• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    aaargh, ja sla kolem Walesu o vikendu a muz me nesetrne upozornil ze uz ji tam maji ve vyloze, malem jsem jim ji rozbila a ukradla si ji, narozky pristi rok, vanoce za dlouho a ja ji tak chcuuuuu ... proc jsou deti tak draha zabava :_(
    ROMI
    ROMI --- ---
    pouzij spoiler tag kdyz tak :) tag
    tag <div class="spoiler"> spoiler </div>
    ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jj za me dobry, docet jsem na jeden zatah taky vcera.
    Muzu uz spoilovat ? :-) Jsou tam moenty ktere bych rad prodebatil.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak knihu jsem dneska dočetl.
    Nemohu za sebe souhlasit s verdiktem na Fp, že konec je utnutý a nebo unáhlený.

    Konec je velice dobře zvládnutý a naprosto v pohodě přechází z akce která mu následovala. Za mě velice pěkně napsané a knihu jsem si vychutnal od začátku do konce.

    Strašně rád bych viděl pokračování, jelikož k tomu trochu i vybízí :-D

    Míra napsal opět něco co ukázalo, jak opravdu moc dobře umí psát. A že do kapsy strčí i dle mě západní celebrity v knižním odvětví ;-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Kniha zakoupena na Chodově v Luxoru, tak dneska začínám číst :-)
    Se těším jak malej :-D
    KORAL
    KORAL --- ---
    to zajímalo :-)
    Dík
    ROMI
    ROMI --- ---
    a v neoluxoru na andelu uz ji maj, kdyby to nekoho zajimalo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: jsem citlivy a hodne ctu :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Jseš přecitlivělý, odsekávání nemám v povaze ani v "reálu" :-). A já se na tu stránku můžu koukat jen stejně jako ty ;-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROMI: Myji dostaneme dnes, celkem jistota je ta, že to bude vozit v úterý knihkupcům, těm šťastnějším již možná v pátek.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: to je hezky, ze ji ma Triton, ale kdy ji budou mit na kramu me spis zajima :) pac mi tvrdili dneska, ze se to ma opozdit zase, kdyz jsem tam ted byl :)


    MIMA: nemela bys takhle odsekavat na dobre pripominky :) kdyz si toho sami nevsimnete, tak je videt, ze tam moc nechodite nikdo :) je to prace vsech kolem Mirka a ta prezentace by mohla byt o mnoho lepsi
    KORAL
    KORAL --- ---
    MIMA: Pokud s tím chce pomoc a jho WB na něj kašle, tak se mužem domluvit. Je to jen o tom se tam jednou denně mrknout a promazat to.
    Captcha tam je, ale né moc účinná v dnešní době.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: Je to prezentace Mistra, me je fuk ze na to ma lidi, ja vidim na jeho strankach proste spam a neprijde mi to dobry. Klidne at to udela Webmaster ;-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Já mu to řeknu, ale neměla by to být spíš práce pro webmastera ? ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kdyz uz budes mluvit s Zambochem - jednak an ty svy stranky moc neleze,a el co mzue nebohy fanousek delat kdyz ma mistr plne ruce prace s knihami, ale mohl by si do guestbooku dat aspon jednoduchou catchu, aby mu to tam nespamovaly reklamy na viagru, nigerijsky miliony a tak podobne.

    Dik.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Tak knížka už je světě - Triton už jí má.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Vida... A žiješ :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: a ted bych mel jeste vic podkladu diky tem poslednim kniham :)

    a ukecal jsem kamose, jestli si chce precist novyho Zambocha, tak at mi prispeje na papirovou knihu ten rozdil mezi ni a ebookem, jinak si koupim ebucek a ma smulu :) to jsem obchodnik :) holt proste jsem je udelal navykovy kolem sebe ;) ale ne tak aby si to sami koupili
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tohle jsem mu kdysi rikal i v realu, v chotebori v ty picerce asi naposled :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Haleluja! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam