• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    PATRON
    PATRON --- ---
    Můžeme doufat v pokračování Mavericka?
    STENNY
    STENNY --- ---
    Nevíte někdo, zda existuje mapa Koniášova světa, oficiální nebo jiná?
    Díky
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    PATRON: píšou, že 208 stran. Ovšem, kolik má jedna straně cm2, kolik je to textu na stranu a zda to číslo zahrnuje i ty poloprázdné listy od obálky s informacemi o knize, vydavateli a to samé na konci knížky, už nám nikdo nikde neříká. Osobně si to ve fyzické formě představuju jako klasický útlý paperback přesně tak akorát na delší cestu vlakem...
    PATRON
    PATRON --- ---
    Jako povídka super. Ví někdo, kolik to má stránek v tištěné podobě? Text tak tak vystavil na cestu Praha - Olomouc. Líbí se mi postupná gradace i závěr. Doporučuji!
    STENNY
    STENNY --- ---
    Samarkand dočten. Příjemná jednohubka, za přečtení stala, svět Drsného spasitele mám rád... Jen příběh byl na můj vkus až moc přímočarý, skoro bych řekl baklyovský; mám rád složitější konstrukce. Ale co čekat na dvou stovkách stránek :). Dva příjemné plot twisty jsem si tam našel a jsem spokojený.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    PATRON: Porad asi něco pise, sleduj jeho fb, tam ted daval uryvek s nazvem konias bakly, tak mozna bude nejaky zakonceni nebo aspon pokračování války s císařstvím
    PATRON
    PATRON --- ---
    ROMI: to mě uniklo, díky. Kdy to stihl napsat? Ví někdo co je v plánu?
    ROMI
    ROMI --- ---
    novej zamboch vysel na kosmasu a palmknihach jako ebucek uz
    Samarkand [E-kniha] - Miroslav Žamboch | Palmknihy.cz
    https://www.palmknihy.cz/ekniha/samarkand-359987
    https://www.kosmas.cz/knihy/513936/samarkand/
    KORAL
    KORAL --- ---
    RIVEEK: dokud jsi na to neupozornil/a , tak jsem si toho nevsiml. Ale dobrá poznámka.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    všimli jste si, že v Kapitánovi (str. 371) M-mechanik použije výraz "Muarbyho efekt?"
    Zajímalo by mě, jestli je to profesionální deformace a autorovi to jen ujelo, jestli to bere jako svůj ustálený, řekněme, technicky-autorský obrat a použil to vědomě, nebo jestli se děj téhle trilogie bude prolínat se světem série JFK, kde Maurbyho efekt (degradace techniky ve světě magie) hraje významnou roli...
    ROMI
    ROMI --- ---
    RIVEEK: serzant je z toho nejkratsi :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ARXIE: oooh, super, díky za info! Musím pohnout, pořád si teprv opakuju Seržanta a Veterán a Kapitán znuděně čekaj v polici, až na ně přijde řada :´-/
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ROMI: musim rict ze tahle serie vysla bleskove v porovnani s tim co na co se vyplati cekat z nasich koncin (Algor a Mycelium) a vim na co narazis ohledne ebooku, na druhy zmineny ;)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    ARXIE: no Mirek nekde psal, ze uz je to pripraveny a ze to bude nekdy na konci ledna zacatku unora jako ebook a tady to vzdy vyjde driv, tak me to prekvapuje u cely tyhle serie (pozitivne), jelikoz u vetsiny knih delaj s ebookem opletacky. Asi aby to nekradli lidi pak bo nevim a vychazi to az po papirovy knize casto. Nekde to vychazi na stejno aspon a tohle je snad jedina vyjimka, kde to vychazi driv o dost ebucek :)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ROMI: ja jsem se naucil na nic necekat, zvlast u prekladovek kdy spousta serii nebude nikdy dokoncena.. tohle beru jako velice prijemne prekvapeni, kdybych to chtel ocekavat tak bych si tipnul az konec roku 2022 ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ARXIE: jj uz mam koupeno od vcera :) cekal jsem to az na konci mesice :)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ou je ;)
    Válečník [e-kniha] Miroslav Žamboch | Palmknihy.cz
    https://www.palmknihy.cz/ekniha/valecnik-344434
    ROMI
    ROMI --- ---
    PATRON:
    PATRON: co to meles?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VLAKODLAK: cca 200 až 300 let po serzantovi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam