• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    MIMA: Neco navic? Ty kupujes knizky do zasoby? Tak to dej vedet prosim :o)
    MIMA
    MIMA --- ---
    LOBOTECH: Mrknu, co mám doma, jestli ještě nemám něco navíc.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Nevite jestli se daj on M sehnat jeste ty knizky o Baklym Holýma rukama a Anděl smrti? Nebo se to už neprodává?
    MIMA
    MIMA --- ---
    SUCUBIS: Neee, Predátoři zatím v nedohlednu. Román ze stejného světa jako Visio.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIMA: ze by mnou vymodleni predatori ? to bych byla vazne moc a moc nadsena
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Ted je, pokud mě paměť neklame, hotová od Mirka a půjde dál ke zpracování do Tritonu. Takže bych to viděla do prázdnin.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: kdy ze ma bejt nejaka ta nova kniha? uz jsem zase vsechno zapomnel, holt pamet uz neslouzi, jak je clovek starej a znova se mi to tu cist nechce :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Ne, to bylo od jiného spekulanta. Ale co dělat, zákon nabídky a poptávky. Já se zase přiživil na prodeji svých knižních přebytků.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Ještě počkej, možná se to ještě vyšplhá :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Doufám, že ne tady na nyxu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: za litra to prodam taky :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: To je moc - já ho teď koupil za už tak nekřesťanských 350...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    A "zásluhou" Milana Fibigera začíná Bez slitování nabírat kulhánkovský kurz - náhodou jsem našel první vydání nabízené za 950 Kč... :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Ted už ti budou utíkat jen týdny :-))))
    ROMI
    ROMI --- ---
    a roky mi utikaj :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Budeš muset počkat na tu novou knížku :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: jsem no, takze timhle me moc nevytrhnes :)) nejakou dalsi lepsi zpravu z rukavu nemas? :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Už jsi taky pamětník ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: ten uz jsem kupoval jako ebook nekdy pred deseti lety minimalne mam pocit :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Megapolis je už na Palmknihách :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MIMA: Jo aha, kombo. Já si to dovedu docela klidně představit - ale ne při prodeji v normálním knihkupectví. Minimálně dvě distribuce (Kosmas, Knihcentrum/Pemic) prodávají i papírové knihy, i e-booky, a zřejmě by šlo domluvit, že při prodeji jedné verze přes e-shop by čtenář dostal nějaký extra speciální slevový kód na koupi té druhé (u nich). Samozřejmě to nabízí spoustu otázek, distribuce se mnohem raději zbaví papírové knihy, která jim generuje náklady na skladování. Je to každopádně všechno na tom, jak byste se dohodli, ale určitě je to realizovatelné. Prodejců e-knih minulý rok přibylo, ceny mají z principu skoro stejné a každý způsob, jak dostat zákazníky k sobě, se jim hodí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam