• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    EDA
    EDA --- ---
    SAMUEL: kuličky jo, myslel jsem postranní posuvník celé stránky... Hrozná prasárna :-)
    EDA
    EDA --- ---
    ROENICK: (rameno+difuzérek) .... já úplně něco vidím před očima.. je to laciný, je to úplně k něčemu jinýmu, ale je to trubka o relativně velkém průměru a lehká a po naohýbání drží tvar... Co to jenom je a kde já jsem to viděl...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ten lumiquest jsem taky puvodne chtel no... ale na makro je asi lepsi handmade no, na flickru jedou ty nejvetsi ruleri jenom takhle :) zvlast kdyz potrebujes co nejvic svetla dostat dopredu k cocce... a pri 5:1 zvetseni uz je to fakt maso :)

    da se samo koupit ten macro twin nebo ring blesk ale to je 15k nebo 25k :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ROENICK: me makro moc (vubec) nebere, takze ted porizuju tohle, na kalby, oslavy, svatby, imatrikulace, promoce, proste jakykoli akce s lidma uplne dokonaly, lepsi nez to palit odrazem, nebo prez rozptylku. Stiny v ksichte zmeknou, jiskricky v ocich nadherny,,,

    http://www.megafoto.cz/lumiquest-softbox.html

    tenhle typ jen jako priklad, jinak mam vybranej za 900 jeden peknej, ale cekam az ho doplnej na prodejnu...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    EDA: fuj ja se lekl ze to je "ta fotografie je hrozna" :DDD

    noo to reklamujte u vodicky (H2O)

    je to flashovy a dynamicky to nak zvetsuje bud fotku nebo ten posuvnik.. me to chvilema dost jebalo ale pouzivat se to da, jen musite obcas kliknout na tu uplne pravou fotku vpravo a pockat nez to hodi fokus dolu...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SAMUEL: neasi :)))

    je to podle navodu na
    www.flickr.com/photos/lordv/201782131/
    www.flickr.com/photos/lordv/201782132/
    www.flickr.com/photos/lordv/201782133/

    a vypada to takto:
    [ ROENICK @ Makrofotografie ]

    slouzi to vyborne, jen na hovnivaly by to chtelo vetsi prumer toho difuzeru, pac se dost lesknou... jinak muj cil je bleskovy rameno + difuzerek dle http://www.flickr.com/groups/macroviewers/discuss/72157594312315664/

    ale s tema ramenama je potiz no

    takhle uz mi to moc nedosahne k tomu objektivu s tema mezikrouzkama a navic je to dycky shora, chci volnost, chci kloubik abych moh natacet naklapet :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    EDA: posuvnik je vprasvo dole takovy titerny modry kulicky:-) ale userfriendly moc neni to je fakt:-)
    EDA
    EDA --- ---
    ROENICK: ta fotogalerie je hrozná :-) Mám rozlišení 1600x1200 a na spodek s náhledy většinou nevidím a posuvník tam není :-)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    dobrá samovýroba ;o]
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ROENICK: nejlepší je ten soft na tý 30D.-)) ruční práce?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    takhle to cely slo teda :) obcas srandovni fota :)
    http://www.efuture.cz/nyx/makro/
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SAMUEL: ma makroobjektiv asi ctyri dny a byl poprve fotit v terenu makro, na to je to slusny :))
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    KOUDY: hele myslim že supr prace co se kompo a barev tyka. Snad jen dve vytky bych mel, ty uriznuty nozicky vlevo nahore a to že rovina ostrosti by se mi libila vic na telicko, resp. hlavicku, nez na ty nozicky, takhle to vypada jako chybne zaostreny. Ale libi noc..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CODE: voda do makro klubu hodi za chvili galerku "jak jsme dnes fotili mravence a spol" :)) tak tam neco je... ono se to zda, casto kdyz jsou na bolehlavech nebo jinych kytkach tak se krmi nebo cisti a na tebe kaslou...pavouk nam stal modelem tak 10 minut aniz by to resil...ale ty mravenci, ty utikali proklate rychle, nastesti byl jima obsypanej celej malej stromek :)
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: Pycoooo ... jak se foti moucha? Jak jsi ji prinutil cekat?
    Ja mam problem ji i placnout, natoz fotit makro ,-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: ale hod odkaz na ten klub do zahlavi do spratelenejch ne ? co ? ....

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    nj nj :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele decka jako me OT zas tak nevadi ale nepatri to spis do nejakyho toho macro klubu ??? :D ....
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ROENICK: to byl jen takovej napad jednoho zhyralyho felaka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam