• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    BARUSSS: tak to jsi asi i jedna z mala "pacientu", kteri chteji predavat zkusenost...:-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na to tema jsem videl pekny tricko, tusim anglicky tam bylo neco jako:
    "jsem po ozarovani... a pokud tohle prectete, tak stojite prilis blizko"
    :-)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    EVILMIND: hrozne tabuizovana... podle me je to pro lidi tak strasna horzba ze naprosto odmitaji ai pripustit, ze 10 lidi denne, ktery potkaji maji rakovinu... a kdyz jeste takhle "ocividne" maji rakovinu to uz nedavaji vubec.....

    a pak ty kecy, cim si to ty lidi zpusobili... no jo on kouril... ona urcite nechodila na prohlidky.... no on to zanedbal.....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ani ne tak nechutni, jako mi spis prislo, ze me lidi nejak jako... podvedome skrtli ze svych planu? a kazdej tejden se pak znami tvarili udivene, ze jsem nazivu, kdyz me potkali, a ty pohledy na hlavu (dohola jsem chodil uz predtim a zadny chemo jsem nemel)

    coz je pro me hlavni duvod nikde to moc nezminovat, ale svyho casu me to dost stvalo, myslim ze to vyplyva z toho, jak je obecne ve spolecnosti rakovina tabuizovana... nebo mozna smrt/umirani obecne, o neprijemnejch vecech proste lidi radsi nemluvej
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    tak myslim, ze vetsina lidi rozhodne nestoji o to aby vsichni okolo nej vedeli ze je nemocny.... lidi dokazou byt nechutni.. tvuj nazor je velka vyjimka....
    WANAH
    WANAH --- ---
    BARUSSS: Nezapomínej že ty vlasy plní taky ochranou funkci, nahodit bleskovku na přímé polední slunce je nerozum :).
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    RENDALF: tý jo, to je určitě dobrej počin, pro mamču jsem svýho času šátek sháněla, paruka je na prd, je v ní vedro.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    EVILMIND: diky, vyridim
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pekny... mozna by tam jen mohla doplnit jeste rozmer toho satku (jak uz jsem davneji zjistil, hodne se prodava univerzalni velikost 60x60... a to je na nejakou rasu lidi s mini hlavickama)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    treba nekomu pomuze moja-design.cz - satky
    kdyz byla segra bez vlasu, nemohla nikde zadny vyhovujici sehnat, tak je zacla delat sama
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: no a to je ono.... zbyva ji mozna 6 let a ty prozije v nemocnicich.....

    tohle fakt nesnasim....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    no tak tady je jedina samce a to je stezovat si na pani doktor. :) jinak ta prezirava bohorovnost nasich lekazi, z nich ne vsichni a ane ani vetsina jsou opravdu dobri ve sve praci neskonci.....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    predpokladam, ze ti ale stejne nebude verit :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: ja si myslim, ze kazdej clovek ma znat pravdu o SVYM tele a SVYM stavu.

    Ti co ji nejsou schopni prijmout ji stejne k sobe nepusti, ale nerict to lidem pak jim bere pravo na vyrovnani se s tim stavem.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: AJAJ.... to chce ty vysledky... klasika, oni rikali a nikdo nevi jak to vlastne je......

    drzim palce
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: hele ona je nemocna :) ne ty... jeste na ni bud nastvana. ona je urcite uplne zmatena a nevi co, tak je prece logicky ze chce aby se o ni starali ti koho zna a kdo je na ni hodnej....

    zkus se pobavit s tou pani doktorkou, kdyby ona ji to doporucila urcite by si dala rict.... a notabene obvodak nebude chtit mit v lecbe nejakou takovou diagnozu....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: je to tezky fakt... uplne presne vim jak se citis..:)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: ze by zkusenost? :) zase je dobry ze si zrejme nepripousti nejaky problem....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: hele babi je dospela zenska co v zivote zvladna urcite strasne tezky veci.... nemuzes zachranit svet... proste respektuj jeji rozhodnuti a ber to s uctou.... 71 let je nadhernej vek a je to 71 let zkusenosti.....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: rozhodne maji vetsi zkusenosti a tim padem mohou poradit mnohem vic.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam