• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MAEROR: Ale ona ví, o čem mluvím.:)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    RICARDERON: No jo, ale zároveň jsem si u toho říkal, jak podobně musím blábolit při svém recenzování, když vycházím pouze z textu (a asi naprosto nutně, byť třeba nevědomě, i z vlastní autorské/čtenářské zkušenosti)... Při recenzování textů člověka, o kterém osobně lautr nic nevím, se mohu velmi rychle dostat na podobné tekuté písky...
    (I když hodnotit básně autora, kterého naopak znáš velice dobře, může být ještě mnohem těžší, že...)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: Tak u tohohle Srbová je, zdá se, spíš typem intuitivního literárního talentu, který potřebuje zcela konkrétní a expresivní impuls k psaní. jsem se vědoucně a hlasitě zasmál.:)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NANTHEI: :)
    Mám dnes příšerný den a toto byla vítaná vzpruha. Je to velmi vlídné.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    RECENZE: Ta básnířka má chvíle, kdy dokáže vyslovit nevyslovitelné - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/recenze-ta-basnirka-ma-chvile-kdy-dokaze-vyslovit-nevyslovitelne-p97-/kavarna.aspx?c=A110830_100658_kavarna_chu

    :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Náhodou nečetl někdo něco od Tomáše Jacka?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Jsem to tajila, žánop. A teď se to takhle hloupě propálilo.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    NATASHA: já si ji kazím jinými věcmi - že čtu poézii, i tu něžně ženskou, to už ví snad každý, a stejně mě mnozí nazývají pankáčem :))
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: tys napsala něžně žensky odvážnou poezii???? ale!!! s tím ses nepochlubila! tak nevím, nevím...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NANTHEI: Díky. Doufám, že četba "něžně žensky odvážné poesie" příliš nepoškodí Tvou pověst!
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    NATASHA: já jsem učinila online doporučení a je pravda, že otázka na "něžně žensky blabla" taky padla, chytli se však samí inteligentní lidé, a nejen ti, co autorku znají ;)
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: ne, já jsem profláklý tím, že je těžké mě někam dostat. patrně za to může fakt, že nesnáším lidi a ne vždy jsem ochoten to překonat :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PETR36: Z Tebe mluví zkušenost, Petře. Dobrá, toho jsem zůstala ušetřena.
    A díky.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Aha. Tak nic, no. Aspoň si to koupí nějací teenage emo people, kteří na svém citovém životě nešetří, mrmly mrmly.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: jo tak to jsi ty, ta profláknutá osoba obrážející všechny poetické křty?! :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: To není totéž? ;-))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: Horší by snad bylo už jen "upřímné básničky o lásce" :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: No mne to úplně zdrtilo, to si buď jist.
    FIN
    FIN --- ---
    NANTHEI: nějak se nemohu upamatovat, kdy jsem naposledy koupil poezii v knihkupectví :-)
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Blahopřeju, Natasho!
    (Běžný autor jde na křest a doufá, že nakladatel splní svůj slib a jedenáctkrát odložený termín dodání signálních výtisků, aktuálně situovaný na hodinu před zahájením křtu, tentokrát opravdu dodrží - což se v polovině případů nestane. Cokoli nad to je luxus, jehož bychom si všichni měli vážit...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam