• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: ty samice od býka, to já přeci vím! Jen by mě zajímalo, jestli někdo ví, kdy a kde se o hraběti Daskovi ještě píše?!
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: ty blbe jeste jednou, hrabe Dask je v soucasne dobe konias, kapis to?
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: no tys mozna mluvila, nicmene z tveho projevu je jasne, ze naprosto netusis kdo Dask je :) a proto se ptam ostatnich.
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: o daskovi uz jsem mluvila ne suldo jeden
    ne zaver jsem necekal uplne takovy, i kdyz uz pri prvni zmince mecoveho balu jsem si rikala, ze se tam neco stane :))
    ano postavy se dali rozlisit hned imho
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: to ty porad resis sva prsa.
    Co takhle rozebrat tu novou Koniasovku?
    Tak treba - cekali jste zaver, ktery mela?
    Daly se postavy ihned rozlisit (dobra/zla)?
    A kdo je to ten Dusk? :)
    ALYX
    ALYX --- ---
    to tady nikdo necte? to rovnou zruste, uz se tady ani nikdo nebavi o mych prsech, nuda sed ;(
    ALYX
    ALYX --- ---
    JYRKA: jo ale nejdriv sis me spletel s klukem :((
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    ALYX: Hele, já ti nechtěl ublížit těma řečma o ňadrech. Když jsem tě viděl na křtu Petra Schinka, tak mi došlo, že k tobě ta současná velikost tak nějak ladí. Tak se ti omlouvám...
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: aja to nechce ani zazit, to jen tak abyste si nemysleli... :o)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: ja myslim, ze to vlastne taky nechci videt :))
    BUBU
    BUBU --- ---
    jsem slusne vychovane devce a patrim mezi lidi...btw na povidku se moc tesim, ale az budu doma (vsechny nabidky timto presouvam na zari nejdriv s odpovedi, proc ne?)
    Dobre, videt to asi nechci....preci jen s tim mym voyarstvim neni tak zhave... (taky na vsechno prijdete)
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: no v miniknizce o Koniasovi a predtim v povidce o Annemari ty prvni myslim
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: mam tady podobny problem - hrabe Dusk mi neco pripomina, ale naprosto si nemuzu vzpomenout, kde jsem o nem cetl...
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: btw. ikonka je jeste nadherna :)))
    ALYX
    ALYX --- ---
    tak povidka doctena ;)) jen porad nevim kdo je konias vlastne, me nepomahaj ani ty indicie, nemam zas takovyho pamatovaka, co kde bylo v jaky povidce a knize ;)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: neboj neurazila :) rici o me, ze nejsem krasavec beru jako velkou lichotku, nezajdeme na veceri? :o))))
    btw. nicmene taky se nezdas, to to fakt chces videt? :))))
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: ty prase jedno :))))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Alyx...to chci videt...
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: zatim jsem jen na zacatku :))

    on se ti postavi, az te za nej poradne chytnu :))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Uz zas, Ghostiku, ja myslim, ze mozna o to aby se postavil zrovna tobe Alyx nestoji a navic podle Ikonky, zadny krasavec taky nejsi, nechci te urazit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam