• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Na zhoubný nádor dostala paní Věra od lékaře antibiotika – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...dravi/428276-na-zhoubny-nador-dostala-pani-vera-od-lekare-antibiotika.html
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Drzim palce.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: to je paliativni pece - neuroleptika v paliativni peci. odborne auditko. takze sklapni.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Risperidone, Haloperidol, or Placebo for Delirium in Palliative Care | Neurology | JAMA Internal Medicine | The JAMA Network
    http://jamanetwork.com/journals/jamainternalmedicine/article-abstract/2588810
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3_I: Napis do posty.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    Najde se tu prosím někdo, s kým bych mohla konzultovat maminčin stav? Děkuji
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CORNELA: Tak znovu - já se na to neptám :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CORNELA: člověk se musí rozhodnout, že někomu bude věřit. A Jungová mi přijde příčetná. Kdyby bylo ideální řešení, patrně se už dávno praktikuje. Trápit se tím, že se to může vrátit, je kravina. Popravdě řečeno jsem se tu na nic takového ani neptala :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CORNELA: zatím šlo všechno dobře. Léčba zabírala skvěle, odběr se povedl. Teď čekáme, jak dopadne transplantace. Chci za mamkou jet, asi 22. Tedy pokud budu zdravá...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Já jdu ve čtvrtek do vfn, tak jsem si řikal, jestli se tam nepotkáme.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CORNELA: kam?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TAHRQA: tak... mám srovnání s tátou. A ten sice byl před náma v pohodě, ale když člověka znáš, tak víš, jak se věci mají. Jenomže máma je celkově v životním postoji těžkej optimista a pozitivista. Ona se má podle svých slov skvěle. Blbě jí není a když tak jen trošku, někdy malinko víc, ale to se dá úplně v pohodě přežít... a v nemocnici jsou skvělí, strašně hodní a vždyť se tam má dobře a všechno může... eh, prostě máma, no :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    CORNELA: Nakonec jsem dostal Faslodex, tak ze mě snad eunuch nebude... ;-)

    TANAIS: Držíme! Jinak to není nic divného, okolí to řeší nejmíň o řád víc než já...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Držte palce. Mamka včera nastoupila do Plzně na transplantaci krvetvorných buněk (má mnohočetný myelom). Vzhledem k tomu, že mi před necelým rokem na rakovinu umřel táta, tak jsem z toho trochu nervní, i když máma je v těžký pohodě. (Fakt nechápu, jak to dělá.)

    Cornelo, díky za doporučení. Nutno říct, že zlatá Plzeň!
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    MOODYCAT:
    CORNELA: Díky, stále víc se utvrzuju, že se na to vybodnu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: To zrovna ne, no :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TAHRQA: Videl jsi uz nekdy zenu po menopauze? Tak tak.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Máte někdo(z chlapů) zkušenost se Zoladexem? Pokud ano, nechcete se podělit o "zážitky" z užívání?
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    BILAKOBRA: je mi lito tvoji ztráty a děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam