• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    to mi tak připomělo,znáte někoho kdo vidí do nástrojů? zajímala by mě výroba/uprava těch synthkytar co používaj...
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    MIRAGE: sakráá,to od tebe nebylo hezký takhle mi připomenout že jsem tam nebyl..dammit...
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Fotky z koncertu IAMX na Majalesu v Brne: http://mi.rage.cz/2007/IAMX-Majales-Brno-9.5.2007/





    Taky na http://mi.rage.cz najdete Oomph z Majalesu...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Aloha, pomoc prosim, lehce ot.. Znate nekdo papayaparanoia? Nevite, kde se daji sosnout mp3? Na DC nemuzu nic najit, nemate nekdo? At uz na disku nebo treba rapidshare..?
    MLOK
    MLOK --- ---
    KEVIN182: roe deer jsou otřesný pozéři
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: Myslel jsem, ze z jeho anglictiny neni poznat, ze je Cech, to se o zpevakovi Roe Deer rict neda. V jednom rozhovoru vysvetloval, ze anglictina je rozmanitejsi, da se v ni lip tvorit.
    No, k tomu vykradani uz jsem se vyjadril, nejsem z toho nadesenej, ale ve vysledku se to da.
    MLOK
    MLOK --- ---
    KEVIN182: teda nevím, kay možná má angličtinu parádní (a co the prostitutes?), že by byl ale nějak úchvatnej zpěvák mi nepřijde (i když hlas má docela zajímavej). že zpívá anglicky bych ale za plus nepovažoval, to je dobrý akorát když chceš prorazit ven, rozhodně to neřekne nic o tvý kvalitě.
    a hudební prvky - to, že zkopíruješ bloc party, interpol a asi ještě spoustu dalších neznamená, že děláš dobrou hudbu, ale že si umíš dobře vybrat zdroje..
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: jasny, tohle nema smysl :]
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: Anyway jsem slysel uz pred tim, na zivo je to docela fajn, ale prisli mi jako takovi "amateri" - nevim, jakt o presne popsat. To samy bych rek o Sunshine, jak hrali na prazskem majalesu - to bylo fakt dost slaby, imho to odflakli.
    Southpaw moc neznam, Clou byli fajn, nez "vylezli" na povrch, jsem byl na jejich koncerte, kdyz jeste predskakovali a bavil jsem se s kytaristou a rikal, ze nemaj prachy na nahrani CDcka, o neco pozdeji bylo vse jinak. O Roe Derr se docela dost mluvi, slysel jsem desku a mozna tak 3 veci se daji poslouchat, zbytek je skoro o nicem.
    Ja jsem nerek, ze Sunshine jsou prevratny, byli pred urcitou dobou, ted uz je to jen otazka casu, co je budou hrat pravidelne v radiich.
    To, ze jsem rek, ze je to jedna z nej desek, jsem myslel, ze je to uplne jina uroven, nez jiny kapely, Kayovo anglictina ve zpevu je daleko lepsi, nez maji ostatni zpevaci, hudebni prvky taky dobry...
    Kazdej ale bude povazovat za nej desku (a neni nej, je u me proste nekde nahore) neco jinyho, kazdej se orientuje v necem jinem
    MLOK
    MLOK --- ---
    ale na druhou stranu je pravda, že tyto dohady "co je lepší a co ne" jsou často postavený na hlavu...
    MLOK
    MLOK --- ---
    já jen doufám, že připravovaná deska OTK smete ze stolu všechny ty dohady "co že je u nás nejlepší"... už aby byla venku
    MLOK
    MLOK --- ---
    KEVIN182: Anyway po předskakování Sunshinům uvízli v hlavách co? :) A Sunshine jsou něco převratnýho? Anyway jsou aspoň do jistý míry (bavit se o tom v roce 07...) originální, současnej punk-rock. Jestlis někdy slyšel jejich starší věci (třeba album Golf Club z 03 tuším), věděl bys o čem mluvím. To nový album je sice možná o něco horší (a když jsem je nedávno před Suns viděl na flédě tak mě vysloveně zklamali), pořád ale naprostej nadprůměr český scény. Jestli někdo řekne, že Dreamer je jedna z nejlepších desek co u nás vyšli (pokud to není v rámci žánru - v těch Southpaw, Clou, Roe-Deer se zas tolik neorientuju), tak mi přijde, že moc jinýho nezná...
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: Je to vec nazoru, treba Anyway nejsou spatni, ale nic prevratnyho
    MLOK
    MLOK --- ---
    tak to já si myslím, že poslední C, Deverovu Chybu, Esgmeq, Anyway, Lvmen, Ememvoodoopöka, Thema 11 a asi i spousta jinejch jsou desky, kterým by se noví sunshine nevyhrabali ani po kotníky. jenže tohle není "všichni-to-maj-rádi" kytarovkovej žánr
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: Neni vylozene spatna, je proste jina nez predchozi desky. Je pravda, ze kazdej asi cekal neco odlisnyho, ale Sunshine se rozhodli jinak. Porad to ale povazuju za jednu z nej desek, co na cesky scene za posledni dobu vzniklo
    MLOK
    MLOK --- ---
    KEVIN182: taky myslím, jenže mě se ta deska zoufale nelíbí, už se to řešilo všude tak to tu ale nechci rozmazávat. Sunshine mohli prorazit, mohli bejt světová kapela, škoda, že nepřišli nato, jak toho dosáhnout.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: njn, co nadelas...ale ve vysledku je to dobry, tak to moc neresim, ale spis me zarazi, ze kdyz si chteji hrat na svetovou kapelu, tak by se tomuhle meli vyhybat
    MLOK
    MLOK --- ---
    já jsem si týhle spojitosti už taky všiml a on se tím buriánek taky nijak zvlášť netají, že nestydatě kopírujou celý melodie... neuvěřitelný.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: ja jen, ze tady je to dost poznat :]
    MLOK
    MLOK --- ---
    no, že je to vyžraný snad ví každej ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam