• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Hamburger byl předkrm?!?
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: já si raději dovezl hlad - v pátek jsem od rána až asi do tří nic nejedl. jen díky tomu jsem byl schopen po hamburgeru ještě téměř dojíst druhé jídlo. kafka ho dojedl, věkový rozdíl dělá své :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: No dobře, příští básnický sraz bude v Berouně. Každý povinně doveze báseň o hladu, kterou přednese nad svou krávou v housce.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: Inu, mně se zdálo, že ano. Přišlo méně lidí než obvykle, ale Lukáš to ustál s nadhledem a dokonce předvedl moderátora interaktivního typu.

    Ale nech si to raděj ještě zhodnotit od jiných; já jsem byla nesoustředěné publikum, anžto jsem byla celou dobu jak na trní, abych nepodělala blbým přednesem básně Cušcyny a Domašcyny, která byla navíc až na konci --- což bylo dramaturgicky správně a sama jsem to, trdlo, odkývala.

    Písničkářka Šteflíčková coby doprovod byla zcela vynikající, například. Ostatně doporučuji ke všeobecnému poslechu:
    Jana Šteflíčková - Sólové nahrávky
    http://www.steflickova.cz/obsahy/nahravky/mp3-solo.php
    FIN
    FIN --- ---
    tak kafka splnil slovo a vytáhl mě do berouna

    v berouně jsme zašli sem: http://finance.idnes.cz/american-rozjel-v-beroune-restauraci-korupce-je-tu-vsude-posteskl-si-1jt-/podnikani.aspx?c=A110616_1604321_viteze_bab a dali jsme si skutečný hamburger - zatím vůbec nejlepší, který jsem v čechách jedl
    VANEK
    VANEK --- ---
    ... kam bych byl sel, nebyt na barbeque, kvuli kteremu jsem nejel do Brna na koncert. Vyvedlo se?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hle, sraz bez velké organizace. To je nakonec ideální.

    Jaká smůla, že takové milé páteční akce se překrývají. Já jsem dnes pilně šířila lužickosrbskou kulturu.
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Vážené osazenstvo, právě mi volal Fin, ať sem napíšu, že asi za hodinu budou s Kafkou v Kafárně (vida ji, aliteraci:), hurá akce jakási. Takže prý kdo chce, nechť se připojí:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Já proti té formulaci vůbec nic nemám.

    RICARDERON: Hlavně nepřestaň dovážet do Prahy ty konkrétní impulsy :)
    FIN
    FIN --- ---
    nevím, o čem mluvíte, ani jeden - počítá se to?
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    RICARDERON: já taky mluvím o něčem jiném :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MAEROR: Ale ona ví, o čem mluvím.:)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    RICARDERON: No jo, ale zároveň jsem si u toho říkal, jak podobně musím blábolit při svém recenzování, když vycházím pouze z textu (a asi naprosto nutně, byť třeba nevědomě, i z vlastní autorské/čtenářské zkušenosti)... Při recenzování textů člověka, o kterém osobně lautr nic nevím, se mohu velmi rychle dostat na podobné tekuté písky...
    (I když hodnotit básně autora, kterého naopak znáš velice dobře, může být ještě mnohem těžší, že...)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: Tak u tohohle Srbová je, zdá se, spíš typem intuitivního literárního talentu, který potřebuje zcela konkrétní a expresivní impuls k psaní. jsem se vědoucně a hlasitě zasmál.:)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NANTHEI: :)
    Mám dnes příšerný den a toto byla vítaná vzpruha. Je to velmi vlídné.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    RECENZE: Ta básnířka má chvíle, kdy dokáže vyslovit nevyslovitelné - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/recenze-ta-basnirka-ma-chvile-kdy-dokaze-vyslovit-nevyslovitelne-p97-/kavarna.aspx?c=A110830_100658_kavarna_chu

    :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Náhodou nečetl někdo něco od Tomáše Jacka?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Jsem to tajila, žánop. A teď se to takhle hloupě propálilo.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    NATASHA: já si ji kazím jinými věcmi - že čtu poézii, i tu něžně ženskou, to už ví snad každý, a stejně mě mnozí nazývají pankáčem :))
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: tys napsala něžně žensky odvážnou poezii???? ale!!! s tím ses nepochlubila! tak nevím, nevím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam