• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův


    Čtenáři vám nerozumějí? Kritikové vás urážejí? Múzy vás opouštějí?
    Nemůžete sehnat vydavatele? Psychofarmaka? Ženskou? Chlapa?
    V knihkupectvích nemají pro váš žánr více než půl poličky vlevo vzadu za fíkusem?
    Vítejte.

    Navštivte nástěnku, kde byla otevřena I. poetická knihoslídílna.

    rozbalit záhlaví
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    FIN: Jsem si to nějak popletla. Jo, podle popisu to je ono, takže nic.
    RICARDERON: Jako variantu si píši.

    A co tohle?http://www.blatouch.cz/index.htm To vůbec neznám a vypadá sympaticky.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Ještě můžeme do kafé v Lese, ale tam se nevaří.
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: ? pokud myslíš jiráska u jirásků, tak dobrá plzeň, ale někdy děsivě líná obsluha, podmíráky a ukrutně zahuleno.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    FIN: Díky, to vypadá zajímavě především s nabídkou piv. ;) A co ta hospoda kousek od tebe jak tam mají ty malby - snad ze Švejka - na zdech?
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: ha ha, to bych asi zavrhl taky :-) 1/2ční porce za 70 % ceny a kus kapra s bramb. salátem za 155,- :-)

    všeobecně mohu doporučit čínskou restauraci mešuge (mei-ši-ge) ve slavíkově, asi tak druhý roh od jiřáku - vždycky prázdno, nezahuleno, ceny rozumné, obsluha tichá :-)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Hm, tak v Kafárně to nikdo nebere. Budu to ještě zkoušet. Pokud někdo víte o příjemném podniku, sem s ním, já to obvolám. Sice mě zaujal tento http://www.hlucna-samota.cz/, ale po přečtení obecných informací v sekci Menu, jsem to zavrhla...

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Mám dojem, že to dotáhneme v pátek, to už bude jasno, komu mrazem upadly nohy, a kdo je schopen korzovat po městě :-)
    HANNA
    HANNA --- ---
    BUBLINKY, NATASHA: priznam se, ze po dnesni ceste do prace jsem taky vymekla, takze pocty nejsou na miste ;)

    kratkou prochazku ale urcite zvladnu a na spolecne posezeni se moc tesim. tak uz jen cas a misto, budu tam :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: To je pravda. Alesh a Hanna jsou hrdinové!
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: Platinové... to se mi líbí. Já jsem se zase obdivovala páře, která šla od úst čekajícím na tramvaj. Zaujalo mě, jak někdo vypouští skoro až oblaka páry a jiný zase jakoby slabě potahoval z dýmky...Nutno podotknout, že jsem si toho všímala za sklem vyhřátého autobusu. ;)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    A ještě jsem tedy chtěla smeknout kobouk před Aleshem a Hannou. Máte můj obdiv, já bych tam v tu sobotu vypustila duši.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: Ano, světlo fantastické. Asi budu za babu a kverulanta, ale klidně bych to světlo nyní pozorovala z nějaké útulné a vytopené kavárny.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    TOMASZ: Jak jsem psala, pokud mi bude dobře, nebo stejně, ráda se k procházce připojím, ale nechtěla jsem nic slibovat. A pravdou je, že když jsem se před chvílí vracela od zubaře, málem jsem po cestě zmrzla a přestava jakékoliv procházky (delší než jeden kilometr) mne poněkud vystrašila. ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Připouštím, že dnešních dvacet minut pěší cesty do práce nyní vyděšeně rozdýchávám s nosem nad kýblem (ano, kýblem) lipového čaje --- ale jinak je to krásné mrazivé platinové světlo, hmmm.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Nuže, pokouší se o mě nějaký moribundus, čili jsem označila mžnost Hospoda.;)Do Kafárny zavolám během dne, až tam někdo bude a pokud již bude v provozu, zarezervuji nám místo na pátou hodinu odpolední. Pokud v provozu nebude zkusím něco vymyslet. Co se týká procházky, velmi se mi líbíl tento nápad.
    TOMASZ:
    Pokud mi bude trochu lépe, nebo alespoň ne hůř, ráda se připojím, ale procházku raději organizovat nechci vzhledem k mému stavu.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    NATASHA: Zdá se, že organizátorka má ze zimy strach úplně největší. Tedy aspoň podle ankety... ;)

    Bude-li nejhůř, může vést skupinu "Kašlem na Richarda, mrzne jak sviňa" a zahřívat nám místo v té hospodě, zatímco my stateční (případně jen postrádající pud sebezáchovy) se budeme procházet.

    Držte mi dneska palce, večer jedu do Sázavy k doktorovi. A už minulý týden mě dostal ten teplotní rozdíl... :o
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Vyčkejme, co organizátorka.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Nejsme kurva žádnej proletariát (a na Hannu se složíme).
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    a co nějaký jako oběd? Někde? Společný?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    jé, hele, je tam klikanec na uzavřít anketu.:)))
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Ještě jsem chtěl dodat, že jsem o tom přemýšlel včera večer při rozmrzání. Procházka po Praze mi přijde jako ideální varianta. Klidně už od 12 hodin. Napadají mě cílová místa jako Vyšehrad nebo Nerudovka a Pražský Hrad a tak (třeba mráz odežene turisty). A pak třeba mezi čtvrtou a pátou zapadnout do nějaké fajn hospůdky na oběd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam