• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Aha, takže důkladně prolistovat knihu, jestli je OK, jo? Jaká je to strana pls?
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Vyšlo to tuším o dva dny později, to snad uneseš :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak docteno, ctivy jak umi Mirek, ale na me uz asi zbytecne moc akce a nemusim uz asi ty upiry :)

    Spis mi vadilo v knize, ze ta oprava probehla aspon u me knihy, vlozenim opravneho listu, ktery je tam volne a ktery urcite casem vytratim, tak mi prijde, ze to je takova oprava na hovno trosku. Ja vim, proc si mam kupovat ebooky, coz je dalsi vec, co mi tady vadi, ze to nevychazi ve stejnej cas s papirovou knihou.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    aaargh, ja sla kolem Walesu o vikendu a muz me nesetrne upozornil ze uz ji tam maji ve vyloze, malem jsem jim ji rozbila a ukradla si ji, narozky pristi rok, vanoce za dlouho a ja ji tak chcuuuuu ... proc jsou deti tak draha zabava :_(
    ROMI
    ROMI --- ---
    pouzij spoiler tag kdyz tak :) tag
    tag <div class="spoiler"> spoiler </div>
    ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jj za me dobry, docet jsem na jeden zatah taky vcera.
    Muzu uz spoilovat ? :-) Jsou tam moenty ktere bych rad prodebatil.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak knihu jsem dneska dočetl.
    Nemohu za sebe souhlasit s verdiktem na Fp, že konec je utnutý a nebo unáhlený.

    Konec je velice dobře zvládnutý a naprosto v pohodě přechází z akce která mu následovala. Za mě velice pěkně napsané a knihu jsem si vychutnal od začátku do konce.

    Strašně rád bych viděl pokračování, jelikož k tomu trochu i vybízí :-D

    Míra napsal opět něco co ukázalo, jak opravdu moc dobře umí psát. A že do kapsy strčí i dle mě západní celebrity v knižním odvětví ;-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Kniha zakoupena na Chodově v Luxoru, tak dneska začínám číst :-)
    Se těším jak malej :-D
    KORAL
    KORAL --- ---
    to zajímalo :-)
    Dík
    ROMI
    ROMI --- ---
    a v neoluxoru na andelu uz ji maj, kdyby to nekoho zajimalo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: jsem citlivy a hodne ctu :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Jseš přecitlivělý, odsekávání nemám v povaze ani v "reálu" :-). A já se na tu stránku můžu koukat jen stejně jako ty ;-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROMI: Myji dostaneme dnes, celkem jistota je ta, že to bude vozit v úterý knihkupcům, těm šťastnějším již možná v pátek.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: to je hezky, ze ji ma Triton, ale kdy ji budou mit na kramu me spis zajima :) pac mi tvrdili dneska, ze se to ma opozdit zase, kdyz jsem tam ted byl :)


    MIMA: nemela bys takhle odsekavat na dobre pripominky :) kdyz si toho sami nevsimnete, tak je videt, ze tam moc nechodite nikdo :) je to prace vsech kolem Mirka a ta prezentace by mohla byt o mnoho lepsi
    KORAL
    KORAL --- ---
    MIMA: Pokud s tím chce pomoc a jho WB na něj kašle, tak se mužem domluvit. Je to jen o tom se tam jednou denně mrknout a promazat to.
    Captcha tam je, ale né moc účinná v dnešní době.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: Je to prezentace Mistra, me je fuk ze na to ma lidi, ja vidim na jeho strankach proste spam a neprijde mi to dobry. Klidne at to udela Webmaster ;-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Já mu to řeknu, ale neměla by to být spíš práce pro webmastera ? ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kdyz uz budes mluvit s Zambochem - jednak an ty svy stranky moc neleze,a el co mzue nebohy fanousek delat kdyz ma mistr plne ruce prace s knihami, ale mohl by si do guestbooku dat aspon jednoduchou catchu, aby mu to tam nespamovaly reklamy na viagru, nigerijsky miliony a tak podobne.

    Dik.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Tak knížka už je světě - Triton už jí má.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Vida... A žiješ :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: a ted bych mel jeste vic podkladu diky tem poslednim kniham :)

    a ukecal jsem kamose, jestli si chce precist novyho Zambocha, tak at mi prispeje na papirovou knihu ten rozdil mezi ni a ebookem, jinak si koupim ebucek a ma smulu :) to jsem obchodnik :) holt proste jsem je udelal navykovy kolem sebe ;) ale ne tak aby si to sami koupili
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tohle jsem mu kdysi rikal i v realu, v chotebori v ty picerce asi naposled :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam