• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Škoda mluvit. Pokud se bavíme o Vyhlídce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: a samotnej kulhanek u tebe body za originalitu ztraci nebo ne?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: dočteno, taky mě to nadále nutilo srovnávat to s kulhánkem a jediné, co mi na tom přišlo lepší, než na kulhánkovi bylo to, že tohle jsem ještě nečetl. Autor na mě působil tak, že neustálým připomínáním hrdinovi orientace má asi nějak nevyjasněnou tu svoji :D navíc oproti kulhánkovi nemá absolutně smysl pro některé detaily(platit hotově 350 klacků? pěkná pokuta pro krám s motorkama že to vzali, ale to jenom pro začátek), což je asi i proto, že knihy vydává jak na běžícím páse, což je zase + oproti kulhánkovi). Za ty rádoby vtipné poznámky pod čarou bych taky vraždil :)

    ale i tak jsem se při čtení bavil a o to de myslim nejvíc.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Taky musím říct, že mě Visio extra nechytlo. V mých očích je velkým problémem ten námět. Chca nechca to musím porovnávat s tím Kulhánkem, ztrácí se body za originalitu :(
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já to teď čtu a nejsem zrovna nadšený... Lepší než Kulhánek, to ano, ale čekal jsem víc.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    VLAKODLAK: Žízeň je holt sviňa :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    prvních 100 stránek visio in extremis... co to je sakra za hypochondra? to i kulhánek umí líp kulhat :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    GHOSTIK: Aha... Takže nic :(
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SCHRAMM: nene :) vydava to www.freetimepublishing.cz a je to ciste elektronicka kniha, bude dostupna na www.palmknihy.cz
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    GHOSTIK: Vydává opět Triton?
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    OTAVA: az na jednu/dve povidky to budou povidky, ktere v zivote nevidely papir, nebo ani nevysly nikde na webu...
    jedna je 15 let stara :) proste takove sebrane spisy :)) a průřez mirkovou tvorbou :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    GHOSTIK: akorat jsem premejslel, ze se te zeptam, kdy uz to bude :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GHOSTIK: Nejaky novy veci nebo refresh starych ?
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    Tak zatim to na 90% vypadá, že 27.12 vyjde sbírka povídek Mirka ZAmbocha - Zivi a Mrtvi!
    APRESSADO
    APRESSADO --- ---
    tak dnešní autogramiáda v luxoru proběhla, podepsáno asi 10knih,... a to jsem nechával ještě dobou polovinu doma :)
    LANC
    LANC --- ---
    Tak i já musím potvrdit dojmy z Visia, které tu zazněly. Ačkoliv nelituju koupě, tím méně času stráveného četbou, knihu pokládám spíš za průměrnou. Nejvíc asi body sráží ten kulhánkovský námět. Je to rozhodně kniha, za kterou se autor nemusí stydět, ale do zlatého fondu se asi nezapíše.
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ROMI: Do tri tydnu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    GHOSTIK: zeptam se te i zde, kdy to ma vyjit priblizne?
    LANC
    LANC --- ---
    Co se novinky týče, musím přiznat, že jsem zatím rozpačitý. Téma se mi líbí už s ohledem na hojně se vyskytující chladné zbraně, ale nějak se nemůžu začít :(
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SUCUBIS: No, nechci se hádat. Ale znám knihy i povídky, které by převod do .txt totálně zničil a další, kterým by hodně ublížil. Možná ani nevíš, oč přicházíš... ale třeba se pletu. Každopádně, pro mě jsou elektronické knihy spasení, Mirkovu iniciativu víc než vítám a tím bych to uzavřel.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    BORGDOG: ctu takhle knihy uz nejaky ten rok a bez komplikaci (snad jen H.potter a ty jeho dopisy jsou dost peklo, ale to si pak ctu radeji papir)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam