• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: hele babi je dospela zenska co v zivote zvladna urcite strasne tezky veci.... nemuzes zachranit svet... proste respektuj jeji rozhodnuti a ber to s uctou.... 71 let je nadhernej vek a je to 71 let zkusenosti.....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: rozhodne maji vetsi zkusenosti a tim padem mohou poradit mnohem vic.....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: no ja se rika, duvera v doktora je strasne dulezita, ale kolik ta obvodacka videla takovych diagnoz?
    A nenechala by se babi ukecat aspon aby dala vysledky? ke konzultaci?

    ja vim, ze jsme strasne resili, ze doktor tatovi neco rekl, on to rekl me trochu jinak a pak kdyz prinesl zpravu tak tam bylo vsechno jinak....... ja uz bych po te zkusenosti chtela z kazdyho vysetreni zpravu..... :-(

    ale jestli je to realne....
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    chodíte tu někdo na chemošky beacopp?mám vždycky cca 7-11 den (před dopichem a po něm) docela slušný problémy se spanim a nevim, jestli je to dopichem, nebo kortikoidama) respektive kdyby někdo měl tip jak tomu trochu pomoct...
    HRKY
    HRKY --- ---
    děkuji za odpovědi. do kouření samozřejmě nikdo nenutí. šli jsme do grow pro vapo ale vlastně nám to tam rozmluvili. zatím jsme sehnali kvalitní sádlo, které prozatím mírně až středně pomáhá. fénix je v plánu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    A když už by se Fénixovy slzy nesehnaly, tak v krajním případě, když už kouřit, tak přes vaponizér.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HRKY: thc nemusí kouřit, lepší je výtážek z konopí, tzv. fénixovy slzy ...www.konopijelek.cz...mohu doporučit, léčbu to velice ulehčí, jak fyzicky (větší chuť k jídlu, zmírnění bolestí), tak hlavně po psychické stránce.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    HRKY: moje teta zemrela pred 3 roky na rakovinu tlusteho streva s metastazema do jater.

    dali ji 5 mesicu a byla tu dva roky.
    Nicmene pokud je doktro arogantni, jdete k jinemu. Minimalne konzultace, vzit vysledky at se na ne koukne nekdo jiny.

    Ja nejsem odbornik, ale pokud je to tak, ze neni sance na vyleceni, pak doporucuju resit veci jako jak si uzit ten cas co zbyva bez bolesti, vedet co prijde a jak to asi bude probihat, aby se nemocny nebal a nebyl vystraseny. Ale prave k tomu nejvice je potreba nearogantni chapajici lekar...

    Jsou veci, ktere je dobre vedet, jakoze na tiseni bolesti nebo reseni akutniho stavu mate narok KDYKOLIV si zavolat sanitku, treba kazdy den a bez toho aby pacienta odvazela do nemocnice, kde by podstupoval radu nesmyslnych vysetreni.....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to muze bejt proste jen uprimnej... ;-( coz mi prijde jako fair pristup, kdyz ti sdeli na rovinu prognozu z pohledu "jeho" mediciny, a je jen na tobe, jestli uveris, ze ti nejaka jina cesta koupi vic casu
    HRKY
    HRKY --- ---
    LENDULIK: praveze doktor je arogantni a rekl ze zbyva max. nekolik mesicu :(
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    HRKY: Jaka je prognoza?
    K thc - to je spis jako paliativni vec, ne jako lecba... jestli ma odpor ke koureni, tak vaporizer.na nechut k jidlu doporucuju Nutridrinky.
    jina vec než chemo neni. na metastaze ne.
    HRKY
    HRKY --- ---
    Diagnóza rakovina tlustého střeva s metastází do jater...údajně jedna z nejhorších možných variant...navíc metastáze prý vypadá jako vyrážka. Chemoterapie je velice špatně snášena, klasicky zvracení, nechuť k jídlu. Byla nasazena jakási biologická chemoterapie, kdy je hlavním lékem Avastin (pokud správně chápu, netuším zda jsou to správné informace). Zřejmě bude vyzkoušeno thc, zatím stále váháme - pacient má odpor ke kouření, v thc nemá důvěru (ale je mu tak blbě že již dal váhavý souhlas, že alespoň vyzkouší). Potřebuji co nejvíc aktuálních informací. Zda má někdo podobnou zkušenost, nebo potřebné znalosti. Zda vyzkoušet thc, jaký vapo, jak intenzivní dávky, co očekávat jako hlavní kladné účinky. Zda existuje jiná oficiální léčba než chemka, resp. biochemka. Zoufalost narůstá... Prosím cokoliv sem nebo do pošty. Velice děkuji.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: Ajtak....ja jsem nepochytila ty koule.... drzim palce..
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: A co myslis, ze to je? ty bolesti zad to muze byt cokoliv ne?
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    pritel jel akorat navstivit dedecka, rakovina zaludku - uz ho ani nechteli lecit :(
    jinak jak jsem tu driv psala, ze nesel na to preventivni chemo, tak byl na prvni kontrole a vypada to, ze je v poradku, tak snad to tak zustane...a jak jste do me prudili, ze to je za sarlatany v te nomocnici, tak jsem byla pak u mistniho obvodaka a ten zacal dost vysilovat, kdyz jsem mu rekla, ze sel do tehle nemocnice, pry to je univerzitni nemocnine a co je pro ne dulezity mit vysledky na vyzkum, takze proto maji takovej experimentalnejsi a otevrenejsi pristup
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    COLOMAN: ja mam vybornou zkusenost u tohoto pana -
    Junášek Milan MUDr.‎ , Na slupi 448/6, 128 00 Praha 2-Nové Město, 221 969 392 posila me k nemu moje dermatolozka a naprosta spokojenost. rozbory provedou, doporuci jak osetrovat, doporucili mi i napsati na "vsaknuti" jizvy (mam ji ve vystrihu) pak poctiva kontrola...
    Jen to mozna bude trvat s objednanim.

    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    marksha: v nazvu klubu nevidim nikde zkazku o tom, ze by tohle bylo vyslovene truchlici auditko. Pokud te to nezajima, dej si me do ignoru.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    DSTEPZ: a to je právě tvůj problém, že nechápeš, že tady lidi moc veselý nejsou...a tyhle tvoje vyguglený záležiosti nás jenom popudí.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    uz toho necham, si sem vzdycky prijdu tak z vesela vodfrknout:)
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    jo tak takhle to je:)
    Pokud tam tu informaci nenachazis, tak je tu porad moznost se slusne dotazat, zda nahodou k dispozici neni http://www.novalis-radiosurgery.com/

    Apropo, jak zapper, tak tahle masina vyuziva temer identickou technologii. Dealer zapperu nejsem, nakonec ses to ty sam, kdo me od studie toho pristroje odradil tvrzenim, ze clarkova byla sarlatan a nakonec za to rakovine podlehla. Na druhou stranu, diskuze kolem ty veci porad pokracuji a ja se to jen snazim sledovat. Ono nakonec muj selskej rozum rika, ze pokud by to vse byla z 99% lez, tak to jedno procento musi byt pravda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam