• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ne, jako ja bych to za ty fronty dala, ale to sestihodinovy cekani na ne, ta zima a ta nuda, byla bych nastvana akorat :).. vis.. jsem rada, ze jsem to neplatila, ja proste tu hudbu, co tam prevazne byla... neposloucham :)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ,D si vstup neplatila ze ?:D
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    hmmm ja videla tata bojs :D to bylo strasny.. pak zion train, to se mi celkem libilo! ac tudle hudbu nenavidim :))) a pak nejakej hipec, to bylo strasny, pak nejaky ubreceny neco julia.. nebo tak, to bylo taky strasny a proste vubec me to tam nebavilo, tak jako..ja jela na ty fronty no :) nemo sem nevidela...nestihla.. neznam.. :)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    joo to musely bejt ty od sunflower caravan
    ja sem tam teda byla hlavne kuli hadouken a ti nezklamli, to bylo proste super ;) a nemo vic nez prekvapili .) a jsou strasne fajn
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ANGUA: no ja tam vsehovsudy mela rada dve kapely..teda jednu..a to fronty, ajemex uz rada nemam, i kdyz to semnou clouma, kdyz je slysim nazivo zase a uz sem si je opet pustila, takze to je zly :D kazdopadne sem si rekla, ze kdyz uz sme tam, ze se mi tam zas toho tolik nelibilo a ze todle se zrovna poslouchat dalo, i kdyz pri tech pomalejch sem malem vazne vzala nohy na ramena.. vlastne sem si sla koupit piti, kdyz uz jel treti pomalou blbost :)

    takovy bily myslim s barevnejma srdickama.. apak tam chodila luxusni zena v zelenejch satech, ale teda.. no nic :)))

    my prave prijeli v tech sest :))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: chapu chapu ;) ja na to nemela se nasirat cim dal tim vic, tak sem to vzdala ;)

    jooo srdickovany sme videla akorat v aoute u sunflower caravan ;)
    a vedor byl tak pul dne, tak od setsi uz moc ne , toje pravda ;)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ANGUA: no ja je rok nevidela..nebo jak dlouho, takze sem si to tam jako vystala cely to vystoupeni, ale byla jsem cimdaltim znepokojenejsi...rozumej, nasranejsi :)))

    cece ja Ti nevim, ale me neprislo, ze je tam nejak vedro :D
    jeste tam par lidi ale gumaky melo, Tvoje sem myslim zahlidla .. pak nejaky srdickovany.. a hmm pak takovy agro gumaky :D
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ALE zas to bylo dobry poznavaci znameni -. sem jeidna kdo tu v tomhle vedru leze s gumakama ;)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: mne to uplne prekvapilo ze zrovna ja sem se tzvedla a desla z nich, to museli bejt vazne priserni a ten jeho oblecek, mhmm;)

    nahodim fotky pak

    si mela rict, bych ti je pucila me uz pak stejne dost sraly ;)))
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ANGUA: no ja cekala cekala.. nic.. tak sem jeste cekala na to your joy is my low.. a kdyz ani to, tak jsem zklamane odesla :)

    hmmm, kdyz ja nemam gumaky :))) a v pohode, povrch byl dobrej, ver, ze hur se s nima chodi na velkejch zulovejch kostkach, ktery jsou jeste na nejakejch mistech prahy :))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: taky sme prave cekala a nic, tak sem v ty pulce odesla, fakes byli lepsi ;)


    sem te mimochodem obdivoval ajk si na tom pobrchu tam mhla chodit na takovejhle botech ;)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    jo taky me kamos rikal, ze by mela byt na podzim nova deska, tak sme cekali nejaky novy pecky a on hral pomaly blbosti.. jako jo ja mam rada jeho pomaly blbosti,ale ne na koncerte proboha..uz sem zase uplne vyrizena..

    treba uz nic nevyda a skonci! :)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    kdyz byl v tom lucerna music baru minule tak delal nakej rozhovor a rikal ze napodzim by mela bejt nova deska, ale co se mi zdalo tak nehral ani jendu novou vec a to uz by mohl kdyby planoval za par mesicu vydta neco novyho ne ?
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    hmm a teda doufam, ze je nezacnu zase poslouchat... a ted sem si je teda pustila..to je zly.. emo...

    hele a ty kill the dandies se mi vubec nelibej, ja tu sonju miluju, ale proste nihilisti byli nihilisti co.. no nic...
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    tak jako ten divnoplaylist co tam predvedl iamx me teda taky vubec nebavil... mam nazivo radsi ty naslaplejsi pecky, a vcera to bylo nejaky moc pomaly ... ac sem se zaprisahla, ze na ne uz nikdy nejdu, tak kdyz sme odchazeli z front 242, zaslechla jsem bring me back the dog a utikala sem tam.. ale nasledne me to taky teda moc nebavilo a nezahral your joy is my low..tak ja uz na ne vazne fakt nikdy nejdu :)))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    THEFLON: jojo prodigy totalni masakr :)
    nemo taky uzasni, jen me mrzelo jak moc malo lidi tam bylo, i kdyz James pak rikal ze to mohlo bejt horsi, ale moc sem mu to neverila ;)
    DOWSON001
    DOWSON001 --- ---
    tak zmena :)

    Prodám čtyři lístky na HODOKVAS 2008 v Pieštanech.
    Bud po dvou,nebo všechny.Cena 900(lístek),nebo se nějak dohodnem
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    ANGUA: No me se IAMX libili...sice to nebyl takovej narez jako na Flede, ale hrali dost pomalejch veci z prvniho alba a celkove to bylo dost jiny nez normalne, takze sem si na tom skvelem zvuku chrochtal blahem...
    Hadouken! byli super...i kdyz prvni 3 skladby byli hodne nejiste a mel jsem strach jak dopadne cely koncert...druha pulka byla naslapla a jejich cover Breath od Prodigy se pro me stal rozhodne vrcholnym okamzikem celeho festivalu
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    tyjo sem normalne odesla z i am x , vubec nebavili.. :/
    ale hadouken.. maskar nejvetsi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam