• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: Asi že máme pocit, že jít sedět je pořád ještě horší. Pravda, situace se zhoršuje, možná to dlouho trvat nebude :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: ne, proč? k učitelům chovám nezřízenou úctu. já bych ty parchanty pozabíjel a šel sedět, nechápu, kde se ve vás bere ta smířlivost :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: Když mi slíbíš, že se nebudeš smát, tak se přiznám, že jsem učitel. ;-)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    FIN: Žel, svět je zlý a my jsme malí:) A velikáni jako STVN nikdy neprohrávají:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ZMYJKA: Rozhodla jsem se nepředstavovat si to.
    :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    NATASHA: Hele já ti nevím - na jednu stranu perverzní to je. Na druhou stranu - věřím, že existují ženské, které mu po přečtení tohohle napíšou a budou se s ním chtít seznámit. Právě proto, že to působí perverzně. Ale zároveň velmi "otevřeně". Takže pokud je jeho cílem "zašukat si" a vypadá skutečně tak, jak píše, tak možná zvolil jednu z mála teoreticky funkčních strategií.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: no, sice nevíme nic o jeho orientaci, ale spíš to vypadá, že máš pravdu. ne, že bych ti takovou pravdu záviděl :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Řekla bych, že to plnou vahou (sic) může dopadnout skutečně jen na ženu.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: na tlusté prase, co by si moc potřebovalo - ehm, jak jen to říct básnicky... - pořádně zašukat, jsem narazil již před nějakou dobou. asi jsem již okoral, ale jelikož jsem viděl i horší exempláře lidství, ani mě to moc nedojímá.
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    NATASHA: A na ten mě nějaké neprozřetelné kliknutí zaválo už asi před čtrnácti dny! Zas je s mou vyrovnaností konec ještě před obědem...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hlavně neklikejte, opakuji, neklikejte na ten tlusťochův blog.
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    Cywe, STVN, dlouho zapomenutá noční můra nejen Korveksa, ale celého lopuchovského klubu Co právě čtete! Fine, ty zrůdo!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Na přátelích je strašné, jak si všeho hned všimnou.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: to má být maskované mikulášské přání...??? :-)

    mně se líbí, jak i tobě už občas zmizne ten úsměv z tváře :-)
    FIN
    FIN --- ---
    vlastně je to sranda, když to tak shrnu, kdo se nám v té bandě profiluje...

    šéfredaktorka webového literárníku
    překladatelka
    editorka / korektorka
    překladatel, dost možná jeden z nejlepších mé generace
    novinář a básník
    básník, literát
    jedno nyxové id, o němž sice nevím, co dělá, ale z klubů věnovaných češtině vím, že češtinu rozhodně zvládá

    a všichni jste co? zkostnatělí pitomci, kteří do toho krafají a myslí si, bůh ví proč, že tomu jako rozumějí. pfffff, šťourat na břiše a oni to nechápou a nedej bože nějaká zájmena či co...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: :-)
    Buď bez obav. I kdyby Ti spadla na hlavu cihla, my tu káru potáhnem dál.
    FIN
    FIN --- ---
    tak si vás strýček fin, děti moje, přečetl
    [ -=Vlastni literarni tvorba ~ pisete neco ? Pochlubte se=- ]
    a musím říci, že jsem dojat. zejména maerorovou úzkostí, že finovatí :-) koukám, jak u toho chvíli nejsem, a vy vedete naprosto stejný marný boj. vesmír se halt nemění. a už se vás tam pár dozvědělo, kdo že jako jste, co do toho kecáte a tak :-)

    máte mé spokojené a soucítící uznání :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: Snad ne.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NATASHA: Pardon, moc jsem se soustředil na to, že Piorecký dělal předvýběr Šiktancovi, a špatně četl - 500 sbírek do roka u nás jistě nevychází ani s grafomany.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ondřej Lipár hovoří o svém literárním blogu, o reedici sbírky Skořápky ve Wagonu a o poezii vůbec. A čte své básně.
    http://www.rozhlas.cz/radiowave/liberatura/_zprava/658955
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam