• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    V 8 v Café V lese křtíme knihu O. Štindla. Takže kdo chce na pivo, se mnou, nechť se staví. Dny zešílely a lnou mi k tělu jako potravinářská fólie. Takže známá tvář potěší.
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: vítej ve finově :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: zajímavý vývoj, chválím :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: naštěstí nejsem intelektuál, takže mé konstrukce realitu nemíjejí... to už spíš občas realita míjí mé konstrukce, řekl bych :-)
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: napřed obnažit, pak nastavit zrcadlo. a reportáže na youtubu trhnou v návštěvnosti rekordy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    No dobře.
    Příště raději nastavíme zrcadlo.
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: víš co je chybou intelektuálů? příliš složité logické konstrukce, které se pak v důsledku míjejí s běžnou realitou :-)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: Nepředpokládám, že Natasha slibovala výhradně adresně. A byl-li slib obecného charakteru, pak se mohl jistě týkat i dobrovolníka z řad obecenstva, ne? :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MAEROR: já obnažování nesliboval - to natasha. tak jaképak "bránil ti...?" nechápu.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    FIN: Bránil ti někdo?! Taková nehoráznost! ;-)
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: nic proti zemitým venkovským motivům, ale víc mě dostaly ty nykosovy. hlavně proto, že od něj jsem to věru nečekal :-)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Myslím, že Nataše šlo především o obnažování obrazné. A to se velmi zdařilo např. u Michala, jehož rozkošné zemité venkovské motivy pobavily a – hádám – zůstanou na dlouho v živé paměti publika. ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: To by mě nenapadlo, že zrovna na to si budeš stěžovat.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: no, mělo to své mouchy. například jsi slibovala obnažování a nesvlík se nikdo.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: Díky všem, kteří přišli. Byli jste výborné publikum, radost se před vámi chvět nervozitou :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---


    Těšíme se, že přijdete.
    SONA1
    SONA1 --- ---
    NATASHA: Ajaj. Takže se fakt něco zlého chystá...
    NECECH: Tak nejen to...

    Ale ukázka moc hezká. Nechybějí andělé, křídla, žíznivé rety ni ňadra dmoucí. Tak to ma byť, soudruzi.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: :-)
    NECECH
    NECECH --- ---
    SONA1: z ukázky mě uchvátil báječný pleonasmus, ten by si zasloužil pozornost v Tomaszovém klubu o špatné poezii

    umřením umíraly zapřeny
    v křížových ranách...
    FIN
    FIN --- ---
    lol, nechcete. rád jsem poradil :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam