• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: hele to bych mohl zvladnout, skocim domu pro Dášenku a taky bych si zacvakal, ale mam u sebe jen 85pevnou 1,8 a 17-70, ta je sice pekna ale radsi bych neco kratsiho pevnyho jestli bys mel na puceni. Moji padesatku ma pucenou kamarad..
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SAMUEL: fotak urco ber ja kdyz ho nemam tak lituju a kdyz ho mam tak neni co no takovej zakon sschvalnosti presto ho ale nosim .. jako skoda zes nevzal dnes od 15/00 fotim v atasu ejdnu modelku kamosku znam ji uz spousty let byla jedna zmejch prvnich ....



    foceno tesne po maturite na kinofilm spatnej scan ....


    samo kdo se chce pridat je vitan ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SAMUEL: fotak urco ber ja kdyz ho nemam tak lituju a kdyz ho mam tak neni co no takovej zakon sschvalnosti presto ho ale nosim .. jako skoda zes nevzal dnes od 15/00 fotim v atasu ejdnu modelku kamosku znam ji uz spousty let byla jedna zmejch prvnich ....



    foceno tesne po maturite na kinofilm spatnej scan ....


    samo kdo se chce pridat je vitan ....
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SAMUEL: ja bych taky neco cvaknul, miluju modrou oblohu, ale koncim ve skole v 19:30 a to si ji moc neuziju :(
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja to mam posledni dobou zabity, mozna bych mohl v nedeli, kdyz udelam vsecky protokoly do skoly v tydnu :/
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: no dneska jsem si rikal rano nez jsem sel do prace, jestli si mam vzit fotak s sebou, ze bych pak neco cvaknul odpoledne, ale neni co:-( Neco vymyslete, uz me svrbi prst na spousti. Jsem pro jakoukoli axi, vy si fotte co chcete, ja budu fotit vas.-))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no tak co udelame jako dalsi axi ??? :D

    uz se zapisujte ... :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    EDA: hlavne este vcera se mi tam dole pod fotkama zobrazovaly nahledy na kery slo klikat...ted nic :)
    EDA
    EDA --- ---
    SAMUEL: kuličky jo, myslel jsem postranní posuvník celé stránky... Hrozná prasárna :-)
    EDA
    EDA --- ---
    ROENICK: (rameno+difuzérek) .... já úplně něco vidím před očima.. je to laciný, je to úplně k něčemu jinýmu, ale je to trubka o relativně velkém průměru a lehká a po naohýbání drží tvar... Co to jenom je a kde já jsem to viděl...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ten lumiquest jsem taky puvodne chtel no... ale na makro je asi lepsi handmade no, na flickru jedou ty nejvetsi ruleri jenom takhle :) zvlast kdyz potrebujes co nejvic svetla dostat dopredu k cocce... a pri 5:1 zvetseni uz je to fakt maso :)

    da se samo koupit ten macro twin nebo ring blesk ale to je 15k nebo 25k :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ROENICK: me makro moc (vubec) nebere, takze ted porizuju tohle, na kalby, oslavy, svatby, imatrikulace, promoce, proste jakykoli akce s lidma uplne dokonaly, lepsi nez to palit odrazem, nebo prez rozptylku. Stiny v ksichte zmeknou, jiskricky v ocich nadherny,,,

    http://www.megafoto.cz/lumiquest-softbox.html

    tenhle typ jen jako priklad, jinak mam vybranej za 900 jeden peknej, ale cekam az ho doplnej na prodejnu...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    EDA: fuj ja se lekl ze to je "ta fotografie je hrozna" :DDD

    noo to reklamujte u vodicky (H2O)

    je to flashovy a dynamicky to nak zvetsuje bud fotku nebo ten posuvnik.. me to chvilema dost jebalo ale pouzivat se to da, jen musite obcas kliknout na tu uplne pravou fotku vpravo a pockat nez to hodi fokus dolu...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SAMUEL: neasi :)))

    je to podle navodu na
    www.flickr.com/photos/lordv/201782131/
    www.flickr.com/photos/lordv/201782132/
    www.flickr.com/photos/lordv/201782133/

    a vypada to takto:
    [ ROENICK @ Makrofotografie ]

    slouzi to vyborne, jen na hovnivaly by to chtelo vetsi prumer toho difuzeru, pac se dost lesknou... jinak muj cil je bleskovy rameno + difuzerek dle http://www.flickr.com/groups/macroviewers/discuss/72157594312315664/

    ale s tema ramenama je potiz no

    takhle uz mi to moc nedosahne k tomu objektivu s tema mezikrouzkama a navic je to dycky shora, chci volnost, chci kloubik abych moh natacet naklapet :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    EDA: posuvnik je vprasvo dole takovy titerny modry kulicky:-) ale userfriendly moc neni to je fakt:-)
    EDA
    EDA --- ---
    ROENICK: ta fotogalerie je hrozná :-) Mám rozlišení 1600x1200 a na spodek s náhledy většinou nevidím a posuvník tam není :-)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    dobrá samovýroba ;o]
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ROENICK: nejlepší je ten soft na tý 30D.-)) ruční práce?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    takhle to cely slo teda :) obcas srandovni fota :)
    http://www.efuture.cz/nyx/makro/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam