• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    VEJTEK: napada mne, ze pokud je to i v kostech, tak to muze byt neoperabilni
    jinak tata mel rakovinu prostaty a pak metastaze, a chodil na ozarovani, ale on to teda mel i na mozku a tam to slo rychle, ani to ozarovani moc nepomohlo, mozna mu to prodlouzilo zivot tak o dva mesice :(
    ale pokud nemas vic informaci, tak zase tezko soudit, mozne je bohuzel vsechno
    kazdopadne preju hodne sil
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VEJTEK: Ahoj, upresni do soukrome zpravy, pripadne priloz nejakou lekarskoz zpravu.
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    Ahoj všem, mám dotaz. Tatínkovi zjistili rakovinu prostaty a skeletu. Víc nevím, on se těmito informaci moc nepodělí :( - ustoupilo se od operace a chemoterapie - znamená to, že už to nemá smysl, že by se mu více přitížilo?
    Nevíte, prosím, proč lékaři raději tyto zákroky neučiní?

    Děkuji za odpovědi a přeji všem mnoho zdraví.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Two New Cancer Drugs Are Helping Patients Live Years Longer - Fortune
    http://fortune.com/2016/05/19/cancer-drugs-keytruda-opdivo/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    takova zprava mi vzdycky rozjasni den...
    Another cancer quack dies…of cancer. – Respectful Insolence
    http://scienceblogs.com/insolence/2016/07/15/another-cancer-quack-dies-of-cancer/
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: tak ja ti to vyguglim za tebe, počkej chvili. do niceho se neseru, rakovina je muj odborny zajem.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    to si muzes vygooglit, psychologii nekterych lidi co dostali tu velkou R.
    FLAVIGNY
    FLAVIGNY --- ---
    CORNELA: ja bych tu demenci hned tak nezahazoval. nejsem psychiatr ani psycholog, ale pocatecni stadia se imho mohou projevovat treba velkou podrazdenosti, casto tim pacient i nevedomky skryva nejaky minimalni kognitivni deficity, ktery okoli nezaznamena.

    jinak jako u kazde vazne diagnozy bych s mentalnima zmenama pocital. a rodiny onkologicky nemocnych casto referuji, ze se jejich blizni posledni mesice zmenili.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Hodne se stykame s rodinama a resime to s nima, takze aspon trochu neco zjistis.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Dyt ja jsem uplna pica, to uz jsi mi snad ujasnila.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Ano, mnohocetne. A mozna se k tomu pridava nejaka ta demencicka?
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CORNELA: tak je taky otazka, nakolik je to vubec odhalitelne a zda by psychiatr dokazal rict, ze za to urcite muze tohle nebo tohle, kdyz treba neni srovnani jak by to bylo bez nemoci "jenom" vekem a starim
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CORNELA: tak to uz mne napada akorat aby sis za nekym takhle zasla ty, abys to prezila ve zdravi a v klidu s pevnymi nervy
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CORNELA: neslo by se domluvit s osetrujicima lekarema, ze by ji k psychiatrovi poslali jakoze v ramci te lecby? ze to je proste proto, ze bere ty leky a ma tu a tu chorobu, tak jenom tak preventivne?

    jinak jedina moje zkusenost je ze sousedem z chalupy, ze ktereho se ke staru stal ponekud paranoidni a takovy zapskly starik, takze se z nej stal vylozene samotar a rodina ho obcas navstevovala, ale zase ne nejak moc casto no

    jako nevim jestli by se pripadne nedalo neco poresit stravou a dostatecnym pitnym rezimem, ale kdyz je svepravna, tak je taky otazka, jak si necha mluvit do tohohle (resp. do cehokoli)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EVILMIND: nejspis jo, rakovina prostaty vetsinou roste pomalu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOCOURMIKES: ze lidi zacali chodit k doktorovi, nechat si ji diagnostikovat? :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Za 10 let stoupl vyskyt rakoviny prostaty v CR o 56 procent! Tak to uz je vazne. Cim to muze byt?
    MTO
    MTO --- ---
    Zapomenutý objev německého držitele nobelovy ceny : Příčinu rakoviny objevil již v roce 1923 – SVOBODNÉ NOVINY BEZ CENZURY
    http://svobodnenoviny.eu/...meckeho-drzitele-nobelovy-ceny-pricinu-rakoviny-objevil-jiz-v-roce-1923/
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Sry, ja zapomnela, ze jsi dneska v nalade "expert na vsechno". Nebudu rusit tve kruhy :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Ja treba taky ne, zalezi jak pani vypada, ale pak je tezky rict, kdy umre nebo se zhorsi. Muze to bejt za mesic nebo za pet let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam