotkama z flickru a co videl v makro klubu od Sykese...takze na neco vyrazime urco v nedeli... to bude takovy soukromniceni asi, aspon poprve :)
    FOGH
    FOGH --- ---
    Tento vikend stravim v praci, mam toho moc :-/
    pokud nejake foceni, tak solo vylet na kratkou dobu v neupresnenou chvili, ale preju, at se dari...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    zabi...zkus se soustredit na tu gramatiku a slovosled, carky ve vetach, vypni uplne ten caps (nebo si ho vyndej z klavesnice :D) a budes mit mnohem min konfliktu s ostatnimi uzivateli nyxu :)

    jinak 100+ tady zomg! :) du to procist...

    bohuzel zabi na sebe na nyxu vaze mnoho "obdivovatelu" a tak se dalo cekat, ze se to objevi i tady...ale stejne by klub mel slouzit k dohadovani terminu a sdileni zkusenosti a napadu...proste jak to vyborne popsal LEXIK:
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: tema outdoor podzim ... tedy ze krajinky? Nejakou zenskou nepribalime? :)))) jinak bych i jel, pokud nejedeme nekam strasne daleko :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DALLILA: TVUJ NAZOR MYSLIM ZE TO TADY NIKOHO NEZAJIMA JAKE SOU TY FOTKY STVEHO HLEDISKA V TOMTO KLUBU JDE O TO (sory caps.) aby se lidi se stejnym zajmem domlouvaly na spolecnych akci vis ... :) dik za pochopeni a precti si zahlavi priste RO
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    ZABIAS: Nemůžu si pomoci ale mě tvé fotky z amterského hlediska neříkají vůbec nic- tobě se to líbí ale je to o ničem- kompozice žádná, od Josepha a od Eose jsou fotky o něčem...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jo, abych nezapomnel, ad diskuze o polarizaku... SYPU SI POPEL NA HLAVU, otestoval jsem to a ano, meli jste pravdu, nejvic funguje kdyz stojim 90stupnu ke slunci a nikoli podel.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: czeckujete nastenku .. rejpalove doufam ze se pridaj
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jo panove jinac sem koukal podzim tu kudla uz je takze to vidim tendle vikend WORKSHOP na outdoor nedele 10/00 vyjezd z praglu hlaste se ... smer jesete ujasnime do soboty vecera ja mam v aute dve volny mista.....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    zack tejden - RO
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam