• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
      FOTO WORKSHOPY -- GALLERY --- GALLERY 2

    • pozvánky, akce, nabídky, poptávky, nápady ...
    • máte nějaký nápad na workshop? - napište ho společně se svým nickem na nástěnku pod NÁPADY....
    • zaujal vás nějaký NÁPAD ? - napište pod něj svůj nick
    • máte termín a nevadí, když se ještě nekdo přidá (neprivátni workshop, volný přístup ...)? Napište pozvánku do POZVÁNEK
    • nemáte práva na nástěnku? Navštivte jeden z pořádaných workshopů, získejte reference a zažádejte o svá práva

    KONTROLUJ NÁSTENKU, MÁŠ TAM VYPSÁNO CO, KDY, KDE, JAK, KDO, S KÝM A PROČ.
    JE TVOJE AKCE AKTUÁLNI?? DEJ VEDĚT JEDNOMU ZE SPRÁVCŮ, AŤ TO HODÍ PŘÍMO DO ZÁHLAVÍ !!!!

    JAK POSLAT FOTKY Z WORKSHOPU -- GALERIE 2
    Fotky staci posilat na email: w@fotodenicek.cz
    Vezme to az 30MB JPGu v jednom emailu, samostatne i v ZIPu/RARu, vybali, resizne a zaradi do 15ti minut dle data z exifu. Titulek prispevku se vezme ze Subjectu emailu (akce/jmeno tvurce asi postaci).
    Telo emailu se zobrazi pod nadpisem.
    !!!!!!! TAK PRECI POSILEJ !!!!!!!
    AKTUÁLNĚ:
    ZABIAS - ATELIÉR - NONSTOP - atelier fotobanka kdyz budes mit cas pod se pridat .... model: ??? foto: ZABIAS,
    ZABIAS - REPORTÁŽ - leto v praglu ....

    ostatní diskuze: [ KOMERCNÍ FOTOGRAFIE - MLADÍ FOTOGRAFOVÉ- SKUTEČNOST KOLEM NÁS JE V NEUSTÁLÉM POHYBU ] ; [ Modeling, herectví a mentální prostituce - víte o nějakým castingu na reklamu/film? ] ; [ PHOTOGRAPHY || vlastni tvorba uzivatelu nyxu ] ; [ FILMOVÉ WORKSHOPY ] ; [ modeling ] ; [ Focení PORTRÉTU LIDÍ, rady, tipy, ukázky našich i jiných mumifikací (?!) ... aneb jak na to ? ;) DISKUZE K TÉMATU VÍTÁNA ]; [ Fotovýpravy za světlem, kdykoliv kdekoliv a kamkoliv .) ]
    spřátelene: [ Nyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně. ]
    rozbalit záhlaví
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: jo, na to jsem koukal, to je naprosto v pohodě fotitelné, jen najít tu ženskou, co se nechá celej den fotit - mladá sympatická ženská s děckem, no už vidim jak nemá nic jinýho na práci než pózovat :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak co rikate na toto ?:


    SPECIFIKACE FOTOGRAFIE:
    mladá žena a její den - sada 6 až 10 fotek
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    kazdopadne dobrej napad na WS budem cekovat fotobanku a k dyz neco poleti tak to capnem :D ...

    imho klido bych fotil i jine fotobankove veci :) ale uz jaksi nemam na to to fotit sam :) nuda
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: mam no :) majitele :) ale to uz sem rikal xkrat
    SYKES
    SYKES --- ---
    SYKES: akce se ruší, není voda :))
    ZABIAS: že by z desetitisíců uživatelů fotobanky volali přímo tobě s poptávkou? To tam máš dobrý kontakty, poslyš :))) Ale máš pravdu, no :)
    GHOSTSTALKER: odbor městské zeleně na P5 mi sdělil, že voda se vypíná koncem října a pouští v dubnu. Průběh tryskání je předprogramovaný, intezita kulminuje a klesá průběžně. Pokud je ovšem voda, že :)))

    Hmmm, ale jak tak koukám na poptávku, tak tam nepíší, že by to mělo být s vodou :))) Ale předpokládám to, takže akci rušim :) Škoda, mohla být sranda :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    no vzhledem k tomu, ze mrzne, tak dost pochybuju... tam tu vodu dodelas postprodukcne :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: no tak to je ovsem dobra pripominka hle tim to asi bude proc mi treba nezavolali abych to sjel nafotit ... :D .. a poptavaj to po archivech.

    SYKES
    SYKES --- ---
    GHOSTSTALKER: nakonec přemýšlím, jestli je tam vůbec v tá fontáně voda, touhle dobou :) (a resize ano, ale sem tu diskuzi prosím netahej)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Nemá někdo chuť dnes večer jít zkusit vyfotit fontánu před Palácem Kinských (Pha 5)? Vezmu blesky, nabízím možnost zkusit si udělat fotku s jejich pomocí. Na druhou stranu potřebuju někoho, kdo mi dá pozor na blesky když budu fotit já.
    (Jde o pokus udělat fotku dle zadání fotobanky - na zakázku. Kdyby jste udělali hezkou fotku, nikdo vám nebude bránit jí poslat zákazníkovi, třeba si jí koupí. A kdyby to vyšlo mě, nějaké drobné asistentovi taky dám :)))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak asi neprisel :)

    co nejakej jinej WS ... ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak co hosi prijde dnes nekdo ? :)
    DORN
    DORN --- ---
    Budu vedet behem vikendu, zda to stiham casove, ale v principu bych sel ;-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DORN: no a ty des taky ? :)
    DORN
    DORN --- ---
    ZABIAS: Coz by ale chtelo vedet dopredu jak to tam bude prostorove vypadat, pac aby u kazdyho svetla nemusel stat jeden statny asistent s palici a branit ho proti davu ;-)

    ..a druha vec - kolik by k tem zableskum bylo ev.odpalovacu? - coz ale stejne kdyz budou v urcitejch mistech delat nejlepsi podminky, hrozi ze si vic fotografu bude odpalovat ty svetla vzajemne.. Takze pro variantu prehlidka se stejne jevi nejuzitelnejsi i v pripade rozestavenejch svetel, ze je bude ovladat jeden clovek.

    Nebo nejak jinak? ;-)

    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: no to už je lepší nápad :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak si prvni :) s bleskama sem mel na mysli je rozmistit tak aby nevadily ale presto byli k uzitku i na molu :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: pže jsem nechápal ty tvé blesky, kolem mola budou jistě diváci, takže nějaké extra bleskování asi nepřipadá v úvahu :) Ale tak jako tak se mi to líbí, rád bych to zkusil, takže pokud organizuješ partu, rád se přidám :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: urcite se budem moct domluvit i na planech B a C ale zaklad je na molu .
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: na jakou část - na focení na molu? Nebo nám modelky slezou z mola a zapózují vedle? Nebo jak? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    vyhlasuji WS pro akci:

    [ Zóna C - divadlo, módní přehlídka, koncert / koncert / 28.11.2008 / CR - Praha - Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 ]

    takze mladezi je to za tyden. kdyz budou zajemci muzem si tam natahnout i svoje (moje napr.) zablesky ...atd..
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SYKES: Ad vlhkost techniky – u vstupu do té tropické části mají sušák, kterým to lze ofoukat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam