• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: Ajtak....ja jsem nepochytila ty koule.... drzim palce..
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: A co myslis, ze to je? ty bolesti zad to muze byt cokoliv ne?
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    pritel jel akorat navstivit dedecka, rakovina zaludku - uz ho ani nechteli lecit :(
    jinak jak jsem tu driv psala, ze nesel na to preventivni chemo, tak byl na prvni kontrole a vypada to, ze je v poradku, tak snad to tak zustane...a jak jste do me prudili, ze to je za sarlatany v te nomocnici, tak jsem byla pak u mistniho obvodaka a ten zacal dost vysilovat, kdyz jsem mu rekla, ze sel do tehle nemocnice, pry to je univerzitni nemocnine a co je pro ne dulezity mit vysledky na vyzkum, takze proto maji takovej experimentalnejsi a otevrenejsi pristup
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    COLOMAN: ja mam vybornou zkusenost u tohoto pana -
    Junášek Milan MUDr.‎ , Na slupi 448/6, 128 00 Praha 2-Nové Město, 221 969 392 posila me k nemu moje dermatolozka a naprosta spokojenost. rozbory provedou, doporuci jak osetrovat, doporucili mi i napsati na "vsaknuti" jizvy (mam ji ve vystrihu) pak poctiva kontrola...
    Jen to mozna bude trvat s objednanim.

    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    marksha: v nazvu klubu nevidim nikde zkazku o tom, ze by tohle bylo vyslovene truchlici auditko. Pokud te to nezajima, dej si me do ignoru.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    DSTEPZ: a to je právě tvůj problém, že nechápeš, že tady lidi moc veselý nejsou...a tyhle tvoje vyguglený záležiosti nás jenom popudí.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    uz toho necham, si sem vzdycky prijdu tak z vesela vodfrknout:)
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    jo tak takhle to je:)
    Pokud tam tu informaci nenachazis, tak je tu porad moznost se slusne dotazat, zda nahodou k dispozici neni http://www.novalis-radiosurgery.com/

    Apropo, jak zapper, tak tahle masina vyuziva temer identickou technologii. Dealer zapperu nejsem, nakonec ses to ty sam, kdo me od studie toho pristroje odradil tvrzenim, ze clarkova byla sarlatan a nakonec za to rakovine podlehla. Na druhou stranu, diskuze kolem ty veci porad pokracuji a ja se to jen snazim sledovat. Ono nakonec muj selskej rozum rika, ze pokud by to vse byla z 99% lez, tak to jedno procento musi byt pravda.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    -zaujimalo by ma, ci ma volakdo skusenosti s Poliklinikou na Vinohradech a o tam praktizovanom ošetrování znamínek?? (poprípade kam ešte stým inde uvnítr Prahy?)
    -a ešte to, aký mate nazor na ošetrovanie znamienok s Jmelí v injekcnej podobe od Veledy (ked je uz akurat reč o "alternativných metodách")
    díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ne, o tom linku co jsi pastnul jsem nerekl ani slovo, na to v nem neni dostatek informaci aby sel nejak komentovat

    komentoval jsem proto jen to, ze jsi ho ty dal okamzite do souvislosti se zapperem, protoze... no, to asi nikdo nevi proc, nemaji zjevne nic spolecneho

    a prestoze jsem o tom linku nerekl ani slovo, okamzite jsi mi vlozil do ust tvrzeni, ze cokoliv, co jsem psal o zapperu, se na nej vztahuje rovnez, a ted se s tim co jsi sam vymyslel snazis polemizovat... klasicke primitivni propagandisticke triky, ty budes asi lokalni distributor zapperu, vid? :-)
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    apropo, co myslis tema zbylejma 10%? To bude ten google? Dalsi smet absurdnich argumentu. Pokud si vubec o rifeyovi nekdy neco cetl, tak mu prvotni vyzkum na poli radiologie bohuzel uprit nemuzes. Nakonec chapu, ze jsi mezitim vygooglil stroj casu a s Rifem a Clarkovou se osobně setkal. Nebo radeji ne, necham to na tvem a Lendulikove selským rozumu oprenym o pateticky dogma.

    A dobre, chapu to tak ze ten link co jsem pastl, je zase dalsi hoax, ta klinika, ta technologie je jak rikas jen pseudovedecky tvrzeni, prober se kluku))
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    EVILMIND: sice nevim o co jde, ale napsal jsi to pekne :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    clarkova zadnou technologii nikdy nemela
    prodavala jen galvanometr a frekvencni generator nestastnikum, co se chytaji posledni sance, jako zazracny zarizeni, a opravnene se ted za to smazi v pekle

    na to, abys poznal cistej podvod tohohle druhu, ti staci v 90% selskej rozum, v dnesni dobe podporen googlem, vetsina podobnych zarizeni/pripravku pouziva k propagaci snadno odhalitelne logicke klamy, a naprosto absurdni pseudovedecka tvrzeni - coz samo o sobe jasne vypovida o tom, jak to tak asi realne muze byt ucinne, ze

    a ze na tvoje odkazy uz tady obcas nikdo nereaguje muze byt proste tim, ze at uz je tvuj duvod k tomu pastnout sem kazdy hoax a podvod libovolny, casem proste omrzis
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Stejne tak verim, ze se najde spousta sarlatanu, ktery se na tomhle vsem snazi nejakym zpusobem obohatit. Na druhou stranu sem tady pred casem vedl diskuzi a ptal se na nazory, vzhledem k tomu, ze jsem hledanim zdroju a informaci stravil docela velkou dobu. Ta skepse a negativni pristup z vasi strany me ale udivuje.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    kde je vyvracenej? xbeam technologie je puvodne rifeuv patent, to ze se ta technologie "ztratila" diky snaze ze stran farmacie atd je obecne znama vec. To, ze tuhle technologii obhajovala clarkova, ktera v zaveru rakovinne podlehla, muze byt jenom souhra nestastnejch nahod¨nebo taky nemusi. Ale nebudu tvrdit, ze neco je nesmysl, ackoli o tom nic nevim, popr. jsem to nevyzkousel. Pokud si chces udrzet tenhle skeptickej postoj, je to samozerjme jen tvoje vec.
    Nikdo z vas absolutne nereagoval na posledni odkaz, kterej sem do diskuze vkladal ohledne vyzivy a jejimu vztahu k onkologii.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a jak presne podle tebe ten clanek souvisi se zapperem, coz je jasnej a vyvracenej podvod?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    tak lendulíku, nakonec na tom zapperu něco bude

    New Scientist TV: X-ray device zaps deep cancers in 15 minutes
    http://www.newscientist.com/blogs/nstv/2011/02/device-destroys-cancer-in-fifteen-minutes.html?DCMP=OTC-rss&nsref=online-news
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    já to znám zas jako plicní embolii ... já bych ty zkratky zakázala :)
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    BARUSSS: mikroskopem na patologii
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    BARUSSS: v praxi se s tím kromě onkologů, hlavně dětských, moc lékařů v praxi nesetká, je to celkem vzácná věc .... pro prognózu je rozhodující stádium nemoci, ačkoli bez podrobností se i tak špatně stanovuje, protože je to dost heterogenní skupina onemocnění
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam