• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    ALYX: Hele, já ti nechtěl ublížit těma řečma o ňadrech. Když jsem tě viděl na křtu Petra Schinka, tak mi došlo, že k tobě ta současná velikost tak nějak ladí. Tak se ti omlouvám...
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: aja to nechce ani zazit, to jen tak abyste si nemysleli... :o)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: ja myslim, ze to vlastne taky nechci videt :))
    BUBU
    BUBU --- ---
    jsem slusne vychovane devce a patrim mezi lidi...btw na povidku se moc tesim, ale az budu doma (vsechny nabidky timto presouvam na zari nejdriv s odpovedi, proc ne?)
    Dobre, videt to asi nechci....preci jen s tim mym voyarstvim neni tak zhave... (taky na vsechno prijdete)
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: no v miniknizce o Koniasovi a predtim v povidce o Annemari ty prvni myslim
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: mam tady podobny problem - hrabe Dusk mi neco pripomina, ale naprosto si nemuzu vzpomenout, kde jsem o nem cetl...
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: btw. ikonka je jeste nadherna :)))
    ALYX
    ALYX --- ---
    tak povidka doctena ;)) jen porad nevim kdo je konias vlastne, me nepomahaj ani ty indicie, nemam zas takovyho pamatovaka, co kde bylo v jaky povidce a knize ;)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: neboj neurazila :) rici o me, ze nejsem krasavec beru jako velkou lichotku, nezajdeme na veceri? :o))))
    btw. nicmene taky se nezdas, to to fakt chces videt? :))))
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: ty prase jedno :))))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Alyx...to chci videt...
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: zatim jsem jen na zacatku :))

    on se ti postavi, az te za nej poradne chytnu :))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Uz zas, Ghostiku, ja myslim, ze mozna o to aby se postavil zrovna tobe Alyx nestoji a navic podle Ikonky, zadny krasavec taky nejsi, nechci te urazit...
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: a slusny, ze :) me se to dost libilo, stejne jako novej Ken Wood :))
    btw. nene svyho ne, to uz jsem vzdal :o) proste hold, kdyz vidi nekoho jako ty, tak se nepostavi a nepostavi, jojo je proste vybiravej... a ja mu do toho moc kecat nemuzu...
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: vcera zacatek pod vlivem alkoholu a dnes kousek na zachodku v praci ;)


    GHOSTIK: myslis to tvyho vcelacicka? :))
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ale aby to tady nebylo jen OT: uz jste cetli tu novelu co napsal Mirek do Legend C. fantasy?
    Je to super! Starej dobrej Konias!
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: ja ji verim, vcera si ji spletl jeden chudak cmelak s pristavaci drahou :o) ze jo Alyx? :)
    BUBU
    BUBU --- ---
    no tak... 8-) To ti neverim
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: to mas tezky kdyz mi to pradylko pak pada na bricho ;)
    BUBU
    BUBU --- ---
    ALyx...nedelej to! neposlouchej je hlupaky, skoda penez, ejd radeji na dovolenou nebo si kup nejake sexy pradlo....
    ALYX
    ALYX --- ---
    tak jsem o tom dlouho uvazovala a dosla jsem k nazoru, ze az si nasetrim, tak pujdu na plastiku a necham si zvetsit prsa
    ALYX
    ALYX --- ---
    a uz jste nekdo cetl povidku v Legendach?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam