• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: no kdyz budes mit cas bylo by to super :) jinak zatim aspon enco . co zitra jdes snama ? ...

    kdyby nekdo sel mam porad ty dve volny mista v aute tak dystak nyx jeste to tu ceknu a nebo sms 777849161 budu spat dlouho ;) vyrazel bych okolo ty 13/00
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak koukam, ze ma asi nyx a eosuv server nejakej potiz s crosslinkem, nevim jak vy, ale ja tam CODEho a EOSovi fotky nevidim, i kdyz v kodu jsou :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    http://foto-work-shop.unas.cz/ - tak zatim je to takhle brutalne. asi by bylo lepsi hodim tam wordpress a udelat role uzivatelum, aby mohli pridavat svoje "prispevky" i s fotkama a tak a kazdej by to tam sypal sam.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jojo kazdej se vede sam jen ta mista ukazuje poradatel zejo ....
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    REEFER: no asi nikdo, jen ten kdo zna to misto, kam se jde, tak nejak tu tlupu vede...
    REEFER
    REEFER --- ---
    hele a kdo ty workshopy vede?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no jo no ale sme zatim dva :) ja jako urco pojedu s kamoskou pekna je ale jestly ji presvedcime na foceni to nevim modelku sem neshanel potrebuju krajinu ....
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: sama krajinka mi prijde trochu malo, ale bude-li i nejaka zenska, pak bych jiste jel. Jo a ocenil bych, kdyby mel nekdo misto v aute (precijen bus jede do pruhonic, ale nevim jak tem kde stavi co se parku tyce), takze tak :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    TAK CO ZEJTRA SEJDEM SE TAM TREBA NA 14/00 ?

    a nebo ve meste budu vyrazet z flory tak ve 13/30
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    Legrační - možná by tam byla dobrá trpaslice :-))
    EOS
    EOS --- ---
    Trpajzlíci, aneb nadšení z nového Spídlajtu. Foceno v Terasovce 16.10. 13:18:02, někdy kolem roku 2004 :-)

    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: pruhonickej park je super - blizko, hafo stromu ... proc ne :)
    ROENICK: od nekdo rikal 10.00-20.00? Jinak z Pruhonic jezdi bus, tazke nejsme vazani na (pripadnych) autech ...
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    EOS: Tá by nebyla špatná- již několik let dumám nad portálovkou zda by se nedalo s nějakou odvážnou slečnou nafotit v Portálovce.
    Mé fotky jsou o ničem ale možná prostory někoho zaujmou a vyzkoušejí se fotky ze světlem

    http://dallila.eland.cz/portalovka/
    EOS
    EOS --- ---
    DALLILA: Co ta Višňovka?
    T_O_M
    T_O_M --- ---
    MURHAAYA: ne, takhle dopadl vagon, když se postavil vedle depa a nechal se tam stát... ;)
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    ZABIAS: No chtěla bych zkusit výpravu do nějaké jeksyně a hledám pořad modelku ktará by měla odvahu na akt :-))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jinac sel bych fotit do pruhonickeho parku ... a pak pripadne dal spis to budejakoze o prachazkach ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: no co bys navrhoval za termin ???


    DALLILA: zkratka neres rekni kam chces zapisu te tam .... :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ZABIAS: to byla dobre minena rada...

    a _zas_ se nestranime protoze minule nam to nevyslo :) a bydlime kousek od sebe.. a to vase od 10 do 20 to je trochu dlouhy tyjo :)
    DALLILA
    DALLILA --- ---
    ZABIAS: Měla jsem za to, že pokud to je veřejnej klub, můžu svobodně vyjádřit i já svůj názor zlato- já bych ráda na společnou akci pokud bys mě naučil fotit tak jak to umiíš ty- proč prudíš a nesmíříš se i s kritikou? Dík- nechci se tebou hádat ale brát zkušensoti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam