• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: eh, to je novinka :(
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    FRONEMA: takový vlasy bych taky brala..:) krása!
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    tady je to venovani asi taky zbytecne :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    dlasi portalodort

    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA: btw z vcerejsi predusinaci kontemplace, vychazi mi, ze v zasademam depresi, kdyz je me Dite nespokojene, a jsem v uzkosti, pripadne v nabehu na panickej zachvat, kdyz je nespokojenej muj Rodic. prijde mi docela zvlastni ze jsem driv tenhle rozdil nepozorovala, a vsechno hazela na Miu (Dite).

    pro plne pochopeni toho co pisu doporucuji precist http://obchod.portal.cz/produkt/jak-si-lide-hraji/ ale ve zkratce, rozdeluje osobnost na tri dily, Dite, Dospely, a Rodic, pricemz jejich obsahy jsou pomerne intuitivni podle tech nazvu. Vazne, prectete si to, je to genialni :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    komu se libi obrazky malych domecku ktere tu cas o d casu jsou, doporucuju nove vznikly klub [ Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺ ]
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    KOMPAS: nikoliv, tam bylo za a)vedro, za b)příliš mnoho tlouštíků s vystrčenejma koulema..
    Ale b by se ještě asi dalo překonat, ale to vedro nesnáším.. A kdyby měli teplo v relaxační místnosti/byla bych věděla, že je tam zima a vzala si teplej župánek, tak by se to asi dalo...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    BESTIEVSAMETE: To ti byla zima i v sauně? Fascinující…
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    BESTIEVSAMETE: Do tunelu stačí teple se obléknout, narozdíl od bazénu snad nebude potřeba se svlékat a lézt do vody,
    tedy pokud právě nenastane průval spodních vod.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BRUNN: no taky jsem říkala, že se připojím k té části programu, u který je teplo. nejsem na zimu stavěná:-)
    TENCOKACISTROMY: Díky:-)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BESTIEVSAMETE: Netreba vesit hlavu! Samozrejme vezmeme :).
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    BESTIEVSAMETE: V rozestavěném tunelu metra bude taky zima!
    Když byl loni v září d.o.d. v tunelu Blanka, tak jsem si vzal několik vrstev oblečení, a vůbec jsem nelitoval. Nejdřív horko, ale pak jsem zapínal vrstvu po vrstvě.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    tak jsem oficiálně zmrzlina - moc se omlouvám, ale kamkoli jsem se hla, byla mi zima - nahoře jsem se pak hřála kabátem a čajema, ale i tak jsem byla zmrzlá a děsně tam táhlo :( pokud mě s sebou ještě vezmete, připojím se k druhé části programu - jídlu:-D
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    Jinak hlásím, že tuto sobotu plavat nejdu kvůli silnému nachlazení.

    Do tunelu snad už budu v plné síle, možná se ukáže i kamarádka Zebra:
    Tramvaj má na přechodu vždy přednost! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=AlM7skgVAbU
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    BRUNN: ...zvlášť, když většina zde je nebo někdy byla členy pronikavě výkonných dešifrovacích týmů Enigma a Turingovo Rypadlo ;-)
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    ALEXIS: Přesně tento omyl jsem se obával, že nastane, ale nechtěl jsem dopředu podceňovat členy auditka upozorněním, že jde až o další sobotu.

    Oceňuji postřeh !
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: kjůt!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam