• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    "i think,that this is the best fucking place in the world,you should be fucking proud"
    Chris Corner, Brno Fleda


    odkazy na alba, klipy, mp3 atd. sou na nastence, ale psst ;o)
    rozbalit záhlaví
    KARBO
    KARBO --- ---
    ECHOBOY: opět si mě rozesmál.. jak to děláš člověče.c)) mám Tě rád.c))
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    ECHOBOY: zbytečně silná slova
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    VERU: ty ses blba jak stolverk
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    jeho charisma imho tkvi v tom, ze vi, co a jak na koho pusobi sexy a pracuje s tim...
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    on je strašně charismatickej člověk, to je až neskutečný.. :)
    VERU
    VERU --- ---
    RETESKA: dobrý, díky. aspoň se můžu v klidu podívat, co vlastně všechno proběhlo za jeho zády. já byla tak uchvácena jeho osobou, že jsem ty obrázky nestíhala :))
    KARBO
    KARBO --- ---
    VERU: no jako párkrát to tam bylo trochu pozdějc.. ale stejně! je to prostě záhada, kerou asi nevyřešíme..
    JTS
    JTS --- ---
    ad PB: bych to nebral jako zasadni handicap - vzlast u takhle vystylovany projektu. Proste show. Mozna by ale stalo za to to odmystifikovat a rict na rovinu, ze stejne vsichni maji to cd pusteny na pozadi :)

    VERU: rozhovor bych si docela rad precetl, ale casak se mi kvuli tomu kupovat nechce. Bude nejaky link, plz ;-)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    budete někdo mít fotky? hoďte pak odkaz :) mě se nepovedla ani jedna, neměla sem blesk a bylo tam tma jak víte kde :o/
    STERN
    STERN --- ---
    UTUBUTU: Ten bicak byl nejlepsi:))
    VERU
    VERU --- ---
    KARBO: jsi si jistý, jo? já jsem tam žádné chybky neslyšela. dokonce i když skočil do publika. ale možná to bylo tím, že jsem byla pořádně pod parou :))

    jinak šou jak prase. myslím, že i kdyby to bylo způlky jako playback, tak to na kvalitě hudebního zážitku nic nemění. nasazení všech účinkujících bylo maximální.
    VERU
    VERU --- ---
    ECHOBOY: btw rozhovor byl velmi příjemný. možná i kvůli tomu, že ten chlapík přes to, co v hudbě dokázal, si nehraje na všeuměla a všeználka jako ty. zbytečně nekecá a činí.
    KARBO
    KARBO --- ---
    ty voe!! včera to byl nářez.. taky mám skoro podezření, že si z nás dělal cris prdel.. ale dyž tam pak začal blbnout s mikrofonem, tak bylo slyšet, jak mu to vynechává.c)) to ho usvědčilo, že to je živě.. aspoň zpěv.. co se týče tch kláves, tak to mohli bejt jenom midiovladače a ten korg moh bejt v nějakym z počítačů co tam měli.c)) jinak je fakt, že skoro půlka kapely byly synťáky ze sampleru..

    ale i tak výtečný vystoupení!! strhující show a výkony všech muzikantů.. zpěv cornera mě ničil!!
    JTS
    JTS --- ---
    imo playback jak svin.. treba slecna za korgem (co nebyl korg:) jenom delala jako ;) Ale dobreeee.. jinak.
    _SO_
    _SO_ --- ---
    tak jakto ze ste tak skoro doma za netom? :)
    UTUBUTU
    UTUBUTU --- ---
    _SO_: playlist byl výborný, na bubny hrál takovej chlapík s kurnatýma vlasama a sue samozřejmě byla :)
    _SO_
    _SO_ --- ---
    aky bol playlist? kto hral na bubny? a bola aj sue?
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    TAK JAK SE VÁM LÍBIL KONCERT?

    podle mě to bylo fakt úžasný a skvělý, klidně bych brala kdyby to znělo míň jak deska, zvuk si přivezli dobrej :) mám podezření zda to všechno neybl jen playback :)

    a dala jsem si předsevzetí. už nikdy v životě nejdu pracovně na koncert svoý nejoblíbenější kapely.
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    VERU: já mám dneska neděli a myslel jsem že je řeč o Brně :-)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    sakra, nihilisty bych si koukla :(( to je škoda..no tak.. Index..to neznam :) tak nic, díky moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam