• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    UBIK: Nedíváme, nečteme.
    UBIK
    UBIK --- ---
    LN Orientace 26.6.2010 - Proč se na ten fotbal vlastně díváme? Diskuse čtyř fotbalových fanoušků o MS ve fotbale: Eugen Brikcius, Alexandr Vondra, Josef Chuchma a Jan Těsnohlídek... čtěte na s. 28!
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: Došel jsem to zkontrolovat a pořád ho tam mají - regál uprostřed, sekce Slevy/Antikvariát, polička úplně vlevo dole, asi osmá odleva, 60 Kč. (Mě tehdy téma relativně zaujalo, ale kvůli ceně a jisté starorůžovosti zpraování jsem to tam nakonec nechal; ještě jsem se pak ptal přítelkyně, ale do jejích poeticko-biografických zájmů to taky nespadalo.)
    VANEK
    VANEK --- ---
    PETR36: Za málo, resp. merci za to, že jsi ;-)

    BTW, pokud je tu ještě někdo, kdo jinde neviděl mé uporoznění na "poetický raut" možná se zábavně bizarním programem ke každopádně dost šílené knize http://www.czechlit.cz/kalendar/krest-almanachu-milostne-poezie-kralovny-slz-a-ostruzin/ tak akorát pomalu bude čas vyrazit.
    PETR36
    PETR36 --- ---
    VANEK: Díky za informaci (díky za reakci na Středníku, díky za čtení Novinek, díky za odkaz na Twitteru, díky).
    VANEK
    VANEK --- ---
    Musím ovšem říct, že http://www.czechlit.cz/rozhovory/vyznam-ortenovky-ve-faktech/ je velmi příjemně a informativně věcné (možná vyjma té pasáže o povinné četbě).

    PETR36: Před několika měsíci jsem ji viděl zlevněnou u Seidla. (Heh, měla by existovat nějaká cena za poezii v marketingovém copywritingu. Starší Novinky jako mažete bez archivace - a říkáte tomu denně aktualizovaný blog?)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Přátelé, kdo nesleduje velmi prospěšný klub [ Wittgensteinovy lyrické denunciace z nakladatelského podsvětí ] (což by měl hbitě napravit), mohl minout informaci o výprodeji v pražském Torstu v Ostrovní. Velice doporučuji. Poezie za 10,- a 20,- kus.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Správně. Setkání jsou potřeba.
    HANNA
    HANNA --- ---
    OKEYA: bude-li pěkně, určitě se ukážu. a nebude-li, tak snad taky :)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Tak Kafárna bude středu v 7. Má se tou dobou začít dělat hezky, zahrádka volá. Dostavte se v hojném počtu...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    OKEYA: Himbajs, já bych moc ráda, ale potřebovala bych dva životy...
    Ten další týden bude lepší.
    UBIK
    UBIK --- ---
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Co Kafárna takhle zase někdy třeba v týdnu?
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    OKEYA: Náhodou, mě jsi tím výrazem pobavil..boží označení, navíc výstižné ;-).
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    OKEYA: Tak tos ale použít mohl i beze mě!
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Sháním knihu Lilly (Lilli, Lili, Ludmily) Hodačové "Zpěv Orfeův". Nevím, do jaké sekce se obrátit, zkouším to tady. Vyšlo to v Odeonu 1995. Už to nikdo nemá, ani antikvriáty, ani Aukro ani nikdo. Nemáte někdo ponětí, kde by se ten titul dal sehnat?
    Předem díky
    P.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    RICARDERON: To jsem napsal? .. no nic, jen mne to slovo pobavilo tuhle v tom článku o Ortenově ceně, tak jsem se pokusil býti vtipným .. a skončilo to jako obvykle. Samozřejmě nebylo myšleno jen na tebe ale na širší poetické okruhy pravidelně navštěvující čtení..
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: Děkuji, hned se mi lépe dýše....
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    OKEYA: Jakej proletariát, kurnik?
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Jo. Měl jsem připravené uvítání s tím, že poetariát nezklamal a opět dorazil a on nedorazil. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam