• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Nemáte někdo zkušenost, že by se vám začala rozjíždět paradontoza po chemkách?
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    a drzim palce mamko! :-)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    MONJIE: nojo, to urcite, ja myslim, ale ze se resilo to "neplanovany" tehotenstvi :)


    MONJIE: ke kojeni, svemu diteti (rika se) ze davas vejvic, ale pouze pokud sama mas super stravu, disciplinu a nemas zdravotni problem. jinak bych to neresila... ja jsem na sunaru od 14 dnu a jsem v poho.... tim bych se fakt netrapila...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    KYO: zdrave? hlidala kamaradka, matka se na me vybodla a byla na nutrilonu.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    LENDULIK: ja myslim, ze se muze otehotnet. Resp. pokud se planuje otehotnet s AD je potreba konzultaci s psychiatrem a by zmenil leky.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    KYO: hele z vlastni zkusenosti to kojeni u prvniho oditete bylo peklo. Ted uz mam napsanej papir do porodky a seru na to. Vycerpava to organismus a nehodlam zase skoncim v sestinedeli na chemo.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    KOOTCHA: no me dokonce psychopan rikal, ze s AD muzu otehotnet... alw asi zalezi jak ktery...
    KYO
    KYO --- ---
    KOOTCHA: ale prosimte :]
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    jo já myslel, že se ptáš na nějakou "ochrannou" dobu po užívání...nenapadlo mě, že myslíš těhotenství s AD.Tak snad ten stav by ti mohl být dostatečným substituentem :)
    KYO
    KYO --- ---
    KOOTCHA: no ja mam na tech svych napsano, ze hlavne z pocatku tehotenstvi se nesmi nic brat a pak pri kojeni je to taky blby. zase si ale rikam, co je horsi. prat do ditete andrenalin, kdyz ma nekdo stale uzkosti a nebo pohodu?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    od chemo.o ad jsem neslyšel nic takovýho, co píšeš.ale měl jsem je k chemo teda taky..

    a díky za plusíky :)
    KYO
    KYO --- ---
    KOOTCHA: ted myslis od antidepresiv nebo od chemo? :]
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    mně doktorka doporučila minimálně rok, optimálně 3 roky počkat s dětma...
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: tak to je dobre :] protoze me treba doktori strasej i s blbyma antidepresivama....
    KYO
    KYO --- ---
    je to vubec zdrave pro to dite, kdyz ma matka chemo?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CORNELA: hele ja otehotnela. ale je pravda ze chemo jsem mela po sestinedeli kdy se Brigita narodila. a to byla serie 10 chemo. Pak rok nic, ted v rijnu jsem otehotnela v pohode asi po trech mesicich snazeni.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    KOOTCHA: gratulace, to bude v pohode vsechno!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ich auch.Od července bez chemek, před 14dny CT v cajku...
    Ale jako rovnám se furt ještě.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    hele tak poslusne hlasim ze jsem uspesne ve tretim trimestru a jedeme dal.)
    KYO
    KYO --- ---
    CORNELA: jako neplodnej z ty hladiny zenskyho hormonu? cetla jsem, ze u muzu to neni fatalni, ale u zen jo. nasranej ksicht nezabira. zkusim slzy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam